üşendikleri için bebek yapmayanlar ??? hadi buyrunnn

ceylin33

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
10 Mayıs 2010
3.901
0
merhaba hanımlar
bu topiği bir sözden yola çıkarak açıyorum üşenenin ne oğlu olur nede kızı olur derler
kaç kişi üşendiği için bebek yapmıyor acaba sayımızı bilmek istiyoruz sadece

üşenenlerin sayfası olsun bu topik ...

allah iyiliğini versin emii nerden geldi aklınıza doğru sölemek gerekirse hiççç üşenmemm yaz kış sorun yok üşenmem

canımcım eflal e söylemiştim bu sözü diğer topikte oda anket yapalım dedi çıktı bende topik açtım bakalım ne olacak canımm

Ben hem üşenenlerdenim hem korkaklardan olduğum için 2 çocuğu doğurmamaya karar verdim(18)dikiş atıldı n0rmal doğumdu

benden başkada varmış
30 yaşıma kadar üşendim korktum şimdi istiyorum ama hala olmadı bi türlü bebişşş:emir_bebek:

üşünmek değilde korkuyordum. Karnımın şişmesinden ürküyorum.:1shok:
ama şimdi deli gibi istiyorum.
herkes nasıl çıktıysa hihoyyyt bebeğimde öyle çıkar.
hele bi olsunda hayırlısı ile, bi şekilde doğururum.

üşenmek değil de korkmaktır belki önceden vardı bende de 1yıl korktum şimdi ben istiyorum o benden korkuyor..

bence aslında her şeyin bir zamanı var .
ben hep bebekli anneleri hamileleri gördüğümde zavallı aciz yazık ayyyyyyyy deli bunlar derdim.
bi bebeği gördüğümde de hiç beni enterese etmezdi ama bana da yap yap derlerdi
inadım inad yapmadım
çünkü hamilelere baktığımda özenmeliydim ayyy ne güzel demeliydim
bebeklere baktığğğğımda da...
evet şimdi o aşamadayım.ve şimdi istiyorum gerçekten.
önceden bana tövbe yarabbim allahın belası olarak gelirdi
şimdi allahın bir mucizesi olarak görüyorum ve şu an uygun zaman diye düşünüyorum.
önceki düşüncelerim için üzgünüm.

Ceylin açmışsın topiği,evet arkadaşlar bizim üşenmekten kastımız ilişkiye girmeye erinmek bilmem anlatabildim mi?Ben mesela çok halsiz ve yorgun bir insanım ve ilişkiye girmeye eriniyorum aynı zamanda hamilede kalmak istiyorum e ilişki olmadan nasıl olacak bukaydirigubbakcemile3 Korkmaya gelince ben çok korkuyorum doğumdan öyle böyle değil bebeğide en çok eşim için istiyorum bana kalsa ben hala hazır değilim yani.

evet eflalcim açtım topiği valla canım çok doğru anlatmışsın bende yorgun olduğumda eriniyorum ilişkiye adama yazık oluyor o kadar hazırlıyor kendini bu gün olacak diye tık yokkkaydirigubbakcemile3

bence aslında her şeyin bir zamanı var .
ben hep bebekli anneleri hamileleri gördüğümde zavallı aciz yazık ayyyyyyyy deli bunlar derdim.
bi bebeği gördüğümde de hiç beni enterese etmezdi ama bana da yap yap derlerdi
inadım inad yapmadım
çünkü hamilelere baktığımda özenmeliydim ayyy ne güzel demeliydim
bebeklere baktığğğğımda da...
evet şimdi o aşamadayım.ve şimdi istiyorum gerçekten.
önceden bana tövbe yarabbim allahın belası olarak gelirdi
şimdi allahın bir mucizesi olarak görüyorum ve şu an uygun zaman diye düşünüyorum.
önceki düşüncelerim için üzgünüm.

bu düşünceler nasıl bir düşüncedir anlamadım:umursamaz:
allahın mucizesi nasıl allahın belası olur allahım sen bizi böyle insanlardan koru:umursamaz:

Ceylin bizden başka üşenen yok canım,bizde bir anormallik varkaydirigubbakcemile3

X