Unutma Beni - Fox Tv

çocuk annesine laf ettirmiyo işte.
hadi ilkay halası koca halası neyse de Menekşe Hanım kim oluyo ki anneme bağırdı diyo aklınca.

ya aslında ben eminenin özgürü bu kadar sevmesini de anlamıyorum.evet çocuk tatlı ama ne de olsa kanından canından değil.Şerif'e olan büyük aşkı herhalde bu kadar sevmesinin sebebi.yoksa çocuğun genlerinin yarısı da o yılan anasından geliyo.ıyyy

:)))
bu Çiğdem o kadar çok öğürdü ki, herhalde kız gerçek hayatta hamile kalsa en fazla bu kadar öğürür.
bizimde midemiz kalktı artık:))
ilerde kızı başka dizide görsek bile bu öğürmesi gelcek hep aklımıza yani

ya bence şu emine işi çok uzadı yeter gari öğrensin millet herşeyi... zaten saf mıdırlar nedir insan hiç anlamaz mı kim kimdir

haklısın insan annesine bağırılmasına karşı çıkabilir ama hem haftalardır evlerinden çıkmadı kızlarıyla oynadı menekşelerin sonrada diyor ki menekşe çok yapmacık.bunu yenimi anladı madem yapmacık ne işin var senin o evde haftalardır.

bende hamile kaldım bu kadar öğürmedim.bide hamile kalan öksürmez ama çiğdem nedense hastaymış gibi hem öksürüyor.
bugün ki bölümde gzüme çarpan bir kaç saçmalığı sizinle paylaşmak istiyorum bakalım bana katılacakmısınız..
1-çiğdem tartılıp ,kilomu aldım nedir kıyafetlerim olmuyor dediya bu nasıl hamileliktir allahım normal şartlarda hamileler 5.aydan itibaren kilo almaya başlar hatta bu zamana kadar kilo bile veren olur ama çiğdem hanım daha 2-3 aylık hamilelikte kıyafetlere sığamıyor maşallah neyle besleniyor acep

2-alinin arkadaşı tuna neci bilen var mı ne olay olsa ali hemen bir tunaya sorma ihtiyacı hissediyor.bu tunanın bir şubesi falan varsa bizde başımız sıkıştıkça arayalım adam çok işlevli mutfak robotu gibi valla her işe yarıyor.

3-.mehtap ve özgürün gittiği oteldeki adam sapık sanırım bakışlar falan hayır anlamadığım senaristler neden kafayı hep aynı şeye takmış durumdalar acaba mehtabın karşısına hep arıza tipler çıkıyor.insan çocuğuyla otele gidip gönül rahatlığıyla kalamaz mı illa yalnız bir bayan görünce sarkmak mı gerekiyor.kaldı ki bana çocuğumun yanında böyle densizce kanuşacak otel sahibi çocuğumu aldığım gibi çıkarım ordan adamada bir güzel küfürü basarım ama maşallah mehtap ne geniş ne gurursuz çocuğunun gözleri önünde adam asılıyo mehtapta mal gibi adamın özgüre getirdiği yiyecekleri kabul ediyor.inanın ilk defa bu kadar çok midem bulandı mehtap uyuzundan.

4-bir de raufun evine gelen murat hocaya kim Türk kahvesi yaptı çok merak ettim doğrusu.rauf mafyalıktan arta kalan zamanlar da ev işlerine de el atıyor sanırım.

ayyy çok uzun oldu ne olur kusura bakmayın hanımlar.izlemiyim diyorum her gün şu diziyi ama yinede vakit öldürmek için bakıyor insan.sonrada böyle sinir olduğumuzla kalıyoruz..

Son düzenleme:

ya evet mehtabın geçmişi yüzünden mi anlaşılıyor nedir.adam hesabın acelesi yok.ödersin gibi bir tavırlarda.kadın da zaten namuslu bir kadın olsa bir dakika durmaz orda.

tuna konusunda da katılıyorum.her araştırılacak konuda hemen ona başvuruluyor çok komik.ne iş yaptığını bende bilmiyorum.dedektif midir nedir.

çiğdem de hem yemek yemiyo hem kilo aldım pantolon dar geliyor diyor.
karnı büyümeye başlıyor denmek isteniyor sanırım:)

son reklamdan sonraki kısmı izleyemedim.önemli bişey oldu mu acaba?

reklamdan sonra asu faura teşekkür etti ve sarıldı.
ali şirkete gitmişti nazlıyla konuşurken ilkay ve çiğdem geldiler nazlıyla tartıştılar.sonra çiğdem bağırdı gücün bu aileyi yıkmaya yetmeyecek falan dedi gittiler.nazlı da arkalarından bakalım alinin çocuğuna hamile olduğunu öğrendiğinde de sesin bu kadar çıkacakmı çiğdem deyip kötü kadın repliğini atıp bitti

bugünkübölüm güzeldi değil mi kızlar bakalım daha neler olcak..:97::97:

çiğdem ilkay annesini arıyolardı noldu o iş bıraktılar galiba.birde bebek mevzuları çıktı amannnn.ilkay hm bana anne desin diyo bebeğin.Çiğdem o bebeği doğurunca sana verirmi hiç bide babası ali.Bu olay gün yüzüne çıkarsa senaristler çiğdemle aliyi sevgili yaparlar.Birde muzoyla mehtapa katiller diye kağıt geldi o resimleri hazırlayan emine değildi o zaman kimdi şaziyeyide diriltirlerse yuhhh derim artıkın.raufla asuda iyice samimileştiler bakalım nolacak sonunda.Tuğçede hala söylemiyo levente kanser olduğunu şerminde ayıracak sanki leventle tuğçeyi.ilkayın bebeği olmayacakmış dr zor dedi.insan başka dr larada gider.Tıp gelişti ilkay hmda benim çocuğum olmayacak diye dolanıp duruyo.alide bismillah hemen gidip bi beşik almış.adalet bebeğe elbise getiriyo diyabet teyze bişeyler örüyo.artık çiğdemde öğürüp durmuyo hala dar kotlar giyiyo.

güzel tesbitlerde bulunmuşsun şaziyenin dirilmesi benimde aklımdan geçti.çiğdemin dar kot giymesi benimde gözümden kaçmadı demekki çok önemsemiyor bebeğini tuğçenin bir kaç gün önce evde giydiği gelinlikle gelinlikçide deneyip beğendiği gelinlik arasında dağlar kadar fark vardı.sizde dikkat ettiniz mi??

gelinlik bölümünü izlemedim özetlerden ve ara ara izliyorum diziyi denk gelirsem.asu abayı yaktı raufa raufta asuya tabi.
yarın muzo ve mehtap o yazıyı gönderenle buluşacak para istiyo o kağıtları yollayan bakalım kim.Muzoda çalıştığı yeri soyacak.Dün raporlarla oynamıştı ama kenan farketti şıp diye muzoya söylemedi malları çalarken yakalanacakmı bakalım.Ayyy birde sinan manyağı çıktı çidemde çiğdem alıp götürse bari.İlkayla çiğdemde bebek işini nasıl sıyırcak bilmiyorum.Eminede menekşeyim diye geziniyo açıklasa artık gına geldi.Nazlı çocuğunu hiç özlemiyomu yaa bi iki gösterseler bari arada ayak bağı olurdu ona bide koca bulsada bıraksa entrikaları.Gerçi rauf yerini nazlıya bıraktı nazlıda bişeyler çevirmese dizinin yürüyeceği yok.

hele tuğçe beni verem ediyo izlerken niye söylemiyoki levente.moral lazım hasta insana.Zaten tuğçe ayrılmasada şermin ayıracak onları bu kesin.

hele tuğçe beni verem ediyo izlerken niye söylemiyoki levente.moral lazım hasta insana.Zaten tuğçe ayrılmasada şermin ayıracak onları bu kesin.

kim ister birtanecik oğluna kısır olma ihtimali olan gelin almak:))
dimi yane.
şerminin de kaynanatörlüğü tutacak kesin.
ya ben bu tuğçeli kısımlar başladığında başka şeylerle ilgileniyom geçsin gitsin o sahneler diye.çok sıkıldım çünkü.böö geldi.

sinan çiğdemi kaçırdı ilkayın tansiyonu düştü hastaneye gittiler hamile olmadığı anlaşıldı ali adalet hikmet şeker biliyo artık.Kenanda muzoyu sorguladı niye çaldın malları paramı getir dedi muzo babam hastanedeydi falan filan dedi.Şerminde leventin eski sevgilisini çağırdı levent tuğçenin peşini bıraksın diye.Tuğçe leventle kaldığı eve geldi ikisini bir gördü bozuldu baya biraz geçseydi hemen çağırmışsın eski sevgilini falan dedi.Muzoyla mehtapa kağıtları gönderen fahriyeymiş yani kenan yaptırıyomuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…