Üst kat komşum ve özel hayatı

valla polisin gelmesini ve olayın akibetini merak ediyorum ama şimdi yatmam gerek...yarın okurum artık :) yazmayı unutma şeker...hadi kolay gelsin....

kızlar geldim:1rolleyes:

polis geldi.dakikalarca zile bastı.sonunda actılar..polisler niye gec actınız kapıyı dedi üstümüzü giyiniyorduk dediler :1shok: hakkınızda sikayet var birdaha uygunsuz hareketler yaparsanız emniyete gelip ifade vermek zorunda kalırsınız dedi.hiç bisey demediler..

ya ben sandımki polisler biseyler yapabilir.hiç bisey yapmadılar ya :sm_confused:

alemsin şekerim ne yapçaklar kelepçeleyip götürcekler mi özel hayat dicekler

biraz özel hayatı aşmış ama işte ben diyorum dağ evi kiralayın kirasını apartmanca karşılayın da gitsinler

yahu her geceee zaten size ses bu kadar geliyosa anfi yutmuş gibi bağıryolardırkaydirigubbakcemile3

yok canım kelepceleyip götürmek degilde biraz daha sert konusup korkuturlar diye düsünüyordum :1rolleyes: acaba baska ne yapabilirizki carelerde azalıyor senağlama

yok canım kelepceleyip götürmek degilde biraz daha sert konusup korkuturlar diye düsünüyordum :1rolleyes: acaba baska ne yapabilirizki carelerde azalıyor senağlama

canımcım bence bu kadar şikayete rezilliğe dayanamazlar yakında taşınırlarmirmirmirmir

apartman hayatı uygun değil onlara ben taşıncaklarına inanıyorum uzun zamandır

mı orda oturuyorlar:uhm:

canımcım bence bu kadar şikayete rezilliğe dayanamazlar yakında taşınırlarmirmirmirmir

apartman hayatı uygun değil onlara ben taşıncaklarına inanıyorum uzun zamandır

mı orda oturuyorlar:uhm:

canım kendi evleri.tasınmazlar..kiracı olsalar giderlerdi..3 yıldır burdalar benneyaptımki

aaaaaa:1shok: bu sorun hala çözülmedimi...

harbiden enteresan,,

nasıl bir enerji bu böyle,bu enerjiyi neye borçlular acaba...

gecenın bu saatı cok guldum buna ya,harıkaymıs bu:))

Valla konuyu pek okuyamadım; ama 5 çocukla, hala böye aktif bir cinsel yaşantıları varsa, alkışı hak etmişler diye düşünüyorum...
"Bu nasıl bir kabiliyettir?", bunun araştırılmasına girmek lazım...

Apartmanda başkaları oturmasa, size de; "Onlar tepinirken, müziği son sesine kadar açın." diyeceğim, ama mükmün olmaz sanırım.

Yanınızda uzun bir sopa bulundurun.
Gürültüye başladıkları anda, siz de tavana var gücünüzle vurun...
Çözüm olur mu bilmiyorum, lakin çoğu apartman sakini, böyle anlaşıyor...

( Yorumum, konuyla alakasız olabilir, peşin söylemeliyim... Çok sayfa vardı, okuyamadım... ) şakkıdı​

anam ev sahibi mi bide bunlar siz taşının apartman bomboş kalsın başları göğe ersinkaydirigubbakcemile3

canım valla zor ne diyim ee şimdi ses var mı yoksa gidip uyusana

anam ev sahibi mi bide bunlar siz taşının apartman bomboş kalsın başları göğe ersinkaydirigubbakcemile3

canım valla zor ne diyim ee şimdi ses var mı yoksa gidip uyusana

dagdan gelip bagdakini kovmaya niyetliler ama ben onları sulu getirip susuz götürürüm kötükedihüso iyice kin yaptım öldürecem valla kötükedihüso bunları kapatacaksın dağ evine ne halleri varsa görsünler kötükedihüso ses var malesef.öyle bi ses degil ama son ses televizyon acmıslar..bence onlar yine oynasıyor kendi sesleri duyulmasın diye televizyonu actılar..zaten gıcır gıcır yatak seside geliyor senağlama ya valla psikolojim bozulcak yaaa.

Birkaç gündür göz ucuyla takip ediyorum. Valla çok güldüm. Güldüm diye kızmayın, sizin de dediğiniz gibi trajikomik oldu artık bu durum.
Hani zaman zaman insanız hepimiz farketmeden ses filan yapabiliriz ama normal gürültü ama bu türlü. Bu da komşulukta tolere edilmeli. ılk seste komşuya gidip utandırmanın alemi yok . Ama bunlarınki farketmeden yapılan birşey değil artık. Resmen çıldırmış gibiler.
Seviyorlar demek ki duyurmayı, Allah Allah...

kız ben hala takıldım bu sizin apartmanın duvarları çok mu ince yahu

yatağın sesi bilem geliyomuş şaka gibi gerçi bizim üst kattakilerde bağırdılar mı naklen yayın

oluyo bizim eve odanı değiştir dicem ama bu seferde odaya geçen rahatsız olucak

ay çıkamadım ben bu işin içinden

ince sanırım.zaten duvara vurunca tak tak diye ses cıkıyor.sözde depreme dayanıklı!!annem kadıköydeki eve gidelim diyor ama ben kactı derler diye inat ediyorum

Valla bukadarda olmaz,
ne terbiyesiz insan bunlar, nasilda bulmuslar birbirlerini, hadi erkek acik sacik azgin olurda, kadin da beter, utanama yok.

Polisin birsey yapamdigina sasiyorum, normalinde kimsenin kimseyi rahatsiz etmeye hakki yokdur, ne sex sesleri ile, ne tv sesi ne birsey.

Ama türkiyede bu kurallar yok demekki.

Özel hayat diye herkes istedigi gibi sex hayatini yasa insanlar, kerhane sokagi olur tüm türkiye, olacak seymi?

Ama siz pes etmegin, gene polis cagrin birdaha olunca.

ya polis zaten bişey yapamazki özel hayata müdahale edemez....ya çok kötü insanlar reziller ya...mahallece toplanıp......evlerine gidip konuşun......yada adamlar adamla tekrar konuşsun iğrenç o apartmanda ki çocuklarda sapık olucak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…