Üst katta mütemadiyen koşan çocuklar

Aynı sorunu yaşıyorum yemin ediyorum cocuklar daha gün ağirmadan tepinmeye başliyorlar kac kere mesaj attım rahatsız oluyorum diye.Sn son taşınmayı düşünuyor musun diye sordum hayir neden dedi.Siz tasınmayacaksanız ben tasinacağim dedim ilana koydum ama ne adayan ne soran var.Kesinlikle son kat dışında bir katta yaşayamazmışım acı bir sekilde ögrendim artik o kadar gıcık oluyorum ki kendi yüruyuşleri bile batıyor bana löp löp o ses beynimde oluşuyor

Düzgünce konuşmayı deneyin olmazsa yönetimle görüşün. Bu ne terbiyesizlik. Benim oğlum 19 aylık çoğu zaman sabahlar, uyumaz. Bir kere şikayet almadım çünkü akşam 10’dan sonra yerde oturtup oyalarım, gürültü yapacak oyuncakları kaldırırım, boyamayla vs. zaman geçirmesini sağlarım. Özgürlük isteyen müstakil eve gidecek

merdivende, asansörde filan karşılaşsam konuyu açacağım ama kapılarını çalmak istemiyorum daha hiçbir tanışıklık yokken bunun için. çünkü nasıl insanlar olduklarını bilemem. devir kötü, insanın aklına binbir türlü şey geliyor her şeyden korkar olduk.

evet bu olabilir. tabii ki tahmin edeceklerdir ama sorun değil, isim de verilebilir. direk muhattap olmaktansa yönetimden uyarı almaları iyi olabilir.

Kişileri tanımadan direkt kapısına gitmeyi uygun bulmuyorum, malum insanlar artık tuhaf. Yönetime söyleseniz? Ama değişeceğini sanmıyorum malesef.
ben de istemiyorum o yüzden mektup bıraksak dedim. eşim öyle olmaz insanca konuşalım dedi ama binbir çeşit insan var hiç tanımıyoruz artık her şeyden korkar olduk.

Valla ben mustakil evde bile oglum.rahatsiz edici bir ses cikarttiginda uyariyorum. Korsturma yuksek sesle konusma vs olabilir ama dedgnz gb belli bir saat araliginda. Benim oglum da 9 da uyur o saatten sonra hc gurultumuz olmaz. Sabah 8 de uyanir ama belli bir saate kadar dikkat ederiz. 5 yasinda nerdeyse oglum. Yan evimizde de ayni yaslarda bi oglan cocugu var fakat belli saatten sonra onun da sesi cikmaz. Biz yan evlerde dikkat ederken sizin tepenizde gecenin bir saati tepinmeleri gercekten cok sinir bozucu. Hemen de derler cocuk bu gurultusu olur tabi napalim diye. Ama boyle olmaz yani. Hayvanim da var mesela. Hayvan sesi de bi yere kadar cocuk sesi de bi yere kadar katlanilir. Cozum derseniz inanin bilmiyorum apartmanda nasil bir onlem alinabilir. Anca konusulur ama ne kadar dikate alirlar bilinmez. Oglunuzun odasinin tavanina yalitim.tarzi bir sey yapabilirsiniz en azindan rahat uyusun diye. Kendinden yapiskanli duvar panelleri var onlar sesi tutuyor.

Site yönetimi vardır,onlarla halledin,gürültü olduğu zamanlarda,arayıp şikayet var diyebilirler.

ben de istemiyorum o yüzden mektup bıraksak dedim. eşim öyle olmaz insanca konuşalım dedi ama binbir çeşit insan var hiç tanımıyoruz artık her şeyden korkar olduk.
Yönetim herkesi tanıdığı için ona göre konuşur kiracılarsa 2 3 uyarmadan sonra ev sahiplerine söyler sikayet var diye. Güvenlik varsa sesten rahatsız olduğunuzda arayın uyarısınlar.
Komşu sesi sebebiyle ev sattim o yüzden malesef düzeleceğini sanmiyorum.
Müzik vs sesi olsa düzelebilir derim ama çocuk sesi gece koşuşturmaca bağırıp çağıran kisilerin düzelmesi çok zor

Aynısını ben yaşıyorum bunalıma girdim valla sıkıntıdan.asla gece gündüz ayrımları yok , altta oturan var rahatsız olur mu diye hiç dikkat etme yok , gece 1 yere sürekli bişeyler fırlatır , koltuklardan yere zıplar zıplar dururlar ,koşar koşar güm güm kendini yere atarlar ,hele misafirleri gelince 1 e kadar bi dk bile durmadan ev başımıza yıkılacak gibi olur ,asla uyarma yok bağrış çağrış dinleriz, 2 kere uyardık asla düzelme yok , biz apartman grubundan yazmıştık , dingonun ahırında yaşamış gibi devam ediyorlar , kadın eşyaları çeke çeke temizlik yapar bitene kadar dinleriz o sesi , izlediği tv sesi olduğu gibi bizim evde şöyle ki izlediği kanalı bilecek kadar sesli açıyor bir ara sürekli ve sadece tek bir şarkı açıp iğrenç hiç dinlemediğim bi şarkı , 1,5 saat sadece onu açıp tekrar tekrar dinliyordu çıldıracaktım , şimdi ben hangi birini uyarayım , ha bir de sürekli sofra silkeliyor defalarca uyardım .. böyle medeniyetsiz insanı 50 kere uyarsan ne ,toplum içinde yaşamaktan aciz , maalesef en üst kat olmazsa her yerde bu sorun olacaktır

Kızım 4 aylıkti aynı sizin komşular gibi komşularımız varsi üst katta...
Gece 11 12 1 2 dinlemeden bağıran koşan çocuklar... artık yeni lohusa olmanın verdiği hiddet ile gittim kapıya ve yeni bir bebeğim olduğunu her koşmadan kapı çarpmadan sıçrayarak uyandığını söyledim tatli tatlı ve şansıma 1 hafta sonra taşıdındilar.. darısı başınıza.. inşallah bize gelen yeni komşular da sessiz sedasız insanlar olur diye dua ediyorum.. çok Amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…