Unutma Beni - Fox Tv

emine cok saf yaa bide sesi cok kulagımı tırmalıyo hele şerife bagırıncaa ay bide onlar şerifle beraber olamıyolar bide o dert var dimi niyeki yaa hani sorun olabiliyo bayanlarda ama o sorunun adını yazmamda sakınca varmıdır bılmıyorum v ile baslıyo işte ama ne bileyim bununki daha bi başka gibi geldi

yok canım cok yazıldı yaz sorun deel :))))

eminenin sesi cok cırtlak yaaa
tv yi acıyorum sesi acıorum emine bagıırıncakısıyorum tekrar acıyorum tekrar kısıyorummm :roflol:

canım benim emoş vajinusmus olmuş işte ( hastalık ismi yazmanda sakınca yoktur elbet ..

oy bugün bakalım ilkay neler yumurtlayacak ..aliş kapı kapı dolaşır bulur ilkayı :)) ama onlar dağ evindeler yaa ..bu duruma nazlı neden karışmıyoo anlamadım ..onun da bulunması gerekiyordu :))))))

ali bulur onu kesin fare deliğine girse bile bulur:)yaa aslında senaristin aklına gelmedimi acaba raufta çıtlatmıştı halbuki ali şöylee ilkayın evlilikten kaçtıgını falan düşünseydı daha bi entrikalaştırsaydı senarist diziyi böyle basit kaçıyo amakaydirigubbakcemile3ay şaka bir yana bulunsun şu ilkay kavuşsun şunlar ay ne saf kız yaa ben olsam adaletin agzını cartt diye yırtardım

Su ilkaya gicik oluyom yaa su boynundaki atki mi sal mi ne 3 gundur bi cikarmadi onal yatip onla kalkiyo

Hemende alinin konuşmasını duydu rauf bey ama alide tam yerinde konuşuyo iş yerinde bu tür konuşmalar yapılırmı hiç,bu arada ilkayda kalıcı makyajmı var gittiği günden beri hiç makyajı bozulmadı hala aynı duruyo yani:)

Bu kiz resmen salak yaa maden eline telefon gecti hemen ara kapiyi kiltledin ne guzel iceri giremez kapiyi kirana kadarda ali ben dag evindeyim rauf kacirdi desene uyuuuzz ne hemen kapiyi acip ne var rauf ne telefonu diyip mal mal bakiyo

barbar da barbar olalı bir işe yarayıp kurtardı çocuğu bari..
yok ya bu kız akıllanmaz ilkay işte...basenleri de var hem bacaklarıda kalın:))ne adoş ama bu adoştaa...
kızlar ama benimde basenlerim var yaaaa.....sanki bana diyoooo adalet...

Bu kiz resmen salak yaa maden eline telefon gecti hemen ara kapiyi kiltledin ne guzel iceri giremez kapiyi kirana kadarda ali ben dag evindeyim rauf kacirdi desene uyuuuzz ne hemen kapiyi acip ne var rauf ne telefonu diyip mal mal bakiyo

evet yaa direk açtı rauta saf yaa anlamicak :mymeka: :mymeka:

ay ne salak karı ya adamın numarasını hatırlamaya ugrascagına arasana polısı be..cok mu zor onun numarasını barı hatırlayıversn bızahmet:))

heyt be sukur bıttı aman ısım gucum yarım kaldı bakacam dıye suna..
raufun kacrdgnı dıyecene evı de etrafı da tarf etsene az bıraz be bacm adam zatı caktı raufun kacrdgını..
ay yılan hıkayesne döndu bu dızı de ızlemıym dıyom gene dayanmıyorm..neyse bugunlk kurutuldk kızlar..

Hele sukur bi isi becerdi de cok sacma degilmi yaa rauf o tel nasil atti oraya resmen al tamir et ara der gibi sinucta kapagi ve bataryasi cikmis bunu goremeyecek kadar saf degil rauf cin gibi bura cok sacma olmuss

Son düzenleme:
bi de şükürler olsun dioo :))) tel çalıştı die sevinioo
bunları içinden yapta zaman kaybetmee :mymeka:

ya arkadaslar ne hikmetse alide hep özel görüşmelerini yaparken raufun ne kadar sinsi biri oldugunu unutup hep kapısını acık bırakıyo raufta herşeyi duyuyo ne gelıyosa başlarına alinin bu saftirikligi yüzünden gelıyo:)

kızlarrrrrrrrr slmmmmmmmmmmmmm epeydir takıklmıyodum sizee nasılsınız yaa özlettiniz kendinizi........2 haftadır diziyede bakamıyordum son 2 gündür bakmaya başladım......gesmelere gitmekten bakamıyorumkiiii yaa neler olmuş dizide.....iilkay kaçırılmış ...salak asu ve tuğçe yine başbaşa rauf yine yapıyo yapacağını güçlü erkek:))))))))))

kızlarr sizce asu mu daha güzel tugçemi ben yavuza asuyu bırakınca cok kızmıştım cunku asu bana daha sempatik daha guzel gelıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…