Üst kat komşum ve özel hayatı

bulut allah askına bu gece olacakları yaz bize taam mı :dance:
kadın bide size inat iice coşuyomuş ..
bide biliyo kendini haun direk yatak odamdan gelir demiş :icecream:

Aha al iste demedimmi ben

sanane nan ne merakli seysin sen üle:mymeka:

bulut önce bana anlat tammi canim-tatlicadiarzu-

arkadaşım sinir bozucu bir durum ben sizin yerinizde olsam bir iki sabrederdim sonrada sopa ile tavana vururdum onlar utanmıyor ben niye utanayım.................

:roflol: guldugume bakma kizdim aslinda da kufur fantazisine guluyorum
ayni dert bizde de var ustumuzdekilerin gece gunduz yatak takirtisindan bazen disari kaciyoruz insaat var sanirsin evde oyle bi takirti yani ama onlar gevur utanmiyolar bi muslumanin bunu yapmasi cok kotu mahrem denen bisey var konuya komsuya duyurmanin alemi yok:eek:klava:

küfür mü ne saygısızca ya...bi de 5 çocuk...evde uyanmamaları mümkün mü çoocukların..cok ilginç geldi bana..

şansım olsa annem erkek doğururdu beni zaten
şöle bi komşum olmadı gitti şu fani dünyada en üst katta oturuyorum alt katımda boş:kızgın:
şaka bir yana böyle bir olaya hiç şahit olmadım:jeyyar:
olursada ne tepki veririm bilmiyorumalkisalkisalkis
yada tepki vermeden arkası yarın gibi dinlerim belki:bbo:

bu derdi yaşamayan bilemez heralde
bence bunlar dünya dursa bile yılmazlar o işi yapmaya devam ederler hallerinden belli hiç takmamışlar
bence bunlar enerjiyi arttırıcı besinler falan alıyorlar heralde
onlara komplo kurun enerjisiz kalsınlar o zaman rahat edersiniz :KK70:

ayy kızlar yorumlarınız harika ya gül gül catladım valla kaydirigubbakcemile3

bi keresinde dayımın 8 yasındaki oglu bizde kaldıgında cocugu benim odaya yatırmıstık.üst kattaki azgın teke cift baslamıstı yine tepinmeye..cocuk uykudan korkuyla uyandı ablaaaaa deprem oluyoooo diye benneyaptımki

bekarım ve midem bulandı onların tepinmesinden..hadi apartman sakinlerini düsünmüyorlar onu anladım ama evde 5 tane cocuk var onlarıda mı düsünmüyorlar..o cocuklar nasıl uyuyorki..kadın daha 30yasında..bu yasta 5 cocugu var bu performansla 10 olur galiba :mymeka:

Son düzenleme:
şansım olsa annem erkek doğururdu beni zaten
şöle bi komşum olmadı gitti şu fani dünyada en üst katta oturuyorum alt katımda boş:kızgın:
şaka bir yana böyle bir olaya hiç şahit olmadım:jeyyar:
olursada ne tepki veririm bilmiyorumalkisalkisalkis
yada tepki vermeden arkası yarın gibi dinlerim belki:bbo:

Gel bacım bize, delikafadulden yeni evli çift taşındı yan daireme. Yatak odaları bizim çocukların odasına bitişik. Kız benimle yatmak ister bende biraz takılıyorum odalarında. Maşallah maşallah ne fanteziler var şaşarsın. Allahtan benim sıpaların uykuları ağır yoksa açıklama yapmak zorunda kalıcam veletlere.

kızlar bi haberim var..

şimdi kadının annesi geldi.cocukları aldı gitti..balkondan bagırıyordu kadın annesine;cocuklar üzmeyin anneannenizi diye..cocukları bile gönderdigine göre bugun neler olacak kim bilir :1shok: :eek:klava:

Gel bacım bize, delikafadulden yeni evli çift taşındı yan daireme. Yatak odaları bizim çocukların odasına bitişik. Kız benimle yatmak ister bende biraz takılıyorum odalarında. Maşallah maşallah ne fanteziler var şaşarsın. Allahtan benim sıpaların uykuları ağır yoksa açıklama yapmak zorunda kalıcam veletlere.

abovvv ne azgınlar yahu laelaelaelaelae demekki her apartmanda var böyle ciftler :mymeka: anlamadımki bu iş sessiz olmuyor mu yahu Çok üzgünüm çoook bide azönce cocukları anneannesine yolladı..bana inadına yapıyor sanki..bugun sikayet edince kadın iyice dellendi :eek:klava:

yav şansa bak be bi fantazi sever komşum bile yok
yalnız burbuk cüm çocukların odasını değiştir anacım erkenden herbişeyi öğrenmesinlerkafamçokkarıştı

abovvv ne azgınlar yahu laelaelaelaelae demekki her apartmanda var böyle ciftler :mymeka: anlamadımki bu iş sessiz olmuyor mu yahu Çok üzgünüm çoook bide azönce cocukları anneannesine yolladı..bana inadına yapıyor sanki..bugun sikayet edince kadın iyice dellendi :eek:klava:

yandınki ne yandın bulut bu gece 8.9 şiddetinde sallancanız desene üç beş kere artçı sarsıntısıda olursa oh sabaha sabah evlere şenlik sende bi kulak tıkayıcılar var onlardan al be canım:teselli:

hiiiiiiiiiiiiiiidelikafadulden delikafadulden delikafadulden delikafadulden

yandin bugün sana uyku yokmirmirmirmir

yarin ise gidicenmi

pamuk filan tika bari kulaklarina

ayyy sorma canim ya ayni dert bendede vardi
gece onlarin sesleri yetmiyo bide yataklarinin gicirtisi deli ediyodu
artik geceleri öhööö diyoduk yine duymuyolardi ne kadar adapte oldularsa :eek: -tatlicadiarzu-

cok sukurki yeni tasindilar baskasi geldi umarim ayni sorun onlarda olmaz:1closedeyes:

yandınki ne yandın bulut bu gece 8.9 şiddetinde sallancanız desene üç beş kere artçı sarsıntısıda olursa oh sabaha sabah evlere şenlik sende bi kulak tıkayıcılar var onlardan al be canım:teselli:[/QUOTE]

canım kulak tıkacım var ama hiç fayda etmiyor :1no2: bugun uyku yok yine bana senağlama

kızlar yorumlarınıza tsk ederim..hepside süper..bu sabah söyledim..aslında söylemeye zorlananacaktım ama fırsat ayagıma geldi..

asansördeydim kadınla karsılastık.ben uykumu alamadım esniyorum tabii mirmirmirmir uyan uyan sabah oldu dedi..bende gece pek uyuyamadımda dedim..hayırdır canın mı sıkkın dedi..size bisey diyecegim ama lütfen tepki göstermeyin dedim..söyle canım dedi..gece sizden cok gürültü geliyor ben uyuyamıyorum dedim.gece gürültü gelse gelse yatak odamızdan gelir demez mi :1shok: baktım kadın utanmıyor bende acık acık söyledim..zaten yatak odasından geliyor ses dedim.sizin yatak odası benim odanın yukarısında hiç uyuyamıyorum dedim..güldü kadın..sinir oldum gülünce.ne var bunda gülecek sizin yüzünüzden uykusuz kalıyorum işe gidiyorum sabah erkenden dedim.canım sizin kadıköyde eviniz vardı ya oraya gidin dedi..o lafı degince tepem bi attı.biz gidicegimize siz fantazilerinizi kısık sesle yapsanız dedim.asansörden indim,inerkende bu gecede o kadar bagırırsanız gece falan dinlemem zile basarım dedim.bisey demedi..aslında böyle konusmazdım ama kadının rahatlıgı ve utanmazlıgı yüzünden cileden cıktım..

sanki kendime yapılmış bi terbiyesizlik gibi sinirlendim okuyunca....ay ne pişkinlik...utanmaza bak...tövbe yarabbim...:eek:klava:

kızlar bi haberim var..

şimdi kadının annesi geldi.cocukları aldı gitti..balkondan bagırıyordu kadın annesine;cocuklar üzmeyin anneannenizi diye..cocukları bile gönderdigine göre bugun neler olacak kim bilir :1shok: :eek:klava:

sen en iyisi şimdiden yat uykunu al bence canım..malum gece uyuyamayacksın -tatlicadiarzu--tatlicadiarzu--tatlicadiarzu-

X