üst kat öğrenci evi

Yesyess

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
1 Haziran 2019
2.148
7.468
32
konu başlığından anlaşılacagı gibi üst kattaki öğrenci evinden çok rahatsız oluyorum tasındıkları ilk haftadan beri .
sanki magarada büyümüşler apartman hayatı görmemiş gibiler resmen ! sanırım müzik okuyorlar . gece 3 te piyano çalmalar gece gitarla sarkı söylemeler , evde inanılmaz ölcüde bagırarak konusmalar , uzun hava söylemeler ?
1 kere kapıcı konustu , 2 kere ev sahibi ile kapıcı konustu ben en son polisi aradım polis geldi kızdı onlara . ama yok azalıyor ama bitmiyor. az önce ilk kez ben cıktım . bu müzik sesi bitecek mi dedim biz film izliyoruz diyor . dedimki ben o odada uyuyorum napmam gerekiyor polisi bile aradım . ama yok kusura bakmayın bile demiyor . sizi rahatsız etmek istemiyoruz ama burası evimiz film izliyoruz diyor .
evde 2 yatak odası ve 1 salon var . bunlar salonu asla kullanmıyorlar . sürekli yatak odamın üstündeki odayı kullanıyorlar .
bende iyi ev sahibiniz bir daha rahtasız olursan söyle atayım onları artık demişti yarın söylerim atar deyip indim asagıya. ev sahibi de polis gelmesinden cok rahatsız oldu . şimdi de cok mu abartıyorum diye üzüldüm ama gercekten sessizlik istiyorum . gece 12 yani . ayrıca salon dururken neden bu odada aylardır ısrarcılar anlamadım . onlarddan once 3cocugu olan bir aile oturuyordu ki ev küçük 80 mtrekare filan . bir gün sesten yukarı çıkmadım (ara sıra rahatsız oluyordum ama tolere ediyordum)
indim asagı sesi kestiler . madem keseceksin basta özür dile sakinleşeyim sorun olmasın en azından . şimdi yarın ev sahiplerini arasam mı ?

Zor bir karar ben olsam öğrenci olduklari icin aramazdim.Bilemedim simdi ev sahibi atarim falan demis degisik siz bilirsiniz.

Zor bir karar ben olsam öğrenci olduklari icin aramazdim.Bilemedim simdi ev sahibi atarim falan demis degisik siz bilirsiniz.
evet bende çok rahat değilim vicdanen ama bunu onların düşünmesi gerekmez mi ?
ben yatıyorum o odada diyorum , başka odada izleyelim diyebilirdi . madem alttan almıyorsun asagı inince ben sesi kesme o zaman . zor bir işim var sessizliğe ihtiyacım var benimde :KK43:

Bence bi bekleyin 1-2 gün. Bakalım yine aynı şeyleri mi yapacaklar. Cahilliklerine veriyorsunuz sizde benim gibi. Bi taraftan da vicdanen üzülüyorsunuz. İzleyin 1-2 gün ona göre direkt ev sahibini arayın.

Bence bi bekleyin 1-2 gün. Bakalım yine aynı şeyleri mi yapacaklar. Cahilliklerine veriyorsunuz sizde benim gibi. Bi taraftan da vicdanen üzülüyorsunuz. İzleyin 1-2 gün ona göre direkt ev sahibini arayın.
6 aydır zaten izliyorum . 1 kere kapıcı 2 kere ev sahibi 1 kere de polis konustu . hala biz film izliyoruz ne yapabiliriz diyor

İnatla yapıyor da olabilirler. Sizin tepkilerinizle egleniyorlardır belki de. 🤷🏻‍♀️ Bence kızgın değil de daha ricacı bir ses tonu filan kullanırsanız eminim anlarlar.
rica edecek halim kalmadı inanın . hayır gayet dogal gibi görüyorlar inat değil .
film izliyoruz ne yapabiliriz dedi bu yine iyi filmi müzik sanmısım , normalde film izlediklerinde ben alttan bütün replikleri anlıyordum düşünün :KK43:

6 aydır aynı modda devam ediyorlarsa üzgünüm, ben ev sahibi ile konuşup gönderirdim. Apartman kuralları bellidir, insan olanda en başından anlar. Vicdan yapmanıza hiç gerek yok bence.
film izliyoruz orası sizin eviniz burası bizim diyince acaba abartıyor muyum dedim ama ısrarla yatak odasını kullanmaları bu sorunu yaratıyor . gece ne yapacklarsa salonda yapsalar sorun olmayacak

Ben 2 gün daha bekler öyle söylerdim kış günü öğrenci nereden ev bulacak yazık ya tabi onların düşünmesi lazım ama gençlik işte

Acaba salon soğuk mu oluyor? Küçük oda daha kolay ısınıyor vs?
Laftan anlamaları gerekiyor ama öğrenciler sonuçta, ev bulmaları bir tık daha zor.
Ev sahibi ile konusun, son şansları olduğunu söylesin.
Devam ederlerse o zaman gönderirsiniz 🤷🏻‍♀️

Acaba salon soğuk mu oluyor? Küçük oda daha kolay ısınıyor vs?
Laftan anlamaları gerekiyor ama öğrenciler sonuçta, ev bulmaları bir tık daha zor.
Ev sahibi ile konusun, son şansları olduğunu söylesin.
Devam ederlerse o zaman gönderirsiniz 🤷🏻‍♀️
merkezi ısınma olan bir sitedeyiz herkese aynı ücret gelenlerden .
yoo muhtemelen 1 kere daha söylesem cıkın diyecek cünkü polise kadar geldi adamın evine .
hayır cıktıgımda daha yapıcı konusulsa bunlar olmayacak ben o odada uyuyorum dediğimde tamam salona gecelim dese sorunsuz inecektim . hayır madem alttan almadı ben inince sesi de kesmesin . böyle vicdan yaptırıyorlar insana uykumda kactı:KK14:

Davranışlarının sorumluluğunu alacak yaştalar diye düşünüyorum. Öğrenci olmaları kimseyi rahatsız etme hakkı vermiyor.
evet ama film izliyoruz burası bizim evimiz diyince bi acaba mı dedim . vicdan yaptım sonra

X