Unutma Beni - Fox Tv

ya nası olabilir bole bişi, rauf nazlıyı kliniğe yatırdı. Alilere gitti bebeğin velayetini almanızı istiyorum dedi. Nazlının kliniğe yattığından nermin hanımın da nazanın da haberi yok, onlara nazlınıjn uzun bir tatile cıktığını soyliycem dedi.

Off yaa nalet olsun bu dedktife allah cezasını vermesin ona dedktfilk sertfikasını verenin ne diyim vala çok sinirim bozuldu amaan nazlının şimdi aklı varsa bi an önce tedavi olup ordan çıkmaya bakar obur turlu imkansızz nermnlerin onu bulması.

YAvuz nermn dedektf birllk olsalar bu işi çözerler, rauf ne adi bi adam minick bebeği alet edioo bu durumlara, çocuğun yeri anasının yanıdır. Hem ilkaya da yazık başkasının bebeğine analık edcek, rauf ilayın hayatını bedbaht etmek için napacağını şaşırdı artık ahh nermiin ahh

Uzatmak için yapmadıkları saçmalık kalmadı, Nazlı niye annesi açar açmaz Rauf beni hasteneye kapattı demiyor da lafı uzatıyor ki...İnsanın ilk söyleyeceği şey bu olur o durumda...

çok doığru soyledin ipekcim aynen ole "alo anne abim beni kliniğe kapattı kimsenn haberi yok yardım et" bi de bunu ağlar ses tonuyla soyledi mi alllaaa hangi ana dayanır kii dimi amaaalkisalkisalkis

neler olmuş neler berra cım sağol ne güzel anlatmışsın öyle ellerine sağlık...ya dizi bitiyor ben eve gelmiş oluyorum hiç bakamıyorum özledim ama rauf u felan nazlı yı felan....:)
neyse sizi okuyup güncel kalayım dimi ama...

kızlar ben en çok mehtabın hareketlerine uyuz oluyorum şerif onu biriyle basıp hapiste yatmıştı dün baktım çimende uzanıyolar emineye yazık....zaten uzattıkça saçmalıyolar bence....ilkayla ali evlenene kadar göbeğim çatladı zaten.. bide olayları hiç bitmiyo

canm benmm sen hiiiç merak etme biz seni habersiz bırakmayızz yerimseniben

aman raufun hainlikleri biter mi anacım, senelerdir aynı şeyler, gün bitio raufun oyunları bitmioo kafamçokkarıştı

hiiç işi gücü yok raufun ilkayın hayatını bedbaht etmek için koşuşturup duruyor. bbeği kullanıo, nazanı kullanıo bildiğin şeyler sengözlerimebaksanab

bu bölümde mehtap yoktu, tuğçe yoktu, levent yoktu, asu yoktu bole karışık karmaşuk işler laelaelaelaelae

kızz sormaa var ya ali de dellendi bu bölüm, adoşla ilkay kavga ediolardı. Adoş ilkaya dedi kii "bebeği kendin verdin nazlıya" filan falan. İlkay da çok kızdı "hiç mi tanımadınız beni nası bole şeyler soylersiniz" dedi. Ali de yeterrrr bıktım tartışmalarınızdan dedi bebeği alıp parka gitti. Bebeğe dio ki "kızım yakında senin sevgilin de olur babandan hiçbişi saklama tmm mı" hay allam yaaa minicik bebee dediği şeye bak :roflol:

amma saçmaladı bu dizi iyice

Bozocum artık alıştık vala, action action diye tutturduk. Adamların actiondan anladığı bu kadarmış demek kii delikafadulden

dedektif gelsee var yaa allaaaaaaaaaaaa kopçass dizi reyting rekoru kırcak guinese gircek ama yok işte gözü kör olasıcaa, haa bu arada kızlar ay bak solemeyi unutuodum az kalsıın iyki hatırladım, hani barbarın sarı kadını vardı ya hızır sanıolardı hanii adı hürmüz. İşte onun eski kocası osman peşine takıldı, bu barbaros da bi alem nerde başı dertte kadın var onlara aşık oluoo :roflol:

İşte o osman karakteri eskiden bildiğimiz bir yüz, bizim evin hallerinde kısmet vardı ya onun kocası işte, bakalım gereksiz bi karakter gibi geldi bana. Çünkü hürmüz barbarosa sarıldı filan onların aralrında bişi olcak kesin eeee osman naapçaak kızzzlarr ayy bu osman da nermine kapak atmasın :teytey:

Alinin bebekle konuştuğu sahneler çok komikti ama ya.Babandan hiç bişey saklama tamam mı diyo bebek dil çıkarıyo :roflol:

çok saçmalandı resmen,hele nazlının gözlerini klinikte açması artık raufun kötülüklerinin bi sonu gelmeli ne bu böyle hep kötülük gıcık oldum,bide ali annesiyle ilkaya bağırdı ya aptal gibi bağırıp duracağına karısınıda alıp ayrı bi eve çıksa daha iyi olur valla ilkayı sevmiyorum ama bütün günde o adaletin lafları çekilmez bence

gülşahefecim haklısın valla adam gibi ayrı ev tutup çıksa olmuyo ya sen ilkaya kavuşana kadar neler çektin bide üstüne annen evinde otur olmuyo yani berrazeynepcim valla sende olmasan bişey anlayamayacam bugünde izleyemedim ama sayende reklam aralarını bile biliyorum valla sagolasın

Zaten ilkayla Ali bi tane doktor vardı hani Ali beyin arkadaşı onun evini hazırlamışlardı orda oturacaklardı eşya flanda almadılar noldu neden orda oturmuyolar ki bişey olduda ben mi kaçırdım

Zaten ilkayla Ali bi tane doktor vardı hani Ali beyin arkadaşı onun evini hazırlamışlardı orda oturacaklardı eşya flanda almadılar noldu neden orda oturmuyolar ki bişey olduda ben mi kaçırdım

evet orda otracaklardı ama alinin babası hapse girdiye lafta onun için annesini yanlız bırakmamak için beraber oturuyorlar vereliniortak

ne demek meryemcm:) kızlar doğru soyluosunuz bıktık bu ne bole ilkayı ben de sevmem ama adoşş da vır vır vır adamın kafasını yiyo, ben burda tv seyircisi olarak kriz geçiriorm o kızcağız naapsın ali alsın karısını çıksın ayrı eve, adoş da bebeğe baksın asuyla bitti gittii nedir yanii :lepi:

evet orda otracaklardı ama alinin babası hapse girdiye lafta onun için annesini yanlız bırakmamak için beraber oturuyorlar vereliniortak

ilkay da çok sabırlı yaw gerçek hayatta bu sabır insanı delirtir yanii, bizene canım hapse girdiyse girdi ilkay naapsın yanii ala ala hayır adoşş insan olsa neyse de cadı gibi ayy töbeler olsuun

hehe bazen erkekler aptal olabiliyor :))) bu konuda yane..dengeyi malesef sağlayamıyor hehheh ali mi sağlayacak hehhehe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…