Unutma Beni - Fox Tv

o hürmüz mü ne bi kadın girdi ya.bence o cevriye dediği mücevher.kuyumcuda konuşmasında sanki kadın satıyor gibi geldi bize ama bence hırsız gibi bişey çıkacak.hani öle büyük antikaların yada mücevherlerin ismi olur ya.nedense bana öle geldi.yada ben çok safım öle düşündüm kaydirigubbakcemile3

bence de ole badattacım o kadın aldı cevriye denen pahalı bir parçayı satmayaa çalışıoo ama osman musade etmiiciik olan yine barbara olcek

barbarda salak anam.hadi öteki rus kız güzeldi.eminede öle.bunda güzellikte yok.zırt diye aşık olunurmu

ay o hürmüz ne iğrenç bi tip öyle barbarda her gördüğüne aşık oluyo,kadınsızlıktan hikmete filan sulanmasa bari:)bide kocası b.e.h.ndeki çaycı adını unuttum malesef kabadayı rolündeydi ordada,hürmüz bencede kesin hırsız kaçakçı falan çıkacak

ayy başımızaa gelenler =) kızlar biz kaşındık yalnızz action action diye diye al sana actionın babası. Kaçakçı hürmüz yüzünden zavallı barbar hapislere düşcek, eee şerif de arkadşını yalnız bırakmaz o da karışçak bu işlere amaanııın gırgır curcuna kıyamet... :'(

buna çok güldüm

bence eroin işi olabilir

ay bilemedim ki şimdi, her halüükarda yasa dışı bi işş lülülülülülü ve kesin kesin barbarcanımızın başı belaya gircek, şerif de dellencek, aslında hürmüz barbardan ziyade hikmete daha çok yakışıoo ne dersiniz kızlar kaydirigubbakcemile5

olabilir valla :))))))))))) hep kaçırıyorum unutmassam bugün izlyeceğim bakalım gerçi sinirden ölüyorum ama hayırlııs...

bence eroin işi olabilir

hehheeehhehehe ..tam anlayamadım o hürmüzlü muhabbetleri yaa..bugün izleyince anlam veririm artık....ama kadın çok yapmacık...

sonunda ipeğin babasını belli ettiler

adaletöğrenince ne yapacak acaba

wuuuww bebek aliden degilmiş:1shok:
yazık nazlıya ya deliler hastanesine atmış pis rauf
şu raufu bir elime geçirsem klava:klava:klava::mymeka:

zaten aliden olması mantıksızdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…