Unutma Beni - Fox Tv

berra kıs sen de yane al git emoşu müşteri babında indirim de yaparsın haliyle....kurtar şu kızı..ama hapishane kaçkını şerif hırçınlığını kaybetti..onun derdi başkaymış : ayyy mehtap ile bu şey ettsin gör sen :)) ayyy ilkaya da hala uyusum :))) ne bilim yavııza da uyus oluyorum..olmak ya da olmamakmış hasta etti beni..rol mol hak getire..beceriksiz..ayy öle iştee...D

ayh evet melsh yaa gelsin vala yardm edcem sözz =))

şerif ne uysal biri oldu ole yok iyi misin mehtap yok bilmem ne aman da aman =) ah sana kıyamam vah mehtabm vah al sana ilaç filan falan yuhh hakkaten

yavus da ilkay da uyuuusss %!00 uyuss hele o yauvus kepçe kulaklı yavuss hiç yakışıo mu allah aşkına kim inannır bunun raufun oğlu olduğuna vala levent daha çok benziiooo raufa =))

yavus biraz anası ve raufun babası selahattne bensiioo saflık babında =))

kızlar ben pek anlamdım şimdi bu raufcuk ne diye çağırdi ilkayı fotoğrafı nermn gördü demek için mi eee gördüyse gördüü ilkayın yapabilceği bişi yok ki :S

aman kafam karıştı şu yeni bölüm gelse artık son 50 dakka

Kızlar ben bugün izlemeyi unuttum :S Bayram yüzünden sanki haftasonu gibi hissediyorum ya misafirde vardı

vallahi sinirim kalktı
b.ku çıktı artık ya
bir dizi tutulana kadar yapmadıkları maymnluk kalmıyor
tutunca böyle oluyor
izliyoruz ya naza çekiyorlar kendilerini
ayrıca bugun mehtap ile şerif in oğlu tlf.da konusurken üstünde pembeli bişey vardı
çocukla emine evine gidince geceliğe döndü
ilkay ile rauf konusurken ki kıyafet ve makyaj ilkay nerminlere gitiğinde üstündeydi yine
iyice saldılar
devam akışı bile kesat

o mehtap ı dövmek geliyor içimden
hele ki şerif i parçalamak
yazık ya emine ye
ilkay malına çağrı yapıyorum basenler erimezse yusyuvarlak olucan
nazlı taş gibi
utan az:)

Nazlınında göbeği var bıngıl bıngıl kaydirigubbakcemile3 Emine taş gibi asıl sırnaşık şey

pışşşık
nazlı diyorum
ben sarısın sevıom
yolarım kız saclarını seninde):
evet ya
nazlının kafa emınenın fizik
yanlız emoşunda bacakları carpık gibi ya

Kızlar ben bugün izlemeyi unuttum :S Bayram yüzünden sanki haftasonu gibi hissediyorum ya misafirde vardı

pışşşık
nazlı diyorum
ben sarısın sevıom
yolarım kız saclarını seninde):
evet ya
nazlının kafa emınenın fizik
yanlız emoşunda bacakları carpık gibi ya

hehe ben de izleyemedim yaafss kayınvalidemle bizdeydi malum tv hak getire.hele ki mehtap ile şerif in hallerini baya kaçırdım dün de...bugün neler oldu hiç bilmiyorum ..berraacım izlediysen anlat acık..mıcık...

biliyorsunuz benim ilkaya olan gıcıklığımı...nazlıya hastayım ben de..kilo almış olsa da hoş kız..ama ilkayın hem burnu hem de basenleri var hehhehe...

Nermn sabah nazanın odasına geldi kapının önüne nasıl yalvarıyor “nazan ablacım aç şu kapıyı konuşalım nolurr hiç değilse iyiyim abla de. Beni korkutuosun hangi birinizle uğraşayım o sırada nazlı anne ipek sana emanet ben çıkıyorum dedi.” Öteki yandan ipek bebek ağlıoo filan. Nazlı içmeğe gitti yine

Nazan da geldi kapıyı açtı ama yüzüü ağlamaktan per perişan: “abla sen haklıymışsın”
Rauf geldi nermnlere nermn “ne işin var senn burda ne yüzsüz bi admasın sen hemen defol burdan nazan da anladı nası biri olduğunu artık”

Rauf heybetli kollarıyla çekvierdi nermni beriye. :roflol: Nazan noluyoo bir dakka filan derken nermne gidip sessizce: “takip ettn beni dimi” dedi. Nermn de dün sizi gördük rauf defol şimdi burdan nazanı da rahat bırak. Nazan da dedi ki “evet rauf git burdan” Rauf bu boş durur mu hemen bir komplo uydurdu “ya demek ole” dedi ve ilkaya telefon açtı “ilkay hemen nermn hanımlara gel bizim brlkte olduğumuzu düşünüolar:kedi: gel de masum olduğumuzu anlat” tam o sırada benim nar tanem nurtanem yani nermn =)) saolsun pat diye alıverdi rauf öküzünden telefonu ve yapıştırdı cevabı “tüyo vermesen de olayları ilkaydan dinlesek ha rauf”. Ve rauf mosmorrrr alkisalkisalkis

Nazan o sırada hala ağlamaklı, rauf da ona diyo ki “ipekten konuştuk” yalan işte kıvırıooo öküzzz. İlkay da adoşa binbir bahane uydurup nermnlere gitti. İlkay dedi ki “nasıl böyle düşnüürsünüz ben evliyim” filan.

Sonra nermn ilkya dedi ki “bak yavrum aliyi ne kadar sevdiğini biliyorum ama neden bu adamla buluşuyorsun ki hala? Sen evli bir kadınsın. Eğer rauf seni rahatsz ediyorsa ne bileyim tehdit filan ediyorsa bana söyle ben arkandayım. Raufun huyudur bu çunku, insanları tehditle elnin,n altında tutacapına inanıyor ama çok yanılıyor” alkisalkisalkis

İlkay bir an tereddüt etti raufla göz göze geldi. “Yok ole bişiy nermn hanm yemn ederm yok” yalançııı uyusss noolcekkk Çok üzgünüm çoook

Rauf da diyo ki “bakın işte nermn hanm bize iftira atıosunuz biz ipke hakkında konuştuk” Nermn bu, boş durur mu: “Yaa demek ole rauf, demek gözden uzak sessiz sakin bir restrauntta el ele göz göze ipekten bahsediodunuz öyle mi, çocuk yok senin karşında” :roflol: Rauf: “nermn hanım el ele filan değil lütfen”. İlkjay: “ ben gitmeye kalkınca rauf dostça elimden tuttu o kadar.” NERMN de dedi ki “hani el ele deildiniz rauf” rauf mosmorrr naniknanik

İlkay daha fazla dayanmıyorum müsadenizle dedi ve gitti. Rauf da nermne dedi ki “neyin hıncı bu, tamam biz bişiler yaşadık ama bitti nermn bitti” Nermn şaşkın” ne yaşamışızz ne saçmalıosun sen” rauf: babamla evlendn ve bitti. Nermn: “babanı sakın karıştırma sakın”

Nazan: “yeteeeeer, abla görmuo musun rauf sucsuzz şu paranoyak hallerine bi sonv er artık biz biribirizimi sevioruzz” Nermn : "saçmalama nazaan bu adama mı inanıyorsun” Rauf: “bi karar ver artık nazan ablan mı ben mi, sürekli ablana kednimi kanıtlmaak zorunda deilim ben, ilkaya da rezil olduk” sen saçmalama asıll “seni çoktan kaybetmşm ben, raufla mutlyuum” Nazan yapma… Nazan gitti odadan. Raufcuğun yüzünde sinsi bi gülücük.

Nermn perişannnnnn gözleri ağlamklı o kadar hüzünlü bir ifadeydi ki. Kızlar ben ananemlre gitmştim ocakta bi gözterileri vardı ankara devlet tiaytrsounda ben ordan bilirim devrim yakutu (nermini) oradaki oyunuyla türk sanat vakfı tarafından en iyi kadın oyuncu :hooray: üdülünü kapmıştı. Son damlasına kadar helal olsuuunn. Nermnn burdaki o hüzünlü ifadesi bi abla olan beni de ağlattı şok fenayhdı yhaa
:gitme:
senağlama

Şerifcilerrr sizi de unutmadım
Şerif mehtabn ilacı btmştr diye gitti sabahn bi kkör vakti mehtaba ilaç aldı, mehtab kapıyı açtı seksi geceliğiyle şerife içki ikram etti tam şerifi yatağa atacakken canımın içi şeker hala aradı bi kaşç palavra uydurduu yok köyden biri hasta bilmem ne şerif çıkmak durumunda kaldı. Sonra özgürle emine geldi ve gördüler mehtabı o gecelkle. Özgürün bişiden haberi yom emine hemen anladı şerif getrcekti ama ben getrdm dedi bastıra bastıra Maehtap da buyur gel emine filan yok dedi ben raghatsz etmiyiim mehtab dedi kii özgürcüm ben çok hastaym yatıodum filan. Emine de dedi ki o halde biz seni daha fazla rahatsz etmiyiem başka bi gün gelir özgür hadi fındığım dedi ve gitti. Aslından mehtap hasta filan d eil ama şerif gelcek diye evde yalnz olmak istiyo üç paralık ucuzz orospuuu
Ondan sonracıma şerif işte cafeye gitti gece babası da orda bunlar hikmet baabyala konuşuoo hkmet babab diyo ki emne seni çok sevio filan. Ama aklında hep mehtab var öpüşme sahnesini flan gösteriolar. Sonra hikmet babanın uykusu geldi geç oldu ben gidiiim dedi. Şerif te hemen arkasndan çıktıı mehtaba gitti. Emine de evde uyuyamıoo eşrifin pijamalarını almş koyununa bole çok fenaydı o da . Hala ben çıkıyorum biliorm şerfi o kadaına gitti dedi. Şkere hala olmaz ole şey kızım sabah ola hayroıla o da naapsın yatağına geri döndü. Bu mehtap karısı güzel sexi kırmızı geceliğiyle şerifi halt etti yatağa attı orda bitti

he tşk ederim kuzu.....anlattığın için..

kıs kaptırma kendini sonuçta diizi bu ..öyle kötü şeyler yazma

adi şerif emineye höt höt
mehtapa canım cicim,mehtap yüzünden kadınlara düşman olmamışmıydı,dizi de saçmaladı iyice
mehtapta şerifi bulunca oğlunu unuttu

adi şerif emineye höt höt
mehtapa canım cicim,mehtap yüzünden kadınlara düşman olmamışmıydı,dizi de saçmaladı iyice
mehtapta şerifi bulunca oğlunu unuttu

aynen katılıyorum...amaçlar farklılaştı iyice dizi brezilya dizisini aratmıyor hehe :)) onu onunla bu bununla hihihii

ne bölümdü ama...
mehtap bana hiç seksi gelmedi kızlar ya..aksine tiksinç geldi..kırmızı şeyi giymiş öyle omzunu açmış aman..ne banalll...
birde gitti yattı ya şerif e ne diyim ne diyim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…