Unutma Beni - Fox Tv

bu kadın bana hiç yabancı gelmedi diyorum va be nerden bulmuşlar bunu

bende diyorum bir yerden tanıdık diyeee ama gençken daha iyi rol yapıyormuş.en azından yüzünü gözünü tuhaf tuhaf oynatmıyormuş...

Unutma Beni'de Pazartesi; Zafer'in Şerif'i öldürmesi için tuttuğu Şeco Şerif'i ağır yaralamıştır. Şerif, hastaneye kaldırılıp ameliyata alınır. Şeker, Hikmet, Zafer, Mehtap ve Ali ameliyatın sonucunu beklemektedirler
zafer her zaman ki gibi almış yerini şerifin ameliyatı bekliyo

haklısın ama unutmayalım ki şaziye de vurularak değil balkondan düşerek öldü.yani bu dizide kimse vurularak ölmedi
şaziye balkondan düşmedi zehirlendi ya..: onu mehtap öldürmediki muzocuk zehirledi öldürdü kadın iyileşiyordu ...

[kızlar internette yazdıgına göre güler diş hekimliği mezunuymus ama dişleri pek ööle demiyoır

off ya bu şerif insaalah ölür bu gerizekalılıkla zaten kurtulsada yine bulasır belaya manyak telefon calıyor muzafferle konusuyor mutfaga giriyor arkası dönük konusuyor gayetde sesli muzo duyuyor gerzek adam bir arkanı önünü kolla daha sen ccok yatarsın bu kafayla geberde bir aptaldan daha kurtulalım şu dizide.. bird ehemen taksıye binip gidiyor ne bulacagını umdunki fahrıye dirilipmi anlatacak orada madem öyle polise git kendın çözecek kadar zeki olsan hapse düşmessin muzaffer aptalmı ? ilkayda aldırsın bebeği.. alıyle çiğdem evlensin ohh bu dünya kötülere kalsın ...ilkay ömrünü ağlayarak gecırsın

kısaca özetlemişinnn

çok kindar gördüm seni canımşerif için az bile söylemişsin bu zekayla nasıl yaşıyor halen anlamış değilim.allahın tikli görünümlü kuzusu ayakta uyudu bir sezon boyunca tam aklı yerine geldi dedik bu seferde ajanlığa başladı.sende okadar zeka olsa mehtabın yediği haltları çözerdin.kesin ölmezde sölim.cuma günü nezarethanedeki adamın dediği gibi bir tokası eksik töbeee töbeeee

kızlar Gülerciğimiz yani sevda aktolga ekranlardan çok da uzak kalmamış aslında ama binbir surat gibi çıkarmak pek mümkün olmuyor.kendisi binbir gecede Onur'un emektar sekreterini canladırmış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Emine İlkay'ın bebeğini aldırmasına engel olsa keşke. Mehtabın rimelide çok kalitesizmiş yüzü ağlayınca simsiyah oldu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…