Üst kat komşum ve özel hayatı

ayyyy yok böyle birtopik çatladım gülmekten hay allah razı olsun ne güldüm sayenizde...:)))))))))))))))))))

güldük ettikte onların çocukları kaç yaşında gerçekten çocuklar için çok sakıncalı bir durum çocukların ruh saglıgı bozuluyor diye şikayet edin...

cnm söyLemesi biraz ayıp oLabilir utanabiLirsn ama asıL onLarın utanması Lazım şimdi siz sussanız bunLar hiçbişey oLmamış qibi yine devam etçekLer sesLi sesLi e yine o uyKusuz qünLer hiç bişey senin sağlığından önemLi değiL ki özeLse özeL sen sayqı duyuyorsn da peki onlar ? bence anneni bu işe sokmadan sen söyLe uyqun bi diLLe anLat baktın oLmuyo açıK açıK konuş uykusuzluk ve huzursuzluktan bi anlık utanc verici uyaRı iyidir

güldük ettikte onların çocukları kaç yaşında gerçekten çocuklar için çok sakıncalı bir durum çocukların ruh saglıgı bozuluyor diye şikayet edin...

canım,bi cocuk yegenimle aynı sınıfta.yegenim 2inci sınıfa gidiyor.8 yasında..cocuklardan 2 tanesi ikizmiş.onlarda 10yasında.diger ikisi kac yasında bilmiyorum..bende üzülüyorum cocuklara.cok icine kapanık gibiler.yegenimin sınıfında olan cocuk hiç konusmazmıs,tek basına oturuyormus sırada.yegenim anlatmıstı

canım bence birde kadının annesi ile konuş. kadın annesine anlatmamıştır belki de olanları. annesine söyle annesi utanıp inşallah kızını dizginler tövbe tövbe

Hahahahaha, yahu cidden yakalarsa naapcak merak ettim delikafadulden
Millette ne fanteziler var anam. Helal olsun valla.alkisalkisalkis

ay yazık ya çocuklara yazık bak çok üzüldüm şimdifisfisfis
ama bunlar çocukları da mahvediyolar olmaz böyle ya olmaz:mymeka:

çocuklara üzüldüm yaa valla hiçmi utanmıyolar benim oğlum 7 yaşında gık diicezde duyacak diye ödümüz kouyo
bikere şahit oldum küçükkende insanın psikolojisi acaip bozuluyo helede küçücük neolduğunu anlayamayan çocuk
Allaha akıl fikir versin

üf be ne utanmazlık ya...allahım ıslah etsin ne diyim...pişkinligin son haddesi...terbiyesiz edepsiz hayasız insanlar...hele kadın!!! yuh diyorum başkada bişe demiyorum...

üf be ne utanmazlık ya...allahım ıslah etsin ne diyim...pişkinligin son haddesi...terbiyesiz edepsiz hayasız insanlar...hele kadın!!! yuh diyorum başkada bişe demiyorum...

canım yukardaki komsular polis cagırmıslar.hemen ekip gönderecegiz demişler..apartman cok düzgün tam aile apartmanı.apartamanı bozan tek aile onlar.insallah kurtuluruz bunlardan senağlama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…