Üst kat komşum ve özel hayatı

ay insanın inanası gelmiyor sanki film yada dizi senaryosu gibi:1shok:delikafadulden
gerçi rtük bu tür konu içerikli yayınlara izin vermez de

kaydirigubbakcemile3 ayy canım alemsin valla..belki bundan sonra sessiz yaparlar :1rolleyes: tepişken kurbağlar apartmanı :roflol:

ay canım şimdi bitirdim bütün sayfaları okumayı..
gelmiş geçmiş olsun diyelim.u marım bi daha olmaz...
adam da alkol problemi varsa hatun ayıksa hatunu haklamak lazım
Rabbim apartmandakilere sabır versin ne diyim

cok tskler canım..valla insanın sinir sistemi altüst oluyor.cok sükür 3-4gündür ses yok.Allah kimseyi böyle seylerle karsılastırmasın insallah..

sevindim canım ortalık durulmuş biraz sankim.ama inşallah bu fırtına öncesi sessizlik değildir :jeyyar:

benimde üst komşum gürültü yapıyor hatta şu an at koşturuyor koşu bandında işten gelir gelmez biniyor dıgıdık ta dıgıdık güm de güm gümdelikafaduldenbende bu yüzden sinir oluyorum.ama çok şükür bekar böyle edepsizlikleri yok en azından buna şükretmeliyim değilmi bulut arkadaşım.:1hug:

senin komsun kesin esse dir masallah hepimizi yendi kosubandi topiginde:roflol:
herkesler birakti bi o devam ediyo galibadelikafaduldendelikafadulden

bizim üst komşuda öyleydi.karı-koca bariz sapık! sonra babam bi gün adamı uyardı.artık ondan sonra yavaş yavaş kesildi sesleri.terbiyesiz ahlaksızlar!

senin komsun kesin esse dir masallah hepimizi yendi kosubandi topiginde:roflol:
herkesler birakti bi o devam ediyo galibadelikafaduldendelikafadulden

1 aydır ara vermişti yine başladı canım ya napalım yapacak bişey yok katlanıyoruz.ilk aldığı zaman çok biniyordu o zaman uyardık aynı bulut arkadaşın komşusu gibi inadına daha hırs yaptı kız bende artık boşverdim napayım anlamıyorsa ben ne yapabilirim:sm_confused:ama kız baya bi zayıfladı allah var şimdi hakkını yiyemem.alkisalkisalkis

oh oh ne güzel keske benim komsuda dese yürüme ses oluyo, bende inatlassamda kilo versem-tatlicadiarzu-

SIk disini canim sende, en fazla 45 dk bilemedin 1 saat kosar, sende o arada müzik tv ac barihihoyyyt yazik zayiflasin kizcaaaz:teselli:

--------------------------------------------------------------------------------

Ben de burdayım artık kızlar bu davada ben de varım..
gelişme var mı canım??hala aynılar mı kii.
seni çok iyi anlıyorum valla.ben bi kere şahit oldum böle bişiye o bile yetti.hem de arkadaşlarlaydık erkek arkadaşım da yanımda sabahlıcaz oturuyoz böyle gürültüler başladı..çok kötü bi durumdu valla.
nese canım sana allah sabırlar versin
haberdar et bizi

canım dün gece biraz delirdiler yine.saat 2 gibi gürültü basladı ama cok uzun sürmedi Allah'tan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…