Üst kat komşum ve özel hayatı

benimde yan komşumla duvarımız bitişikti ve onlardan öyle ses geliyordu gece gündüz farketmiyordu eşimle ben bıkmıştık.neyseki tayinimiz çıktıda kurtulduk.bende hiç bişey diyemedim tabii senin gibi klava:

insanlara rahatszlgini belirtmek bu kadar zor olmamali.
ben de yan komsumdan sikayetciyim ve kadina acik acik duvarlar burda cok ses geciriyor siziin sesiiniz oldgu gibi odamda dikkat etmeniz iyi olur dedim.
simdi gik yok. gayet rahatim.
resmiyetinizi bozmadan gayet dogal bir sekilde rahatsizliklar dile getirilebilir, getirilmelidir de.

ozaman kulaklikla kisik sesde slow müzik dinleyerek uyumayi denesenmirmirmirmir

ya sen simdi alistinda seslere sürekli oraya kayiyor dikkatin canim

ozaman kulaklikla kisik sesde slow müzik dinleyerek uyumayi denesenmirmirmirmir

ya sen simdi alistinda seslere sürekli oraya kayiyor dikkatin canim

canım benim sorunum seste uyuyamamak.cıt cıksa uyanırım..önce acaba ben uyku konusunda tik oldugum için mi bana cok ses geliyor diyordum ama diger üst kattaki komsuyada duyuluyormus,onlarda uyuyamıyorlarmıs :1no2:

canim sen de ac tivinin sesini sonuna kadar gurultu oyle degil boyle yapilir de goster.
rahatsiz oluyorsan anlamalilar hele de bir genc kizin odasinin ustunde boyle gurultu yapilmaz.

birde akil vermis haspam yuzsuzz kadinn:1shok: iyi be ustekide alttakid yandakide gitsin sanki tapulu mali apartman:1shok: dag basina gitsin benden tavsiye kimsede rahatsiz olmazz:1closedeyes:

Yanarim yanarim söyle aktif gomsularim olmadigna yanarim...:1closedeyes:

Bulut yavrum, sen en güzeli söyle gözelce bir dadli yap...icine bolca sap koy...komsuda pisti sizede düstü de ve götürüver...aksama misil misil uyursun...:1rolleyes:

Herifte performansin p kalmaz

kaydirigubbakcemile3 ayy canım valla güldürdün beni :roflol: canım ya cidden öyle bisey yapsam işe yarar mı?ben götürsem kadın süphelenirde yukardaki diger komsuyla gönderirim.şapın tadı var mı acaba,anlarlar mı?cok parlak bi fikir valla aklıma yattı :jeyyar:

wayyss ne utanmaz kadınlar var beee:1shok:
midem bulandı kadındankötükedihüso
Allah sabır versin arkadaşım sana

:1shok::1shok::1shok: yuh:1shok::1shok::1shok:

:1shok::1shok::1shok:
:roflol::roflol::roflol:
Aklinla bin yasa emialkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

ben olsam onlar tepismeye baslayinca bende elime bir sopa alir tavana vurmaya baslarim
onlarin fantazisinin icine limon sikarim

5 tane çocuk ücretsiz eğitim görüyordur kesin :jeyyar:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…