Üst kat komşum ve özel hayatı

herkese slmlar hiç üşenmeden kaç saatten beri tüm sayfaları okudum valla ben böle bir olay ne duydum ne gördüm şaşırdım kaldım gercekten.tabiki gürltü patırtı gider ama böle özel hayatın olması çok garip bir durum....bence bulut sen şu şap olayını dene gercekten çok faydası olur tabii şapı attıgın yiyecegi falan alırlarmı yerler mi o meçhul.. gelişmelerden an bean haberdar olmak istiyorum gercekten çoook garip bir durum yrn arkdaslarıma anlatırım artı...

:roflol::roflol: koptum resmen kizlarr alemsinizz yaa gece gece karnima agrilar girdii sırnaşık şey hicc usenmedimm son sayfaya kadar okudumm ama bu zamanakadar boyle piskin bi sift gormedim -tatlicadiarzu- yanliz her gun nasil yapiyolarr anlamadimm kuvvet macunu felanmi yiyolarr acabaaa :roflol: cnim sanada gecmis olsun diyimm valla iyi dayanmissinizz o asansordee ben olsaydimm ucardimm o kadinin ustunee valla klava: dalga gecmiss resmenn yaaa

İnanmıyorum kızlar size ya gülmekten öldüm sayfaların hepsini okumadım ama benim kahkahaların yüzünden oturma odasında TV izleyen 7 yaşındaki kızımdan fırça yedim şimdi ben bu kıza ne anlatayım
Şaka bir tarafa böyle bir durumda kibarca uyarmaktan başka yapacak bir şey yok Allah yardımcınız olsun.

hahay bayıldım komşuna karışmayın insanlara özgürce yaşasınlar şey hayatlarını:roflol:,ay çok komik ya kıs bir bulut olsam boşver belki 6.ya hazırlık yapolardır kıs yazık kıs :roflol:

ya inanmıyorum dizi takibi gibi takipmi var bayıldım ya abone olalımmı kıs aşkımemnu gibi hergece onlarımı beklonuz ayyyy karnım ağrıdı gülmekten :roflol:allah iyiliğinizi versin varya azda değel47 sayfa nasıl okucam ne komiktir hepsi bundan sona bende takip edecem.adları ne yengeyle eniştenin "coşkun ve coşkuniye" olsun adları.:roflol:

hehe valla ben hergün takip ediom dizi niyetine..aramıza hoşgeldin
süpermiş coşkun ve coskuniyekaydirigubbakcemile3:sm_cool:

yaww kızlar aynı komşulardan dayımın apartmandada vardı..daha gençlerdi..bide görseniz ne kadar mülayim sessiz insanlar dersiniz..gece olunca başlıyomuş çığlıklarr:roflol: yengem ilk 1 hafta kavga ediyolar sanmışş..:roflol:sonra kadının hadi koçumm hadi aslanım diye bağırdığını duyunca şok olmuşşş:roflol::roflol:

duvarlardamı problem var,malzemedenmi çalmışlarki acep :roflol:

Konuyu Toplam 6 Kullanıcı okuyor. (6 Kayıtlı kullanıcı ve 0 Misafir)
butterflys73, deryainci, Gamzei, narcoleptic, pelin003, TATLI_CADI_

:roflol: :roflol: forumun en kalabalık topiği sanırım :roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…