Unutma Beni - Fox Tv

diyabet teyze mi kaydirigubbakcemile3 kızlar öldürürsünüz adamı siz :lepi: kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

emine çok tatlı bi bayan.aslında eşi netteki fotoğraflarında yakışıklı.ama nedense dizide çok sevimsiz olmuş.

emine kendinin menekşe olduğunu inandırmak için hikmet ve şeker halayla konuşmaya gitti.
ne saçmalık yaa ses aynı ses bakışlar aynı sadece bi saçları değişik bari sesinede bişey yapsalardıda azıcık inandırıcı olsaydı.

olaylar 1 haftadır hızlı ilerliyor.birileri senaritleri uyardımı acaba...yosa emineyle şerif ancak yıllar sonra karşılaşırdı..

hızlı ilerlemesine ilerliyoda saçmalık dolu ilerliyo.

haklısın o konuda..doğru söze ne denir ki canım..hikmetlerin eve giren tüm kızları hemen yavruları belleyip bağırlarına basmalarına gıcık oluyorum..acep bizde gitsek bizide yavruları olarak bağırlarına basarlar mıCADIARZU

aaaa çok şaşırdımm emine daha iyilerine layık:) geçen sezon dizi baslarken berivan düzgün özyiğit yazıyodu. boşanmış demekkkk...

çiğdemin annesine nazarım mı değdi ne iyi oldu hala hastanede yatıyo diyodum :)
bu diziyi izlemeye başladığımda beri şerif doğru bişey yapmaya karar verdi eminenin mezarını açtıracak.
ilkayla alide tatile gittiler onlarsız dizi biraz daha güzelleşti hele de ilkaysız amannnn bi ilaç alıyolar sanki dünyaya yeniden geliyolar herşeyi unutuyolar.

vereliniortakvereliniortakkatılıyorum canım
dizi güzelleşti gerçekten

fox tv'nin sitesinde beni unutma bölümünde çok güzel resimleri var.yeni çektirmişler sanırım.asu'yla tuğçe çok hoş çıkmış

Emine'nin yeni lensleri ve göz makyajı süperrr
dizinin en hoş hatunu oldu ama yeni gelen çiğdem'de çok hoş kız.

vay be hikmet baba da önceden neymiş öyle kumarcı içkici şaşırdım vallaha.sonunda söyledi çiğdem ben senin kızınım diye tek gelişme bu oldu bugün dizide önemli olan

şimsi benim anlamadığım ilkay ve şerifin annesi de o hasta kadıncağız mı??

yoksa anne baba bir kardeş değilmi bunlar?

vay be hikmet baba da önceden neymiş öyle kumarcı içkici şaşırdım vallaha.sonunda söyledi çiğdem ben senin kızınım diye tek gelişme bu oldu bugün dizide önemli olan

dizinin başlarında da kumarcıydı zaten
raufun oyunuyla kumarda çok paralar kaybetti
sonra da rauf yardım eder gibi gözüktü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…