Unutma Beni - Fox Tv

Berracığım, sen bana fotoğraflarını yolla, ben san bir güzel photoshoplayayım.

bütün fotoları yolladım (önceki sayfalara da bak bi dünya foto yolladm) ipekcim sağ tıklayıp hedefi farklı kaydet de istediğinii fotoşoplaa merakla bekliiooss :1hug:

ya ben alıyle nazlıyı cok yakıstırıyrum sızce hıc ıhtımal yokmu bırbırlerını sevmelerının

olmaz olur mu aysuncum bu dizinin temeli ali ile ilkayın kavuşamaması üzerine kurulmuştu, şimdi bunlar evli o yüzden pek bir hareket olmuyoo ilişkilerinde; haliyle seyirci sıkılıyor bir süre sonra da dizi bitiyor mantığıyla konuşacak olursak; tabii yapımcıların buna bir şekilde dur demesi gerekiyor (sonuçta bir sürü kişi bu işten ekmek parası kazanıyor). O yüzden ilerleyen bölümlerde olası iki ihtimal üzerinde duruluyor.

Birincisi, ipeğin yavaş yavaş anne demesiyle filan falan alinin içine bir kor düşeceği yönünde. Zamanla "baba neden herkes gibi ben de annemle yaşamıyorum o da gelsin" filan fişman hesabı, özgürün yaşadığı durumun aynısını ipek üzerinden devam ettirilebileceği konuşuluyor sette. (hatırlarsanız, özgürün mehtaba kol kanat açmasıyla şerif de içten içten mehtaba yakınlaştı)

İkincisi ise, selçuğun vicdan azabına daha fazla dayanamayıp yine nazlının peşine düşmesiyle ilgili, ki burda da ali nazlıyı seçuktan ve rauftan korumaya çalışırken nazlıyla yakınlaşabilecekleri yönünde.

Bakalım zaman ne göstercek hepimiz merakla beklioruzz :lepi:

bravo tatlım birazda diğer dizilerdeki oyuncuları yazsan iyi olur

kaynattı canım bence kaçmadı eski aşığına gitti

ayy şu mehtap ın çevirdiği işler bi çıksaydı ortaya
keşke yaaaa ..bence bu kadın evliiiiiiiiiiiii başkasıyla...ya da metres :)
ya ben alıyle nazlıyı cok yakıstırıyrum sızce hıc ıhtımal yokmu bırbırlerını sevmelerının
evet yaa uyus ilkaydan ayrılsın alişim...
bravo tatlım birazda diğer dizilerdeki oyuncuları yazsan iyi olur

hehehhe..bence ilkay çok fotojenik..her ne kadar rolünde tek düze de olsa...uyus bir kere ama fotoğraflarda güzel çıkıoo hasbam..

naslı ile asunun aynı yaşta olmalarıan şaşırdım ben de ama biraz makyaj biraz da giiyim tarzından dolayı.yoksa nazlı hafif makyaj yapsa yaşını gösteriyor..şirin kız yaa...

yavız ve diğerleri fıss. :)) pztesi ben de izleyemiyorum ((((

Ben bu mesajına cevap olarak senin kendi fotolarını güzelleştireyim demek istemiştim.Yanlış anlamışsın.O fotoğrafların çoğu zaten photoshoplu...

bütün fotoları yolladım (önceki sayfalara da bak bi dünya foto yolladm) ipekcim sağ tıklayıp hedefi farklı kaydet de istediğinii fotoşoplaa merakla bekliiooss :1hug:

İşte senin koyduğun resimlerden birine yaptığım photosop, biraz aceleye geldi ama idare et..Benim resimlerim 100 mesajın altında olduğum için direkt olarak yüklenmiyor maalesef, linke tıklayıp göreceksin artık...

Son düzenleme:
]
Eki Görüntüle 27321
Eki Görüntüle 27322

İşte senin koyduğun resimlerden birine yaptığım photosop, biraz aceleye geldi ama idare et..

mütiiiş olmuşşş eline koluna emeğine sağlık canm arkiim :) eee kızımız mimar tabii biliyo işinii yüreğine sağlık ipeğim dudaklara bayıldııım o pembiş rengini çok seviom ben gözler de yakıyooo rauf harbi aşık olur bunu görseydii :jeyyar: sengözlerimebaksanab

unutma beni ekibi nerden mezun olmuş

Devrim Yakut Nermin Gerçek ismi: Seher Devrim Yakut

Eğitimi: Ankara Üniversitesi Dil Tarih Coğrafya Fakültesi Tiyatro bölümü

Mithat Erdemli rauf Eğitimi: Hacettepe Devlet Koservatuarı

Selçuk Özdoğan Selahattin Eğitimi: Ankara Devlet Konservatuarı

Suat Karausta yaşar Eğitimi: Ankara Üni. D.T.C.F. Tiyatro

Servet Pandur Nazan Eğitimi: Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü

Şahap Sayılgan barbaross Eğitimi: Ankara Devlet Konservaturaı Tiyatro Yüksek Bölümü

Uğur Çavuşoğlu Selçuk Eğitimi: Karadeniz Teknik Üniversitesi Fizik / Bilkent Üniversitesi Tiyatro

Gülşah Çomoğlu asuman Eğitimi: Bilkent Üni. Konservatuar

Emir Taha Alıcıer özgür Eğitimi: ılkokul 4. Sınıf

Taner Rumeli levent Eğitimi: A.Ü. Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Bölümü Oyunculuk AnaSanat Dalı

Neşe Baykent mehtap Eğitimi: Hacettepe Ankara Devlet Konservatuvarı.

bu nazlı felan ne kadar küçüklermiş yaa...

ya da ben yaşlanmışım... hey gidi genclik :)

inanmıyorum yaa neden acıyosun ki kapıyı şerife allah allah salak ya bu emine yazık ya kıyamıyorum bulamadan şerif buldu telefonu
sen delil melil bulamassın yawrım bu iyi niyetinle hemen inanıverirsin şerifcigine şerefsiz şerifine

Ya tam artık rüzgarlar Rauf 'un tersine esiyor derken yine kendine döndürmeyi becerdi.Bu ılkay da neden Aliye gerçekleri anlatmıyor, anlamıyorum.Adam fotoğrafları koz kullanıp gelip benle yatacaksın dese yatacak yani neredeyse...

Haklısın demircool, ben de anlam veremedim, açma kapıyı, evi rahatça kolaçan et, elbet bir ipucu bulurdun.Ama Emine'nin şüpheleri devam ediyor, bu işin peşini bırakmayacak gibi...Sanki de biraz uyanıklaştı dedim ama kapıyı açınca sözümü geri aldım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…