üreplazma acil çözüm nedir

Merhaba,
Muayene olmadıysan hemen bir kadın doğum uzmanına görün ve ilaçlarını sakın ihmal etme.
Kullanılan antibiyotik sonrasında tekrar test yaptırmayı ve bu süreçte korunmayı ihmal etme

Merhaba,
Muayene olmadıysan hemen bir kadın doğum uzmanına görün ve ilaçlarını sakın ihmal etme.
Kullanılan antibiyotik sonrasında tekrar test yaptırmayı ve bu süreçte korunmayı ihmal etme
nelere kullanmadım ki doktor canditon fitil verdi ama lazere gidip kurtulacağım inşalşlah

nelere kullanmadım ki doktor canditon fitil verdi ama lazere gidip kurtulacağım inşalşlah
Kullandıktan sonra geçti mi peki sizin negatife döndü mü ?
Benim negatife döndü fakat bu sefer de gram boyamada bir sürü bakterileri üredi.
Lazer kesin çözüm mü bilmiyorum bende gideceğim

Kullandıktan sonra geçti mi peki sizin negatife döndü mü ?
Benim negatife döndü fakat bu sefer de gram boyamada bir sürü bakterileri üredi.
Lazer kesin çözüm mü bilmiyorum bende gideceğim
ben ilk tespitten sonra ilaç kullandım eşli olarak 6 ay sonra tekrar etti son 7 aydır hiçbir şekilde geçmiyr neredeyse bütün antibiyotik fitilleri kullandım adetsonrası oluyor lazer son çarem ve kefir kullanıyorum iyi geliyor

Çocuğunuz var mı peki düşünüyor musunuz ?
Bende daha yeni tespit yapıldı bir ay geçti suan negatife döndü çocuk düşünüyorum ve olmaz diye çok korkuyorum
Neden tekrar ediyor bu bilginiz var mı ?

düşünüyorum ama bu enfeksiyondn mı olmuyor bilmiyorum sonuçta 6 ay kadar enfeksiyon olmadığı zamanda oldu doktor omega 3 verdi ve canditon verdi en sonki bağırsaklarıda güçlendirmek adına. bence tamamen bağışıklık hastalığı bitkisel hiçbirşey buna iyi gelmiyor ozonda yaptım fayda etmedi bence lazer artık son çözüm

Haklısınız ama korkutucu olan şu 6 ay içerisinde olmadı ya tüpleri tıkadığı ve erkeklerin sperm hareketlerini bzoduğu yazıyor yazıyor bu illetin ya öyle bir durumsa

İnşallah sağlıkla cocuklarımız olur ve kucağımıza alırız bu durum benim piskolojimi çok alt üst etti

Haklısınız ama korkutucu olan şu 6 ay içerisinde olmadı ya tüpleri tıkadığı ve erkeklerin sperm hareketlerini bzoduğu yazıyor yazıyor bu illetin ya öyle bir durumsa
ben hsgye girdim en son bu sene doktor tüpleri tıkamıştır dedi ama hsg doktoru tüpler bi kere açıksa kolay kolay kapanmaz dedi bu ay ovülasyon testlerine başlayacağım genel olarak düzenli bir şey yapmıyorum bende hep yarım bırakıyorum test kullanırsanız sayfayı paylaşabilirim

Merhaba, bende deneyimlerimi paylasmak isterim, umarım faydasi olur, 5 yıldır evliyim ve 43 yasindayim, hiç korunmadik ve hiç bir sorunumuz yoktu fakat hamile kalamadim, ama evlendigimden beri hep enfeksiyon yaşıyorum, 2 yilin sonunda ureaplasma olduğu tespit edildi esli olarak antibiotics kullandik ve negatife döndü ama yinede çocuk olmadi, en son Ocak ayinda 21 gün soğan kürü yaptim, şubat ayinda 15 gün ve 1 martta tr ye geldim Dr gittim ve bana vajinal iç yikama yaptı, 7-8 mart yumurtlama zamanimdi, degerlendirdik ve 28 martta hamile oldugumu ogrendim,şimdi 19 haftalik olduk, soğan kürü mu yoksa vajinal yikamami yada her ikisi birden mı etkisi oldu bilmiyorum, ama denemenizi tavsiye ederim, iyi sanslar

Merhaba,
Soğan kürünü bende denedim ama sonrasında bıraktım.
Siz negatif sonuç aldıktan sonra şikayetleriniz tamamen geçti mi ?
Yada ara ara kontrol amaçlı test verdiniz mi ?
Negatife döndü diye normal hayatınıza devam mı ettiniz ?
Farkındayım çok soru sordum ama çıldırmak üzereyim artık herkes bir şekilde bu sorunları yaşıyor ama kimse çözüm odaklı yardımcı olmuyor.
Bu arada inşAllah sağlıkla kucağınıza alırsınız bebeğinizi ve darısı bizim de başımıza olur

Ben ingiltere de yasadigim için sık sık tahlil yapamadim ama her ay idrar yolu enfeksiyonu oluyordum bu nedenle tr ye her geldigimde test yapiyordum ama negatif cikiyordu, bende çok yoruldum bıktım ve bir çözüm bulamadım, en son sisli memorial da genç bir Dr vajinal yikama onerdi ama bunun kesin sonuç olmadigini ve sadece bir kaç ay beni idare edecegini söyledi, zaten o ay gebelik oldu ve enfeksiyon korkusundan cinsel iliskide bulunmuyoruz şuanda, dogumdan sonra ne olur bilmiyorum. Eğer siz bir çözüm bulurdaniz bizimle de paylasin lütfen. Bu arada Dr.lazerin de kesin çözüm olmadigini soyledi bana, kroniklesmis enfeksiyon dedi.

Benim şikayetlerim yeni mevcut 9 ay öncesine ait mayıs ayında ise sebebini öğrenebildim.
Eşli olarak antibiyotik kullandık sonucum suan negatif fakat şikayetlerim hala devam etmekte bu şikayetlerin devam etme sebebini ise mantar olmasına bağlıyorlar fakat mantar kültürü sonucum da bir şey yok bende anlam veremiyorum.
Salı günü lazere gideceğim bende eğer Allah nasip ederse anne olmayı çok istiyorum.
Süreçleri sizinle paylaşırım.
Eğer çözüm bulursam bunuda yayınlayacağm çünkü herkes sorununu yazmış ama kimse çözümünü yazmamış ya gerçekten kimse tedavi olamıyor yada herkes sorunu olduğunda buraya yazıyor anlamış değilim.
Umarım hepimiz sağlığımıza bir an evvel kavuşuruz.

5 yıllık bir tecrubeden sonra kimsenin tedavi olamadigini düşünüyorum çünkü hepimiz aynı durumdayiz. Bu eslerimizden bize geçen bir durum çünkü bu bakteri sadece cinsel yolla bulasiyor, ama esli tedaviye fayda etmiyor, neden bilmiyorum. Çocuk istiyorsan bence 21 gün soğan kürünü dene sonra vajinal yikamayi yumurtlama tarihinden bir hafta öncesinde denk getir, inşallah gebe kalirsan da gebelik suresince cinsel iliskide bulunma, Allah korusun bebeğe geçer, umarım tıp bir çözüm bulur buna, iyi şanslar

Merhaba üreaplazma nasıl tespit ediliyor? Vajinal kültür mü alınması gerekiyor acaba idrarda veya smearda çıkmaz mı? Bende de vajinit var smearda servisit çıkıyor. Başka bi sonuç yok

Merhaba ben bekarken de mantar olurdum evlendikten sonra da 2 senedir tekrarlıyor. Benimki vajinit. Mantar akıntısı değil de sarı akıntı oluyor kokusuz. Ama hsgde şükür tüpler açık çıktı bi sorun yoktu. Kolay kolay tıkanmıyor sanırım. Ama sperm hareketliliğini etkilediğini düşünüyorum ben de çünkü bi sorunumuz olmamasına rağmen 8 aydır olmuyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…