Unutma Beni - Fox Tv

bencede muzo diziye renk katıyo o da olmasaa.rauf sinanı öldürmüştü ondan olabilir belki.

valla bu nasil sezon finali ya kim oldu kim kaldi belli degil!rezilllikleri sayiyorum simdi birer birer emine o nasil takip etmek oyle kabak gibi ortadasin salak sey bari taksiyle takip et yada baska bir arabayla.nerdesin pislik diyp duuruyo zaferin dbinde zafer bagiryo bu heryere bakiyo bi arkasina bakmiyo snra guya zaferi vuruyo ya salak emine zafer i ne sandin sen o kacin kurasiayrica sanane elifden birak kenaan halletsin sana cok mu lazim sankizafer bunu yakaladi tecavuz etcek diyoki dur ediyim elifi oyle birakcam yaben delimyiim elalemin kizi icin kendmi feda ediyim banane birakmazsan birakma .ilkay salagida bir ara oyle yapmisdi ali olecekken rauf bunu tehdit emitsdi buda raufla birlikte olmusdu osiralar esimde evdeydi bana dediki bak sakin bana birsey olursa sen bu salak ilkay gibi yapma birak ben oleyim filan demisdineyse cok derinlere daldim da ben eminenin yerinde olsam asla izin vermezdim ve peslerinden gitmezdim saten hele sonrasi tam bi felaket serif geldi elindeki silahi dayadi zaferin alnina ama noldu zafer yerdeki silahi aldi serife dogrulttu bu kadar olmaz pes yani valla Allah kimseyi serifin eline dusurmesin onun beni kurtarmasini beklersem ohoooooya cigdem tam bir ruh hastasi agladi ben duydum diyo salak nerde duydun?dogurur dogurmaz ne de guzel kaltin sen ayaga oyle bende normal dogum yaptim dogumhaneden cikip odama yuruyerek geldim ama bi kolumda hemsire bi kolumdada esim vardi yine cok zor yurudum yere bakmaminin imkani yok insanin basi fildir fildi donuyo zaten hemsirede sakin yere bakma diyo bu masallah bi amuda kalkmadigi kaldi.aslinda ben birseylerdaha sorcaktim aama diziye fazla daldim ne sorcamida unuttuum neyse aklima gelince yazarim herkeze sevgler

gülümsettin beni sağol

sezon sezon dedik sezona geldik ama ne saçma bi bölüm yapmışlar öyleee
nolcak şimdi bir sezonda çiğdemin intikamını mı seyredicezzzz
emine karakterini öldürmeseler iyiydii
menekşeyi sevmedim kasvet bastııı izlerkennn diziye gircekse bari ses tonunu değiştirselerr

emine de muzaffere güvenmiyorum herşey beklenir diyorrr kabak gibi takim ediyorrr sanki muzaffer anlamıcakkk

şerifde çok aptal silahı daya muzonun kafasına sonra kaçır elinden

son kısmını izlemedim.emine muzoyu vurdu bende kapattım sıkıldım çünkü.burdan okuduğum kadarıyla olaylar bayaaaaa karışmışşeriften ne bekliyorsun ki canım mehtapın ne mal olduğunu ancak anlamış biri sonuçta.muzoy elinden kaçırmasına şaşma...

herkeze gunaydin .ben burda okudugum kadariyla nazli ve tugce diziden cikcakmiz tugce kocamin yanina gidiyorum dedi cikti.peki nazli nasil veda etti ben gormedim.valla ruyalarima giriyo artik bu dizi ruyamda diziye nazlinin anneside katilmisdi bende diyorum ki anaaaa nazli cikicakdi hani hem cikmamis hemde anasida gelmiis diyodum

Rauf Nazlıyı yurtdışına yolladı kızdan bıktı vukatları boyunu aşınca baktı evliliği tehlikede postaladı.

Facebookta yorum yapmışlar kim öldü falan diye diziden kimse ayrılmıyormuş yeni sezon Şerif,Emin,Zafer ölmemiş.:82::82:

birşey sormak istiyorum,facebooktan ne diye girince çıkıyor bu yorumlar acaba?ben unutma beni diye yazıp girdim ama birşey çıkmadı....

Focus film yaz ordan unutma beni sayfanın bulabilirsin.sayfayı beğen en son eklenen resimlere bakarsan oda yorumlar yapmışlar sayfa kurucusuda diziden kimse ayrılmıyor demiş.

bakiyorum bakiyorum ama unutma beni yokne kadar kizip sinirlensemde onlarsiz olmuyo hele 10 aylik bir oglum var unutma beninin baslarken muzikle basliyoya onu bayila bayila izliyo ekranda onlar gulunce benim sipada guluyo ama babamiz kiziyo bana okadar cok izliyosunki cocuk bunlari aileden saniyo diyo

Google facebook unutma beni yaz çıkıyor sayfası
Benimde eşim kızıyor tam onun yemek için geldiği saate denk geliyor ben bi mutfak bi televizyon koşuyorum antrede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…