Üstüne Görme?

Elaenorossax

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2015
25
13
Kızlar merhaba 25 ağustos reglimin ilk günüydü. Eylül ayında da 23-25’i gibi regl olmam gerekiyordu ama neredeyse 10 gün önce, 15 Eylülde regl oldum. Ama regl gibi değildi, yine 5 gün sürdü ama önce kahverengi ve yoğun bir akıntı şeklinde oldu sonra yine yoğun bir pembe akıntı şeklini aldı.
Bu ayda da 13 Ekimde regl olmalıydım ama üzerinden 3 gün geçince şüphelendim test yaptım pozitif çıktı :) Emin olmak için bir tane de erken gebelik testinden yaptım o da yine pozitif çıktı ve iki testte de çizgiler bayağı bir belirgindi.. Yarın sabah hastaneye gideceğim ama meraktan uyuyamadım. Üstüne mi görmüşüm yoksa daha yeni bir gebelik mi sizce?

Yaaa sabah sabah nasıl güzel pozitif
Üstüne görmüş olabilirsin ama sonuca bakmak gerek inşallah değerin de guzeldir hayirli olsun canım

Yaaa sabah sabah nasıl güzel pozitif
Üstüne görmüş olabilirsin ama sonuca bakmak gerek inşallah değerin de guzeldir hayirli olsun canım
Üstüne görmede yogun olmaz ama kuzum ya bellı de olmaz yenı olabr gıbı de sankı ama kesın var o bellı sag salım hayırlı gebelik olsun inşallah gelsın bebiş

Üstüne görmede yogun olmaz ama kuzum ya bellı de olmaz yenı olabr gıbı de sankı ama kesın var o bellı sag salım hayırlı gebelik olsun inşallah gelsın bebiş
Valla canım ben de mesela en yakinlarima çıkan değerimi söylediğim de yüksek diye Eylül ayından kesin diyorlar
Ay inşallah arkadaşın da vardır kan sonucu yüksek çıkar

Valla canım ben de mesela en yakinlarima çıkan değerimi söylediğim de yüksek diye Eylül ayından kesin diyorlar
Ay inşallah arkadaşın da vardır kan sonucu yüksek çıkar
İnşallah vardır vardır ya ama beş gün falan lekenme görmüş beş gün sürmesı tuhaf geldı bu olabilir tabi hayatta her şey olabilir insanlar hamileyken adette oluyor vallahi hiç şaşırmıyorum Allah herkese nasip etsin Rabbim herkesin kucağına boş bırakmasın inşallah güzel güzel haberlerinizi alalım mutlu olalım sonra hamişler bize dua etsin

üstüne görme öyle yoğun olmaz. benim değerim daha reglin ilk günü 2408di. döngüm de düzenlidir. erken döllenme olmustur. yani son gördüğünüz kanama regldir.

Bir hamiş olarak herkes duamda,Rabbim hasreti dindirsin inşallah

Bir hamiş olarak herkes duamda,Rabbim hasreti dindirsin inşallah
Cansın can bana kızlar bugün ben akşam test yapacağım eğer çıkarsa kan vereceğim heyecanla bekliyorum ama karnımın içine sanki iğneler batıyor bu nasıl bir ağrı çözemiyorum bütün modum düştü ya zaten ben bugün bir yatarsam akşama anca kalkarım akşam da eşim gelmiş olur hemen testimı yaparım o da benim için ilk idrar gibi bir şey oluyor yine sabah sabah neşeli modumla kafam yandı artık çıkarsa artık akşam çıkar diye düşünüyorum dua edin bana

Ay aksami beklemesen
Biz heyecan yaptik

Ay aksami beklemesen
Biz heyecan yaptik
Vallahi bir şey söyliyim mi ben de dayanamadım anahtarım olmamasına rağmen kapı kapansaydı giremezdim çıktım kapının önünde ayakkabıyla sıkıştırdım gittim 250 TL’lik test aldım en kalitesini aldım eğer bunda çıkmassa ağlayıp gelıyorum

Sonuç ne oldu
Prodictor mu aldin canim

Sonuç ne oldu
Prodictor mu aldin canim
Evet o markayı aldım ama resimde çıkmıyor çok denedim çıksın diye kendim görebiliyorum çok hayalet bir çizgi var bunlarda koruma çizgisi de hiç olmuyormuş evet gerçekten de ben birkaç gün önce de yapmıştım sabırsız ben çıkmayacağını bile bile eşim hatta üç tane almış 850 TL para verdiğini söyledi onlar da hiç kurumu çizgisi dahi çıkmadı bugün kendim gittim aldım gerçekten de bir hayali çizgi gördüm beta olayı var tabı ona göre algıma yapıyor sonra dedim ki diğerini de yapayım artımet artık var mı yok mu bilemiyorum iki gün önce de bu markayı yapmıştım ama hiçbir şekilde hayalet çizgi bile çıkarmadi ama bu sefer bugün çıkardı cızgıyı dıyorum olabr mı kı

Eklentiler

• IMG_5762.jpeg
    20,8 KB · Görüntüleme: 17
  • IMG_5761.jpeg
    338,1 KB · Görüntüleme: 20
Artımet digerıne gore daha belırgın cıktı hassasiyetlemı alakalı da olabr yalancı da olabr ıyıce yandı kafam yemınlen

Prodictor asla yanılmaz diyorlar yoksa çizgi dahi çıkartmazmis
Oradan pay bic bence
Ayrica nasıl gözükmüyor ay ben görüyorum

Prodictor asla yanılmaz diyorlar yoksa çizgi dahi çıkartmazmis
Oradan pay bic bence
Ayrica nasıl gözükmüyor ay ben görüyorum
Ama bu artımet attıgımdigerı niye cıkmıyor anlamıyorum kaç kere video çekiyorum görünüyor mu diye yok yani sadece ben görebiliyorum akşam son bir kere daha erken gebelik testi yapacağım test yapma rekoru kırıyorum eğer onda da çıkarsa kan verırım artık adeti de beklesem varsa eger smdıde cıkar hıc strese gıremıcem vallahi bugun fazlasıyla gerım gerım gerıldım dedim son bir kere daha buraya gireyim yatacağım artık benim kalkmam akşam sekizi bulur tahminince kızlar eşim gelince en geç 11’de buraya paylaşmış olurum dua edın bana

Anladım canım strese sokma kendini inşallah istedigin sonuc cikar mutlu mutlu oluruz

Sevgili arkadaşlarım tüm güzel mesajlarınız için teşekkür ediyorum, hastanede beklerken cevap veremesem de tüm yazılanları okudum ve bana moral oldu yazdıklarınız.. Kan sonucum da pozitif çıktı, 5+3 gebeymişim :) Allahım herkese bu duyguyu yaşamayı ve hayırlı evlatlar yetiştirmeyi nasip etsin inşallah.. Dualarımda olacaksınız

Öncelikle hayırlısı olsun tebrikler. Yaşadığınız şey üstüne görme miymiş peki

Öncelikle hayırlısı olsun tebrikler. Yaşadığınız şey üstüne görme miymiş peki
Hayır değilmiş, son reglimin o olduğunu söyledi. Erken ve farklı bir kanama olmasının sebebi muhtemelen kullandığım doğum kontrol ilacı kaynaklıydı.

Ek bir bilgi olarak doğum kontrol ilacı olarak Drospera kullanıyordum ve bir sorun yaşamadım. İlacı bıraktıktan hemen sonra gebelik oluştu :) Ama yine de kullanacak olanlar kullanmadan önce doktor tavsiyesi alsın lütfen. Bana da kendi doktorum önermişti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…