ACİL YORUM GEBEMİYİM NE OLUR

4 gün falan oldu hele son zamanlarda artık t shirt bile rahatsız ediyo bide duygu durumum cok bozuk😂😂😂 ama benim var yani reglime üstelik

4 gün falan oldu hele son zamanlarda artık t shirt bile rahatsız ediyo bide duygu durumum cok bozuk😂😂😂 ama benim var yani reflimp
Ayyy maşallah hayırlı olsun canım sağlıklı bir şekilde ilerler inşallah rabbim bize de nasip etsin dua eder misiniz
ay aminnnnn ben yetimim Rabbim isteyen herkese en tez vakitte nasip etsin inşAllah

hanımlar çok stresliyim ben bugün gene kan vericem ya düşerse ve kimyasal gebelik tekrar yaşarsam diye:KK43: iki gündür akşamları progestan kullanıyorum oral hap şeklinde , herhangi bir kanama vs durumum da yok inşallah değerlerim düşmez bu sefer gerçekten çok üzülürüm:KK43:

hanımlar çok stresliyim ben bugün gene kan vericem ya düşerse ve kimyasal gebelik tekrar yaşarsam diye:KK43: iki gündür akşamları progestan kullanıyorum oral hap şeklinde , herhangi bir kanama vs durumum da yok inşallah değerlerim düşmez bu sefer gerçekten çok üzülürüm:KK43:
Merlinn ne yaptın kan verdin mi tekrar

X