Unutma Beni - Fox Tv

Son 4 gün face. sayfada fragmanı vermişler sanırım Çiğdem sıyırmış elinde oyuncak bebek dolanıyor

Fragmanlarda çıktı Emine Şerif Zafer yaşıyor...İlkay ile Ali perişandı..Bakalım bizi neler bekliyor..

Son düzenleme:
bnde fragman izledim fakat alının ilkaya ne söledıgını duyamadım ısın kötüsü 8ınde kıbrısa ucuorum telefonumda sırf bu dızı ıcın tv var allahtan ama umarım ceker:)artık burdan yada arkdşlarımdan öğrenıcmmm neler oldugunu heyecanla beklıorum:)))

şu çiğdem çıksaydı iyiydi diziden artık bütün sezon çiğdemin psikopatlıklarını izler durur sinirden çıldırırız,alide bebeği istemiyordu sözde sanırım ilkaya oğlumun durumu hiç iyi değil diye ağlıyordu oofff bakalım bu sezon neler olacak

pazartesi başlıyo galibbaa.özlemişim yaa..ama şu çiğdemden öyle bi gıcıkıyorum kii inşallah bu sezon onun suratsız piskopat halini görmeyiz diziden çıkar..

Çiğdem İlkayın ve Alinin dünyasını alt üstü edecek bir senede çiğdemin psikopatlıklarını izlicez Zaferi bile sollayacak eminim

İlkay;Kötü bir şey yok de ne olur iyiymiş de Ali bir şey söylesene
Ali;Durumu hiç iyi değilmiş İlkay..

böyle demiş

durumu kötu olan ciğdemın oğlumu yanı????o ölmedımı????

İlkay;Kötü bir şey yok de ne olur iyiymiş de Ali bir şey söylesene
Ali;Durumu hiç iyi değilmiş İlkay..

böyle demiş

teşekkür ederm ama kim kötüymüşş onuda bı anlasam bebek öldü kımın durumu çok kötü?

teşekkür ederm ama kim kötüymüşş onuda bı anlasam bebek öldü kımın durumu çok kötü?
İşte onu bilmiyorum acaba babası olabilirmiki ama azcık kaldı son 2 gün ama saati aynımı olacak ki merak ediyorum
Tv de hiç fragmanını falan görmedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…