Unutma Beni - Fox Tv

İlay Tiryaki(Tuğçe) ve Çiğdem Aydın(Nazlı) bu sezon sonunda Unutma Beni'den ayrılıyor..bugün değiş tokuş günü kenan parayı lunaparkta zafere vercekmiş zefer kenana sürpriz hazırlamış..

Unutma Beni'de bugün;Kenan parayı denkleştirmiştir.Parayı bir lunaparka bırakacaktır ve parkın her yerine adamları koymuştur.Zafer'in ise Kenan'a büyük bir sürprizi vardır.İlkay gidiş hazırlığı yaparken Çiğdem,İlkay'ı arar ve çok pişman olduğunu,İlkay'ı görmek istediğini söyler.Çiğdem buluşma yeri diye ayarladığı gözlerden uzak,harabe halindeki eve gelmiştir.Emine buluşma yerine giden Kenan'ı izlemektedir.Zafer bunu fark eder.Asu sonunda Rauf ile birlikte olmuştur.Bunu öfkeyle Adalet'e söyler.

çiğdem ilkayı bayıltıp kaçırır saklar ali ilkayı arar gelecek sezona kalır.kenan kızına kavuşabilir.çünkü 6 aylık ömrü kalmıştı ee yazı da sayarsak yeni sezona kenanın ölmüş olması gerek.asu yeni sezonda kesin hamile kalır bir o eksikti çünkü.çiğdem bu sezonda doğurmaz hatta aliye yakın olmak için bebeğinin içinde bile büyütebiliremine büyük aşkı şerife geri döner.şerif de onu yei sezonda tekrar aldatır eminede şerif şerif diye dolaşır ortalıkta.muzafferede bişeycikler olmaz bakın görün..

ne saçma bir senaryo olmuş..ilkayın çiğdemden daha çevik olması lazım ne de olsa 8 aylık hamile bir insanın hareketleri bayağı ağırlaşmış olması lazım,çiğdem onu itince o da onu itse ya,ne de olsa ondan daha güçlü olması gerekir...ama uyuz ilkay öylece duruyor....

çiğdem sana kim dedi git ablanı kaçır diye öyle ortalık yerde kalırsın ilkaydan yardım istiyo öl geber emi bide menekşe çıktı ortaya bakalım nolacak kesin kenanla karşılaşmaları diğer sezonu bulur

menekşenın bogazına bı şey kaçmıs gıbı konusuyo emıne her kılıga gırdıgeliyo geliyo bebek gelıyo dıyo daha yenı öldürüyodun ılkayı çiğdem hanım ama ılkay o kadar salak kı senı dogurtur merak etme o bebek ölse daha hayırlı olcak

hak verıyorum...yakında ılkayın salaklıgı,cıgdemın yüzsüzlugu, meneksenın kılıktan kılıga gırmesı ve de senaryonun cok sacma yazılması yuzunden bırakıcam dızıyı ızlemeyı gıbıme gelıyor...delırıyorum resmen ..guluk dızı dıye cok eften püften cekılıyor..

Bu senaristlerin herhalde hafıza zayıflığı var yada bizi öyle zannediyorlar. Boris Çiğdemi araştırırken önceleri çok zengin olduklarını ama 1999 depreminde herşeylerini kaybettiklerini bu yüzden okulu dondurmak zorunda kaldığını söylemişti Nazlıya şimdi harabe bir evde geçen çocukluğu anlatıyorlar. İlkaya gelince sanki kanatsız melek halen Çiğdem diyor saflığın bu kadarıda pes bu aradasezon finalinde Muzonun Şerifi Eminenin gözü önünde öldüreceğini sölemişleri galiba doğru çıkacak. Bu dizi beni çook geriyor ama genede izliyorum. Bu mekeşeyide Muzo bulup çıkarmıştır sürpriz olarak.

Son düzenleme:

ayy şerif ölmesin zaten herkes cıkıyo dızıden:18:ya su kenan elıfı alsaydı arabaya cok rahatlıyacaktım bu emıne cıdden kendını güçlü bi şey sanıyo salak ya elıf tehlıkeye gırmesın dıyo ama onun yuzunden gırebılır yanı sıktılar

bence de ya ıyıce saçmaladılar ama ben artık bı bu dızıyı ızlıyorum aksam olanalra bakmıyorum bunu da mafya dızısıne cevırdıler

bu hafta diziyi hiç izlemedim protesto ediyorum kendimce.çünkü gerçekten diziyi izlerken çok yoruluyorum ve saçmalıklara daha fazla dayanamıyorum.bu hafta burda yazılan yorumları okudum izlemiş gibi oldum.yarında sizlerden güzel yorumlar bekliyorum kızlar.zira benim diziyi izleyecek gücüm kalmadı artık.tüm yaşam enerjimi aldı götürdü bu dizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…