üstüne görme yaşayanlar acil yardım... bu neyin nesiii

nqhn

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2011
180
1
kızlar slm bi sorum olacak size özellikle üstüne görme yaşayanlara bu üstüne görme nasıl oluyo tam bilmediğimden soruyorum ben bu aya bebek için klomen kullandım ve 21. gün yapılan progesteron testinde yumurtladığım çıktı doktorum kist oluştuğunu ama yumurtladığımı hastalanırsam ilk 3 gün içinde gelmem gerektiğini gecikirsede test yapacağını söyledi ve ben 11 ekimde 2 gün önce hastalandım normal adet şeklinde bi hstalık bu acaba üstüne görme olabilir mii yumurtlama gerçekleştiğine göre o oluşan kist patlamış olabilir mi bi bilqi verirmisiniz yarın öğlen 2 de doktor randevum var ama genede burda bi sormak istedim ...

canım istiyosan inşallah hamilesindir benim arkadaşımda bizzat şahit oldum üstüne görme durumuna anlatayım belki bir faydası olur...
arkadaşım hamile olduğundan şüpheleniyordu birçok belirti vardı ama çocuk istemiyordu o yüzden psikolojik olamaz diyordum kendi kendime ...banada hamile gibi gelmiiti test yaptı negatif çıktızaten tam gününde adet oldu 1 gün sürdü adeti rengide kırmızıydı kanamanın öyle olunca oh hamile değilmişim dedi...aradan 1 hafta geçti konuşurken bende test var yapsana dedim ee yaptım ama yok dedi ısrar ettim yaptım ve çift çizgi şok olduk ! ertesi gün 3 test daha yaptı evet pozitif hemen doktora gitti ve hamileymiş
bende bu ay 1 gün adet gördüm 1 hafta gecikmeli oldu bende şüpheliyim bu ay olmazsam test yapıcam adeti bekliyorum ..kendimden şüphe ediyorum belirtim var ama hayırlısı...
bu arada kist patlarsa çok sancılı oluyomuş kanama ..sende sancı yada kramp varmıydı doktorum bana öyle dedi ...

yok cnm yaa bende ağrı sancı hiç bişey olmadı ilk gün fazla kanama olmadı bnmkide koyu kırmızı qibiydi ikinci gün birazcık karnım ve belim ağrıdı bugün 3. gün ama tık yok yani kanama kesilmiş galiba normalde adetim 5 gün hiç aralıksız geçerdi daha 3. gün kesilmesi garip geldi bana bugün doktor randevum var onada söliyim bakıyım ne diceekk insallah öylediiirr allahım yaa inşallah bebeğim benimledirr...

ay_82 kusura bakmaaa cnm yaa heyecandan sana iyi dileklerimi yazmayı unuttum :) umarım sende hamilesindirr vee bu haberi en yakın zamanda alırsın bnm qibi kalpten ve çok isteyen her kuluna nasib etsin rabbim...

Canım seni umutlandırmak gibi olmasın ama muhtemelen hamilesindir ya da kistten dolayı kanaman kısa sürmüştür...Bende en son gebeliğimde yaşadım üstüne görmeyi...Biz bebek düşünüyoduk belirtilerimde vardı ama günümde kanamam geldi...Sancılıydı ama açık renk olunca dr.umu aradım yarın gel kanda bakalım dedi...Ertesi gün kanamada sancıda arttı, ben bebek yok zannettim ama kanda pozitif çıktı...Düşük tehlikesi var dedi dr.um kanamam da 3 gün oldu ve bitti... Değerlerim güzel arttı ama maalesef kaybettim bebeğimi...Umarım senin başına böyle bişey gelmez...Çok dikkat et canım gebelik olup düşük tehlikesi olabilr...Rabbim sevindirsin inş...

senin adına üzüldüm cnmm rabbim kısa zamnda tekrar nasib eder inş. umarım dediğin gibidir ve bebeğim bnmledir doktorum progesteron testini yaptığında kistin var demişti ama bilmiyorum yaa inşallah bebek olmuştur ama üstüne görmedirr çok istiyorum isteyenler mutlaka anlar beni daha çok bilqisi olan daa paylaşır umarım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…