Üst kat komşum ve özel hayatı

bak demiştim kadın ya mahçup olur
yada pişkinlik yapar diye
hatta inada bu gece dahada ses yaparlar gör bak
bunuda söylemiştim

ses yaparsalar sende utanma bas zile yada vur tavana kaydirigubbakcemile3
ölesine böyle bi tepki lazım :1closedeyes:

bence söylemeniz bişi ifade etmez sadece siz utandığınızla kalırsınız..
çünki bukadar ses yapan insanda zaten utanma duygusu yoktur size ters bi cvb verir..
alırsınız başınıza belayı
bence bi arkadaşın dedği gibi söylemektense sesler başladığında tavana bi sopayla filan vurun belki anlarlar..(sanmıyorum ama umarım )
apartman hayatı işte böyle zolukla içeriyor heleki düşüncesiz insanlarla aynı çatı altındaysanız..

yatak odalarını milletin duymasından zevk alıyorlar demekki, dediğiniz gibi bir daha olursa kalkın basın zillerine, apartmanı ayağa kaldırın,
sonuçta siz uyardınız insan gibi, utanmaz insanlar klava:

ay ben bu msjı okumamışım :1shok:
ee gördünüzmü bakın olana hem suçlu hem güçlü istermsnz sesin şiddetini sizin inadınıza arttrsınlar

valla bu kadar pişkiniyle uğraşmak çok zor ya
Allah yardımcınız olsun.ama devam ederlerse bence de alttan bişeyle vurun böylece bi anda irkilirler adamda ereksiyon olamaz.dikkatleri dağılır.
ama şimdi bu sapıklar bunu da fanteziye dökerlerse bilemem.vurdukları zaman daha çok bağırcaz diyesengözlerimebaksanab
ya siz en iyisi tehdit edin duvara vurmak bile işe yaramazsa polise haber vericez şikayet

daha nelere şahit olacağız şu dünyada....kadının bu kadar pişkinliğine de pes doğrusu....söylemekle en iyisini yapmışsın...yani bir şekilde haberinin olması iyi olmuş canım....tekrarı durumunda mücadelenizi sürdürün...olmaz ki ama.....klava:

bence sen degilde Annenin söylemesi gerekiyor,annen seninde sesleri duydugunun farkinda ben olsam ben genc,bekar kizim var sesiniz cok duyuluyor demesi lazim kadina.

annem küserlerse kötülük olmasın diye söylemiyordu ama az önce annemde tepkisini ortaya koydu..

kızım sizinle konusmaya gelmiş ama ters davranmıssız,ben kırgınlık olmasın diye sesimi cıkarmıyordum ama egerki kabalasacaksanız bizde ona göre davranırız demis.annemin yüzüne bakmıs bakmıs sacını sallamıs gitmiş

Öfff nasıl insanlar var ya..Komşularım gelip bana böyle böyle çıkardığınız seslerden uyuyamıyoruz diyecek te ben böyle umursamadan çıkıcam..Mümkün değil..Utancımdan yerin dibine geçerim yaaa.Cidden ne pişkin insanlar var :1no2:

bu gece daha gürültülü bir geceye hazırla kendini kadının amacı buymuş demekki,ee bu durumda daha bir şevkle ...

ya ne terbiyesiz insanlar var ya. böylelerine ne demeli bilmiyorum. ya tamam fantazi yelpazesi geniş insanlar olabilirsiniz ama bir ahlak denilen birşey vardır mahrem denilen bişey vardır. herkes senin fantazi hayatına şahit olmak zorundamı yaaaaa Çok üzgünüm çoook

bende birşey paylaşayım benim tüm komşularım ne yazık ki öyle. sağ yan tarafta pazar sabahın 9 u adam parke ile çeilk kapı yaptırıyor sabahın 9 unda ev yıkılıyor zannettim eşim hergün 5 saatlik uykuyla işe gidiyor sadece 1 gün uyuyacaktı olmadı. ön taraftaki komşu her sabah 7 de konser mesaisşne başlıyor akşam 12 aşağıdakiler için zaten gece 12 den sonra hayat başlıyor. maalesef günümüzde bu duvarlar sanki karton gibi yapılıyor. hiç mi adap yoktur hiç mi apartmanda yaşamadın kardeşim nerden geldin nerden indin diye diye sorarlar adama. ama az kaldı bir yerde patlıcam ama durun bakalım ne zaman kötükedihüso

offf canım ya sizde benim gibi huzursuzsunuz demekki..canım bizim asagı dairede oturanlarda her sabah 8de öyle yüksek sesle müzik acıyorlarki anlatamam.ben ise gidiyorum benim için sorun degil ama annem uyanıyor ses mecbur.elli kez dedik sesi az acın diye ama yok yine aynı..bi keresinde ben hastaydım üstelik 20lik dis agrısıda cekiyordum,işten izin aldım evde uyuyup dinlenmek için..asagıdaki kız müzik sesini bi actı aman Allahım ev sallanıyor resmen.indim zile basıyorum acmıyor.deli oldum kac saat bastım zile.baktım o beni umursamıyor bodrumdan elektrik sayacını indirdim..elektrik kesildi sandı kaydirigubbakcemile3 güzelce uyudum bende:jeyyar:

hahahahahhahahahhahahahhahhahaha çok iyi yapmışsın onlara az bile çok iyi etmişsin valla eşimle aramızda artık huzursuzluklar oluşmaya başladı taşınmayı bile düşünmeye başladık

hahahahahhahahahhahahahhahhahaha çok iyi yapmışsın onlara az bile çok iyi etmişsin valla eşimle aramızda artık huzursuzluklar oluşmaya başladı taşınmayı bile düşünmeye başladık

canım eger tasınmayı düsünüyorsanız önce tasınacagınız apartmandaki komsularla tanısın konusun..cünkü heryerde var bu tiplerden..eşinle huzursuzluklarınız basladıysa bencede tasınmanız en dogrusu :1no2:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…