Unutma Beni - Fox Tv

kıslar ben geldim .. delikafadulden
annemin temizliği vardı badana genel temizlik ..giremedim nete .. şakkıdı
üstüne bugün de yirmilik dişim ggettü ( acılardayım .. mafoldumben
izleyemedim , yılbaşındaki bölümde asu saçmalamıştı :)) iyi ki izlememiştim sinir olurdum kesin :))))))) kaydirigubbakcemile3
ee sizler napıosunuz ?
buyrunnnnnnnnn

slm.melis geçmiş olsun canum,kimseler uğramıyor artık buralara sanırım,zaten tekrar bölümler var nazlıyı bütün sene doğurmamış görmekten fenalıklar gelmişti ama alışkanlıktan evde olduğum zamanlarda açıyorum,ilkay biraz daha zayıfmış o zamanlar bide adalet bugün ilkay için sünepe dedi çok güldüm hakkatende sünepe

çok sağol canım :))

gerçekten sinir bozucu şu ilkay ya :)))))))))) adoşum güzel laf çarpıoo ona heheheh :))) ben de denk geldikçe izliyorum ama inanır mısın ilkaya tahammül edemiyorum :)))

merhaba kızlar özlemişim sizin sohbetinizi...
melişşş geçmiş olsun canım..kız sen ne hamaratsın öyle kendi evin bitti annenin evini de temizledin bana ne zaman geleceksin amaaa...neyse ki kayınvalidem yapmış ben gelmeden temizliğimi hamarat hatundur...öyle kaynanaya böyle gelin diymi...
ilkay hakketen yakışmmaış o role katılıyorum bende sizee...yeni bölümleri gelsin biran evvel...

slmm hatunlarr opuyorumnanaktan

ayy özledim size özet geçin demeyii :)))))

ben izliyorum tekrarlarını
pek bi ekşın yok :))

asu yla yavuza cok gıcık oluorum ya :mymeka:

sağol canımcım ..vala bi doğumdan korkuyorum :)) çekmediğim acı kalmadı dişimden :))

sağol şekerim ,gelem diom ama sen yoksun ortalarda :))) turkbayragi

ayy ilkay demeyin bana :)))))))))))))))))))) asu ile yavıza da uyus olom saten :)) bugün bi bakam dedim , şerifi almış emoş mezarlığa götürdü ağladı falan ..ayy hiç zevkli olmiii ,biliyoruz ya o sahneleri eleştircek anlarını bulamadım :))
şakkıdı

kızlar aranızda kavak yellerini izleyen varmı bilmiyorumda ama malibucum izliyo bi onu biliyorum bu asu yavız,tuğçe bide levent geldi tam o diziye benzedi valla kimin eli kimin cebinde belli değil,daha bikaç ay önce bunlar aşkımlı falanken sonrasında yavız tuğçeyi hamiş bırakmıştı falan neyse ben bunların ilişkilerini o dizidekilere benzetiyorum çaldılarmıki konuyu acabaaaa

entrikaa olsun da bebeğim nasıl olursa olsun hesap o senaristlerde kaydirigubbakcemile3 :sinifsinif:

hehehehe unutulanlar olduk haaaaa .)) hanimiş unutma beniciler :)))
ezgim naber yavrummm :)) malibuşş kıs nirdesin hadi neler oldu diye sorsanaaaaaaaa .)

kızlarr nerelerdesiniz bende bikaç gündür gelemedim ama eski bölümlerinde saati değişti sanırım annem burda onunla ilgileniyorum cmt.side tatile çıkıyorum 1 ay yokum buralarda ama arada uğrarım boş bırakmayalım sayfamızı gelelim, unutma beni oyuncuları şimdi tatile gitmişlerdir kesin bütün sene bizi hasta etti gıcıklar şimdi keyif çatıyolardır neyse ben özledim yinede diziyi bian önce başlasın artık

evet ya sayfayı silmesinler :)) girin arada ..hoş ben eski bölümüne bir kere bakayım dedim ilkayı görünce kapadım :)) Allahım ya ben kıza hiç katlanamıorum :)))

sen de sefanı sür bakalım dream :)) ii eğlenceler..

hıcc sorma hıccc rol yapamıyor..fılmden sogudum onun yuznden...:a015:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…