Üst kat komşum ve özel hayatı

selam canım arkadaslarım...

kızlar ben şimdi iş yerindeyim biraz önce annemle konuştum.apartmandaki bütün bayan komsular,üst kattaki kadınla konusmaya gideceklermis bugun..giderken eliniz boş gitmeyin şaplı bi kek yapıp götürün dedim kaydirigubbakcemile3 ayy sinirden gülüyorum ya senağlama

apartmandaki erkeklerde sapık adamla konusacaklarmıs..

vay vay vaaayyy neler olmuş dün gece yawwww...senin uyku bana çöktü bulut :))) erken uyudum giremedim buraya pak.ama tahmin etmiştik dimi bunlar bu gece...die..polis de demek bi yere kadar..acaba savcılığa verseniz ne olur??gürültüyle rahatsız etmek ve toplum ahlak kurallarını çiğnemekten.mesela bu işi arabada yaparken yakalanmak bile ciddi bir suç.hatırlarsanız holywood da ünlü bir aktör yakalanmıştı da ceza almıştı.tabi orası amerika bursaı türkiye die de düşünebilirsiniz ama bi araştırmakta fayda var bence..yani bu 1 değil 2 değil.ayrıca sadece sizde rahatsız değilsiniz.üst yan komşularda aynı..

allah alllahhh neler var yaa....alıcan adamı tekme tokat allah ne verdiyse.....bakalım kolunu oynatacak hali kalacakmı...insana neler yaptırıyor edepsiz insan değilmii...şu yaratıkların ailesinin tel.ini bulup bi arayıp konuşsanıza..balki onlar düzgün insanlardır..ayy ne çok fikir çıktı yaa..ha birde son çare anlaşın üst ve yan komşularla aynnı anda sopalarla güm güm güm başlayın vurmaya bitene kadar hatta bittikten sonra bile.taaaki onlar size gelene kadar..öylede uyuyamıyosunuz böylede..bari tavan-taban çöker de evden çıkarlarr kaydirigubbakcemile3

vay vay vaaayyy neler olmuş dün gece yawwww...senin uyku bana çöktü bulut :))) erken uyudum giremedim buraya pak.ama tahmin etmiştik dimi bunlar bu gece...die..polis de demek bi yere kadar..acaba savcılığa verseniz ne olur??gürültüyle rahatsız etmek ve toplum ahlak kurallarını çiğnemekten.mesela bu işi arabada yaparken yakalanmak bile ciddi bir suç.hatırlarsanız holywood da ünlü bir aktör yakalanmıştı da ceza almıştı.tabi orası amerika bursaı türkiye die de düşünebilirsiniz ama bi araştırmakta fayda var bence..yani bu 1 değil 2 değil.ayrıca sadece sizde rahatsız değilsiniz.üst yan komşularda aynı..

allah alllahhh neler var yaa....alıcan adamı tekme tokat allah ne verdiyse.....bakalım kolunu oynatacak hali kalacakmı...insana neler yaptırıyor edepsiz insan değilmii...şu yaratıkların ailesinin tel.ini bulup bi arayıp konuşsanıza..balki onlar düzgün insanlardır..ayy ne çok fikir çıktı yaa..ha birde son çare anlaşın üst ve yan komşularla aynnı anda sopalarla güm güm güm başlayın vurmaya bitene kadar hatta bittikten sonra bile.taaaki onlar size gelene kadar..öylede uyuyamıyosunuz böylede..bari tavan-taban çöker de evden çıkarlarr kaydirigubbakcemile3

canım zaten o adamı ben tek basıma döverim minnacık bisey Çok üzgünüm çoook canım,kadının annesinin numarasını buldum bugun.anneme verdim arayacak..ama önce sapık kadınla konusalım son care annesini ararız dedi.

yahu benim psikolojim bozuldu,onların cocukları nasılki:bbo:

işi gücü bırakmışlar,sabahtan aksama kadar Şeniz böyle yapmışlar :dilcikar:

selam canım arkadaslarım...

kızlar ben şimdi iş yerindeyim biraz önce annemle konuştum.apartmandaki bütün bayan komsular,üst kattaki kadınla konusmaya gideceklermis bugun..giderken eliniz boş gitmeyin şaplı bi kek yapıp götürün dedim kaydirigubbakcemile3 ayy sinirden gülüyorum ya senağlama

apartmandaki erkeklerde sapık adamla konusacaklarmıs..

ay o cazgır karı döver sütün kaınlarıııııııııııııııııı delikafadulden

o masum çocukların işi daha şimdiden bitmiş canım yaaa..maleseff..mümkün değil duymamaları görmemeleri anlamamaları mümmkün değil ... bakalım annenler ne konuşacak.nasıl bir tepkiyle karşılaşacaklar..ama o kadının annesinide illaki arayın.siz o kadar konuştunuz,gece kapıya dayandınız,polisi saldınız da bişi olmamış şimdi ne olur kii???apartmanca aranızda para toplayın da şunların yatak odasına ses izolasyonu yaptırın bari.sonra napıcaklarsa yapsınlar.

demek annenler konuşacak haaa.... :lepi: süper yaa..DAVOS ZıRVESı gibi ha ha haaaaaaa..başbakan dedi ya ''daha da davos' a gitmem...''annende dermiş DAHA DA YUKARIYA ÇIKMAM :roflol:

o masum çocukların işi daha şimdiden bitmiş canım yaaa..maleseff..mümkün değil duymamaları görmemeleri anlamamaları mümmkün değil ... bakalım annenler ne konuşacak.nasıl bir tepkiyle karşılaşacaklar..ama o kadının annesinide illaki arayın.siz o kadar konuştunuz,gece kapıya dayandınız,polisi saldınız da bişi olmamış şimdi ne olur kii???apartmanca aranızda para toplayın da şunların yatak odasına ses izolasyonu yaptırın bari.sonra napıcaklarsa yapsınlar.

demek annenler konuşacak haaa.... :lepi: süper yaa..DAVOS ZİRVESİ gibi ha ha haaaaaaa..başbakan dedi ya ''daha da davos' a gitmem...''annende dermiş DAHA DA YUKARIYA ÇIKMAM :roflol:

kız valla ne güldüm cok alemsin ya kaydirigubbakcemile3 sapık kadını öldürseler "dahada sapıklık yapmam" demez kaydirigubbakcemile3

ay valla insan bi utanır yani komsular kapına gelecek az kudurun diyecek amanın yerin dibine girer insan fisfisfis masallah nasıl bi utanmazlık duygusuymus ben anlamadım..offf ya ben bu gidişle evlenemem tiksindim valla laelaelaelaelae

DAHA DA KOCAMA ELıMı SÜRMEM....delikafadulden

başka da ne yapılabilirki ya hepsini düşündük yazdık valla..bakalım konuşulsunda tepki nolcak bi görürüz..bekliyoruz bak haberleri tamammı cicimm

DAHA DA KOCAMA ELİMİ SÜRMEM....delikafadulden

başka da ne yapılabilirki ya hepsini düşündük yazdık valla..bakalım konuşulsunda tepki nolcak bi görürüz..bekliyoruz bak haberleri tamammı cicimm

canım,annem arayacak kadınla konusmaları bitince..annem arasın hemen sizede yazacagım canım..artık bu dava hepimizin meselesi :enbuyukkk: ölmek var dönmek yok :sm_cool:

ayy ayy bu nasıll bir konu koptum koptum yerlere yattım sırnaşık şey

99 deperemi zamanında deprem odası yapmışlardı haturlıyomusunuz çelikten sallantılara karşı dayanakklı falan..

aklıma o gelen yönetici apartmanda para toplasın bunlara bir çelikten yapılma deprem odası alın.. içinde debelenip dursunlar ses geçirmez sallanmaz titremez sırnaşık şey

hem siz muradınıza erin, hemde onlar

insanların fantezilerinide bozmayın, sizinde uykunuz kaçmasın
siz sağ onlar selamet hihoyyyt

tevekkeli değil ahmet mete ışıkara o yılın en sexi adamı seçlmişti nasıl aklıma gelmedi bu aha önce :roflol:

ayy ayy bu nasıll bir konu koptum koptum yerlere yattım sırnaşık şey

99 deperemi zamanında deprem odası yapmışlardı haturlıyomusunuz çelikten sallantılara karşı dayanakklı falan..

aklıma o gelen yönetici apartmanda para toplasın bunlara bir çelikten yapılma deprem odası alın.. içinde debelenip dursunlar ses geçirmez sallanmaz titremez sırnaşık şey

hem siz muradınıza erin, hemde onlar

insanların fantezilerinide bozmayın, sizinde uykunuz kaçmasın
siz sağ onlar selamet hihoyyyt

tevekkeli değil ahmet mete ışıkara o yılın en sexi adamı seçlmişti nasıl aklıma gelmedi bu aha önce :roflol:

kaydirigubbakcemile3 ayy canım alemsin valla.cok güldüm kaydirigubbakcemile3 bu nasıl bi fantazi canım ya aklım almıyor.sesleri duysanız insan sogur cinsellikten valla..bunların fantazisine deprem odası bile dayanmaz.o odayıda yıkarlar kaydirigubbakcemile3

Bu vakalar maalesef her yerde mevcut .. ben olsam hiç çekinmem çıkar kapısına dalgayla karışık söylerim.. hem özelini böyle bangır bangır yaşayan bi insan seni kalkıpta tersleyemez rahat ol :nazar:

kız valla ne güldüm cok alemsin ya kaydirigubbakcemile3 sapık kadını öldürseler "dahada sapıklık yapmam" demez kaydirigubbakcemile3

ay valla insan bi utanır yani komsular kapına gelecek az kudurun diyecek amanın yerin dibine girer insan fisfisfis masallah nasıl bi utanmazlık duygusuymus ben anlamadım..offf ya ben bu gidişle evlenemem tiksindim valla laelaelaelaelae

bana biri bu konuda imada bulunsa yerin dibine geçerim, bu kadında nasıl bi utanmazlık ve arsızlık varmış ya :mymeka:

deprem odası olmuyorsa ımmm sen ve annene iki adet tıkaç öneriyorum canım.. :roflol:

bide bol bol sabır allahtan kaydirigubbakcemile3

kızlar annem aradı.kadınla konusmaya gitmişler..önce insan gibi konustuk; bak komsum cok gürültü yapıyorsunuz uyuyamıyoruz rica ederiz sessiz olun demisler.kadın zaten içeriye davet etmemis kapının önünde konusmuslar.tamam ya demis küt diye kapatmıs kapıyı yüzlerine.bi komsu cıldırmıs bak kadın seni öldürürüm diye bagırmıs kaydirigubbakcemile3 annem birazdan kadının annesini arayacagım dedi.

X