üreplazma acil çözüm nedir

Merhaba,
Test vajinal kültür ile yapılıyor eğer yaptırmadıysanız mutlaka yaptırmanızı öneririm.
Öncesinde mantar sorunu yaşadıysanız muhtemelen onunla ilgili bir durum olabilir çünkü üreaplazma sarı yeşil renkte kokulu bir akıntısı oluyor.
Normal şartlarda bir yıla kadar denenmesi gerekiyor diye biliyorum ama aklınıza takılan anormal bir durum var ise kesinlikle ertelemeyin.

Ben ingiltere de yasadigim için sık sık tahlil yapamadim ama her ay idrar yolu enfeksiyonu oluyordum bu nedenle tr ye her geldigimde test yapiyordum ama negatif cikiyordu, bende çok yoruldum bıktım ve bir çözüm bulamadım, en son sisli memorial da genç bir Dr vajinal yikama onerdi ama bunun kesin sonuç olmadigini ve sadece bir kaç ay beni idare edecegini söyledi, zaten o ay gebelik oldu ve enfeksiyon korkusundan cinsel iliskide bulunmuyoruz şuanda, dogumdan sonra ne olur bilmiyorum. Eğer siz bir çözüm bulurdaniz bizimle de paylasin lütfen. Bu arada Dr.lazerin de kesin çözüm olmadigini soyledi bana, kroniklesmis enfeksiyon dedi.
Merhaba,
Şikayetleriniz neydi tam olarak ?
Benimde negatif ama şikayetlerim devam ediyor, ve hala aynı durumda mısınız ilişki olmamasına rağmen ?

Merhaba,
Şikayetleriniz neydi tam olarak ?
Benimde negatif ama şikayetlerim devam ediyor, ve hala aynı durumda mısınız ilişki olmamasına rağmen ?
Benim şikayetlerim idrar yolu enfeksiyonu ile aynıydı, bu nedenle hep öyle sanildi, negatif olmama rağmen devam etti maalesef,sizin şikayetleriniz neler?

Benim şikayetlerim idrar yolu enfeksiyonu ile aynıydı, bu nedenle hep öyle sanildi, negatif olmama rağmen devam etti maalesef,sizin şikayetleriniz neler?
Benimde aynı şekilde idrarda yanma ve sıkışıklık hissi devamlı merak ettim sizde düzelme oldu mu ?
Tedavi süreciniz nasıl diye çok sıkılmaya başladım ben çözüm bulamadıkça psikolojim bozuldu

Benimde aynı şekilde idrarda yanma ve sıkışıklık hissi devamlı merak ettim sizde düzelme oldu mu ?
Tedavi süreciniz nasıl diye çok sıkılmaya başladım ben çözüm bulamadıkça psikolojim bozuldu
Tam bir tedavi olduğum soylenemez, çünkü ben bilincsizdim ve doktorlarin verdigi 1 kutu antibiyotik ile iyilesecegimi düşündüm ama olmadi, olsa bu uzun surely bir antibiyotik tedavisi gerektiren birseymis, yasayarak anladım, fakat tr olmadigim için ve yasadigim yerde sağlık sistemi çok kötü olduğu için tam iyilesemedim, şu an hamile olduğum için cinsel iliskide bulunmuyorum, bu nedenle iyiyim, sonrasında ne olur bilemem, umarım bitmistir.

Tam bir tedavi olduğum soylenemez, çünkü ben bilincsizdim ve doktorlarin verdigi 1 kutu antibiyotik ile iyilesecegimi düşündüm ama olmadi, olsa bu uzun surely bir antibiyotik tedavisi gerektiren birseymis, yasayarak anladım, fakat tr olmadigim için ve yasadigim yerde sağlık sistemi çok kötü olduğu için tam iyilesemedim, şu an hamile olduğum için cinsel iliskide bulunmuyorum, bu nedenle iyiyim, sonrasında ne olur bilemem, umarım bitmistir.
Anlıyorum, evet bende bir çok yorumlarda konuştuğum kişilerden duydum hep 2-3 kutu antibiyotik kullanılmış.
Fakat benimde negatif olduğu için tekrar ilaç verilmiyor.
Umarım hepimiz şifa buluruz.
Tamamen geçer.

X