unutmadım seni İLK AŞKIM...UNUTAMADIM...

SabrinNisa

Kızlar ben tekrar döndüm
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2007
97
0
unutmadım seni ilk aşkım, unutamadım... nasıl unutabilirim ki en saf en temiz en çocuksu duyguları yaşadım seninle. sevmeyi seninle öğrendim seni sevdim sadece saf ve temiz olarak yarını düşünmeden çocukça ve deli tutkuyla SENİ SEVDİM...
sen vardınya yanımda ilk aşkı kalbimin ilk çarpıntısını sen yaşattın ya bana hiç bir şey önemli değildi artık benim için. sen ol istedim yanımda hep sen ol. o cocuk kalbimle bile hayaller kurdumseninle ilgili. iki katlı bi evimiz olacak alt katında en çok sevdiğimiz arkadaşımız üst katında biz oturacaktık. kavga ederdik bu yüzden ömergille üst katta biz oturacağız kavgası... ama ömergil bize dayanamaz tamam bizde aşkımla altta oturacağız ama ses yapmayın fazla derdi gülerdik sonra.. bunlar hayaldi bizim için. dertlerimiz buydu o zaman. çünkü o zaman daha aldatmayı, daha dünyanın acılarla dolu olduğunu, daha neler neler görebileceğimizi katmamıştık hesaba. sevginin her zaman galib geleceğini hiç mutsuz olmayacağımızı hiç acı çekmeyeceğimiz sanırdık taa ki sen beni bırakıp gidene kadar. taa ki bir başıma yalnız bırakana kadar...
karanlık gecelerimde kabuslarımla boğuşana kadar...
en çok ta bişey demeden çekip gidişin yıkıyor beni. bekle deseydin bekle döneceğim deseydin neden bir kelime etmedin niye bişey demedin. GİDİYORUM AMA GELECEĞİM deseydin bekleseydim bende seni...
şimdi çıkmasaydın karşıma aradan yıllar geçtikten sonra. ben tam mutlu olmuşken seni unutmuş yaptıklarını kalbime gömmüş bir başkasıya mutlu olmaya çalışırken çıkmasaydın karşıma beni tekrar o mutsuzluğun içine atmasaydın.
mutsuzum şimdi... hani diyorsun son defa gözlerine bakayım olmaz İLK AŞKIM yapamam bunu isteme benden. SEN O ŞANSI ÇOKTAN KAYBETTİN.. bir zamanlar sevdiğin o masum o çocuksu kız yok karşında. BENİ BU HALE SEN GETİRDİN. katı olmayı insanlara acımamayı her darbe karşında güçlü durmayı sen öğrettin bana... şimdi o masum çocuksu kızdan yarattığın şu insana bi bak bu istediklerini yaparmı sence. içimde fırtınalar kopsa da dönermiyim sana geri.. bunu benden bekleme lütfen... MUTLU OL yeter bana. haaa bide eğer birisini daha seversin bana çektirdiğin kadar acı çektirme ona da olurmu...
sonolarak ta şunları söylemek istiyorum sana. Askerdesin biliyorum ama kalbini acıtmak zorundayım iyi dinle söyleyeceklerimi;
SİLAH ASKERİN NAMUSUDUR DERLER HANİ BİR ZAMANLAR BANA SAHİP ÇIKAMADIN YA ŞİMDİ ONA BARİ SAHİP ÇIK OLURMU? :çok üzgünüm::çok üzgünüm: :1no2: benneyaptımki

çok acıklı canım malesef acıları yaşamadan ayakta duramıyorsun ve malesef insanlar hatalarıyla akıllanıyo bazı şeyleri öğreniyo inş.sen ve diğerleri sevdiğimizi kaybetmeyiz

handos inşaallah öyle olur canım...
elimizdekilerin kıymetini iyi bilmemiz gerekir. her ne kadar bunu yazmış olsamda elimizdekilerin kıymetini bilmemiz gerekir başkası bizim sevgimizi anlamıyorsa biz başkalarının sevgisini anlamalıyız öyle değilmi

"haaa bide eğer birisini daha seversin bana çektirdiğin kadar acı çektirme ona da olurmu..."....Sevmek böyle bir şey SabrinNisa.Kızgınlıkla da olsa duyguları yazarken,güzel dileklerle anmak.

"haaa bide eğer birisini daha seversin bana çektirdiğin kadar acı çektirme ona da olurmu..."....Sevmek böyle bir şey SabrinNisa.Kızgınlıkla da olsa duyguları yazarken,güzel dileklerle anmak.

napalım yeşilim zaten başka bişey gelmiyorki elden. ama en çok kızdığım ne biliyormusun insanlar bi zamanlar hayatımızdan çekip gidiyorlar ve sonra bişey olmamış gibi tekrar hayatımıza girmek istiyorlar. neden böyle oluyor hep... etrafımda birçok örneğini görüyorum bunun. bu bu kadar kolaymı.... :a015:

canım onlar için bunlar sorun değil önemli değil nasılsa kadınlar af ediyo ne olacakki düşüncesi bu hatayı yaptık ve yapaya devam ediyoruz onlar üzülmesin diye neler yapıyoruz nelere vriyoruz kendimizden ama onlar koca bir acı yada ihanet

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…