Üst kat komşum ve özel hayatı

hadi gazanız mübarek olsun

kadında pek bir görgüsüzmüş canım , sinir olurum böyle insanlara..

bunların ses tellerini söküp boyunlarına papyon yapmalı

kızlar annem aradı.kadınla konusmaya gitmişler..önce insan gibi konustuk; bak komsum cok gürültü yapıyorsunuz uyuyamıyoruz rica ederiz sessiz olun demisler.kadın zaten içeriye davet etmemis kapının önünde konusmuslar.tamam ya demis küt diye kapatmıs kapıyı yüzlerine.bi komsu cıldırmıs bak kadın seni öldürürüm diye bagırmıs kaydirigubbakcemile3 annem birazdan kadının annesini arayacagım dedi.

Vay be... kadında da ne libido varmış birader, gözü kimseyi görmüyo... hey maşallah... :nazar:

kızlar annem aradı.kadınla konusmaya gitmişler..önce insan gibi konustuk; bak komsum cok gürültü yapıyorsunuz uyuyamıyoruz rica ederiz sessiz olun demisler.kadın zaten içeriye davet etmemis kapının önünde konusmuslar.tamam ya demis küt diye kapatmıs kapıyı yüzlerine.bi komsu cıldırmıs bak kadın seni öldürürüm diye bagırmıs kaydirigubbakcemile3 annem birazdan kadının annesini arayacagım dedi.

oo olay annelere kadar uzanmış ya anasıda kızı gibi çıkarsa :nazar:
tam komedi yalnız gamyoncuiremsu

Olaya bak ya hem evde sesli tek kale maç yap hemde uyaran insanı tersle edepsizlik diz boyu valla.
Ben onlar onlar iş üstündeyken dışardan zile basar basar kaçarım. Her seferde bir kez yapın yakalanmayın :)

benzer bir sorunu çok basit bri yöntemle halletmiştik eşimle apartmanın giriş kapısına aynen şu yazıyı astık '''GÜRÜLTÜ KİŞİYE AİTTİR RAHATSIZLIK İSE HERKESE LÜTFEN ETRAMIZDAKİ İNSANLARIDA DÜŞÜNEREK HAREKET EDELİM LÜTFEN GÜRÜLTÜSÜZ BİR YAŞAM İSTİYORUZ SAYGIU DUYUYORUZ HERKESE VE HERKESTENDE SAYGI İSTİYORUZ '''bunu tabiki bizim yazdığımızı kimse anlamdı bilgisayardan bu yada buna benzer bi yazı çıkarın asın gerçekten çok işe yarıyor

benzer bir sorunu çok basit bri yöntemle halletmiştik eşimle apartmanın giriş kapısına aynen şu yazıyı astık '''GÜRÜLTÜ KİŞİYE AİTTİR RAHATSIZLIK İSE HERKESE LÜTFEN ETRAMIZDAKİ İNSANLARIDA DÜŞÜNEREK HAREKET EDELİM LÜTFEN GÜRÜLTÜSÜZ BİR YAŞAM İSTİYORUZ SAYGIU DUYUYORUZ HERKESE VE HERKESTENDE SAYGI İSTİYORUZ '''bunu tabiki bizim yazdığımızı kimse anlamdı bilgisayardan bu yada buna benzer bi yazı çıkarın asın gerçekten çok işe yarıyor

canım apartmanda buna benzer bi yazı asılı.ama anlayabilene..yazıyı anlamak söyle dursun,acıkca söyledigimizde bile anlamak istemiyorlarki:1shok:

Olaya bak ya hem evde sesli tek kale maç yap hemde uyaran insanı tersle edepsizlik diz boyu valla.
Ben onlar onlar iş üstündeyken dışardan zile basar basar kaçarım. Her seferde bir kez yapın yakalanmayın :)

canım bunlar kendi gürültülerinden zili bile duymayan insanlar..ayy valla düsündükce antenlerim atıyorÇok üzgünüm çoook

ya çokk ilginçç bi konu gerçekten ılk sayfasından son sayfasına okudum ve şoklardayım :1shok: bence siz polis olayına devam edın kuzum polise şikayet ederken de uyuşturucu mu alıyolar nedir,kendilerinde değiller gibilerinden sözler söyleyın.polisler bi uğraşsın bunlarla da akılları başlarına gelsin.sözle anlatamazsınız bence arsız çünkü bunlar...allah sabır versin canım ya :teselli:

ya çokk ilginçç bi konu gerçekten ılk sayfasından son sayfasına okudum ve şoklardayım :1shok: bence siz polis olayına devam edın kuzum polise şikayet ederken de uyuşturucu mu alıyolar nedir,kendilerinde değiller gibilerinden sözler söyleyın.polisler bi uğraşsın bunlarla da akılları başlarına gelsin.sözle anlatamazsınız bence arsız çünkü bunlar...allah sabır versin canım ya :teselli:

amin canım cok tskler..polisi aradıgımızda bisey yapmıyorlar ama en azından onları huzursuz ediyoruz..ama ne yaparsak yapalım huzursuz olmuyor gibiler.bende buna deli oluyorum

kızlar benim üst kat komsumla ilgili bi sorunum var..aslında özel hayata sonsuz saygım var ama yetti artık.ne uyku kaldı nede huzur..

üst kat komsumun yatak odası benim odamın yukarısı..cinsel yasantılarına her gece sait olmak zorunda kalıyorum.öyle bagırıyorlarki uykumdan uyanıyorum..suanda sesler basladı deli olucam ya..adam karısına küfür falan ediyo..fantazileri genis yani..ama artık midem kaldırmıyor..saatlerce onlar yüzünden uyuyamıyorum..bide 5 tane cocukları var onlar nasıl uyuyor o seste anlamıyorum.işe gidiyorum ve sabah erkenden uyanıyorum..onlar yüzünden günde 2-3 saat anca uyuyabiliyorum.uykusuzlukta hasta etti beni.salonda yatıyım diyorum olmuyor.salon E5 yolunun üzerinde ordada araba,kamyon gürültülerinden uyuyamıyorum.cok kötüyüm..özel hayata saygım sonsuz ama bu kadarda abartı olmazki.annemde cok rahatsız oluyor ama kırgınlık olur komsular arası küslük olmasın diye sesini cıkarmıyordu.sabır ediyoruz ama canımıza tak etti...onlara söylesem ne diyebilirim..nasıl söyleyecegim..acayip utanıyorumda..nasıl cözebilirim bu konuyu?

canım aynısı benim eski oturduğum evde oluyodu sabaha karşı 5 de hem sesleri hemde yatak gıcırtıları sinir oluyoduk eşim de çok sinirleniyodu gece 12,1,sabah 5 ayyyy sinir oluyodum yaa iğrenç mide bulandırıcı kadını görünce slm bile veremiyodum yüzüne bakmaya iğreniyodum bi gece yine sesler gelmeye başladı bizde tavana vurduk eşimle sopayla 1 2 dk geçmeden sustular ama canımıza tak etmişti yaaa

annesi resmen kızının mürvetine şahit olacak ha,

başımıza taşlar ytağacak ne günlere kaldık,

düşünsenize büyüttüğünüz ,yetiştirdiğiniz kızın komşularından böyle bir şikayet için arandığınızı,

allah korusun,kınamamak lazım ya....

bak şöle yap komsucum de git yukarı. bu akşam biz kızlarla toplancazda az gürültü olabilir belki kusura bakmayın.
yatak odam tam sızın yatak odanızın altında. siz konusunca ben bazen tam uyumak üzereyken net duyabiliom.körolası mütahitler de güll.

şimdi biz gülüşürüz.yada yuksek sesle konusuruz şimdiden duyacagınızdan emin oldugum için hoşgörünüzü bekliom de.

e oda odun değil ya anlarr tepişirken asagnın inlediğni:KK70::KK70::KK70:

aaaaaaaaa kadınlarım yüzüne kapatmış kapıyı edepsiz...ben dediydim o cazgiır karı neler yapcağı belli olmaz...
eeeeee annanler aradılarmı acaba annesini ne olmuşşşşşşşşşşşşdelikafadulden

ahahah kapıyımı kapamııııııııııııısss. ben yine kaçırmısımm yaaaaaaaaaaaaaaaa

anam bu seyde basa bela galba.
olsa deeeertt olmasa dertttt. hep okuyoz burda aplalalrımızdan:KK70:
kadının masallah var ama kolu komsu düşman kesilior.
e olmasaa:KK70: kocam bana soguk diye buraya o konu accaktı:p

ahahah kapıyımı kapamııııııııııııısss. ben yine kaçırmısımm yaaaaaaaaaaaaaaaa

anam bu seyde basa bela galba.
olsa deeeertt olmasa dertttt. hep okuyoz burda aplalalrımızdan:KK70:
kadının masallah var ama kolu komsu düşman kesilior.
e olmasaa:KK70: kocam bana soguk diye buraya o konu accaktı:p

ay allah senin iyiliğin versin nerden neyi düşünüyorsun...ay çok güldürdün gece geceeeeeeee :roflol: :roflol: :roflol: ama haklısınsırnaşık şey

ilk sayfasından son sayfasına kadar okudum şok oldum bi kadın bu kadar terbiyesiz utanma duygusundan noksan olabilirmii yaa.Allah sabır versin.trajıkomk resmen yaaa.siz elinizden geleni yapmışsıınız acaba bir avukatla görüşseniz belki ellerinden birşey gelir

kızlar yorumlarınızı tek tek okudum.saolun canım arkadaslarım..

apartmandaki erkek komsularımız bugun adamla konusmus..adam kadına göre daha ılımlı davranmıs..saatlerce konusmuslar..tam ne konustular bilmiyorum ama adam en sonunda nihayet "haklısınız" demiş.."bundan sonra daha dikkatli oluruz"demiş.."benim alkol problemim var o yuzden alkolluyken pek hatırlamam nasıl davrandıgımı"demiş..simdi hiç ses yok..adam kadına göre 200 gram daha akıllı cıktı kaydirigubbakcemile3 insallah bundan sonra sorun cıkarmazlar

X