Unutma Beni - Fox Tv

ya bugün dışardaydım seyredemedim neler oldu kızlar bi özet geçseniz,sinan nasıl öldü bu arada

Fox TV'nin beğeniyle izlenen dizisi Unutma Beni, bu cuma sezon finali ile izleyicilerin veda edecek.
Hafta içi her gün saat 15:00'de yayınlanan ve prime time'daki dizilerden daha fazla ratinge sahip olan dizinin 682. bölümünü bu hafta yayınlanacak.

Unutma Beni'de Bugün;Mehtap, Özgür’ü de Yunanistan’a götürmeyi planlamaktadır. Şerif ise Mehtap’ın planından haberdardır ve onu izleyip Zafer’le alakalı bir ize ulaşmayı düşünmektedir..Ali'ler Ankara'den gitme konusunda kararlıdır.İlkay bavulunu toplarken Çiğdem gelir ve onu öldürmeye çalışır.Rauf,Nazlı yüzünden katil olmuştur.Zafer Emine'yi arar ve buluşmaya çağırır.Emine buluşma yerine gittiğinde Elif'in kanlı kıyafetini bulur.
ee pes yani Çiğdem İlkayı öldürmeye kalkacakmış, gerçi bu saf İlkaya herşey müstehakta hâla Çiğdem der durur. Buda kanatsız melek sanki.

Son düzenleme:
yani şu ilkaya uyuz olmaya başladım,çiğdemin gözü dönmüş onu boğmaya kalktı,hala onu bu halde bırakıp gidemem diyo,ama Ali artık çiğdemle görüşmeyeceksin dedi ya bi ohhhh çektim:81:.Muzaffer de emineyle öyle bi dalga geçti ki aklı başından gidiyodu zavallının,raufda asunun arkasından ne dümenler çevirmiş de haberimiz yok,bakalım yarın neler olacak...

ayy herkes İlkay'ın boğazına sarılıyor:)
bana kalırsa ali kimsenin umrunda değil de ilkay'ın Ali tarafından bu kadar çok seviliyor olması kıskanılıyor. ben bile ekran başında fesatlanıyor desem yeridir hahaha

evet alinin türünün son örneği olduğunu gördü ya çiğdem bırakmaz artık peşini

Elif'in kanlı gömleği mi? Dizide şimdide çocuklar mı öldürülmeye başlandı? Bence asıl senaristleri akıl hastanesine kapatmak lazım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…