unutamyorum ki :(

Y

yaralı..

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi yaralı..
merhaba..ben 1,5 yıl biriyle ilişki yaşadım ve bana başka biriyle çıkmak istedğini söyledı ayrıldık..3 ay ayrı kaldıktan snra arkadas olmaya karar verdk fakat bana bır daha eskısı gıbı olamıcağımızı benı bır daha sevemıceğini söleyınce onu ve ona aıt herşeyı sıldım..tam unutucaktm kı geçenlerde bır çağrısıyla yenıden aklıma girdi..bir türlü unutamıorum arkadaslar sızce ne yapmalıyım

• Konu Sahibi yaralı..
Unutmak icin bir ilac varsa bana tonlarca yollayin,Nerde be canim kelin merhemi olsa durumu öyle zorki Unutmak hic olmamis saymak yüregin hep kafesdeymis gibi cirpiniyor

• Konu Sahibi yaralı..
öle düşünmeyin canlar bırbırınıze destek yerıne ıcınızı karartıosunuz... bi ömür boyu yaşanır mı bu acıyla ? inanın ayrılık acısı kadar illet rezil bi durum yoktur... ama baktınıs kendi başınıza bu durum geçmio bi psikoloktan yardım almakta inanın çok fayda vardır... mutlu olmak hepimizim hakkı !
yaralı sana gelincede.. sana o sözleri söyleyen biri seni geri istese de def et gitsin o seni hak etmio . ! ben inanıorum ki değerini bilen annıyan çok insan var canımcım ! iç ummadıgın anda gelir o bulur seni !

• Konu Sahibi yaralı..

Canımcım zor belki ama başka biriyle çıkmak istediğini söyleyen bi insanı unutamıyosan bile bağrına taş bas otur bence ve unutulmayacak bi aşk yoktur sadece alışkanlıklar vardır, herhangi başka birinden en ufak bi elektrik aldığın anda eskisini unutmaya başladığını göreceksin, canı sıkıldıkça senden ayrılmak isteyen, canı isteyince çağrı atan, arkadaş kalalım diyen biri senin hissettiklerine değmez boşver

• Konu Sahibi yaralı..
zaten şu gözumden akan bır damla gözyaşıma bıle değmıo yaa nefret edıorm ama bı o kadarda sewıorum bee

• Konu Sahibi yaralı..
canım ayrılık acısını bende bılırım.resmem kalbım ağrıyodu.3 gun hıç durmadan gce gunduz ağlamıştım.ama emın olkı zaman en guzel ilaç.gu gelıyo adını bıle anmıyosun.bıde sevgı olduğu kadar alışkanlıkta koyuyo insana.bıraz zaman gecsın goruceksınkı aklına bıle gelmıycek

• Konu Sahibi yaralı..
offff kızlar offf ne acılar unutuluyo da bu aşk acısımı unutulmayacak...
olayı sadece zamana bırakın ve bir müddet sonra şöyle bir kendinizi yoklayın hafızanızı inanın onunla ilgili tek birşey kalmamış olacak sizde...
sizin zaman ihtiyacınız var tıpkı benim gibi ama ben unutuyorum işe yaradı yaniii darısı başınıza.....

• Konu Sahibi yaralı..
zaman herşeyin ilacı tatlım
unutamıyacağını düşündüğün en acı hatıraları bile gün geliyo unutuyosun
helede karşına seni sınırsızca seven değer veren biri çıktımı
eskiye bakıp gülüyosun..
inşallah kolay atlatırsın aceleci davranma yanlış karalar verme
sevgilerimle canım

• Konu Sahibi yaralı..
Evet kesinlikle çok zor sanki onu hiç unutamayackmış gibi oluyor insan yada ondan başka yokmuş gibi tekmiş gibi sanki ama aslında ondan çok var bunu bi süre sonra anlıyorsun ki seni bir başkasından hoşlandığı için terk etmiş böyle biri için değmez üzülme sonra üzüldüğün bu zamanlara üzülürsün hayatımız cok değerli ve kısa o yüzden bize değer verenlerle bizi gercekten sevenlerle geçirelim sevgiler Şeniz

• Konu Sahibi yaralı..
bence sen gittigin yolda devam et.numaranı degiştir mesela.unutursun dersem yalan söylerim ama onsuz yasamaya alısırsın.zaman herseye deva dır.umarım karsına seni daha cok mutlu edecek biri cıkar.zamana bırak o sana alısmayı ögretecektir mutlaka

• Konu Sahibi yaralı..
Selam Arkadaşlar! Gerçekten gerçek anlamda sevdikten sonra unutmak çok zor ama şu sözü hiç unutma " Unuttum Sanma.... Zaman alışmayı öğretir insana, ama unutmayı asla....." Hiçbir zaman unutmayacaksın eminim ama yokluğuna onsuz yaşamaya alışacaksın güzelim.... Bence tekrar hayatına sokup ileride tekrar aynı acıları yaşamaya izin verme.... Biraz olsun hayatından, aklından çıkarabildiysen bırak öyle kalsın.... Bir daha aynısını yapmayacağını yine olmuyor arkadaş olalım demiyeceğini nerden biliyorsunn??????? Kendine iyi bak, boşver sevmek sevilmek gerçekten çok güzel unutmakta bir okadar zorr... Ama bir daha mı geleceksin dünyaya etrafına bak eminin onu unutturacak birisi ve seni çok sevecek birisi vardır etrafında... Uzağa bakma, burnunun ucuna bak.....

• Konu Sahibi yaralı..
acıkcası uzun bır zaman yaptıklarını gezdıgınız yerlerı kokusunu konusmalarını v s vs vs... unutamazsın cok sevmek budur ask dıyebılırım unutması cok zor olan zaten ama zamana bırakman lazım senınle ortak olan yerler ınsanlardan uzak dur dur kı ondan haber alma aldıkca ıcın acır ZAMAN ZAMAN......

• Konu Sahibi yaralı..
zaten msn adresımde bnm arkadaslarımdan çok onun arkadasları ve akrabaları vardı herşeyını sıldı msn adresını tum arkadaslarını telefnumda ve pcden resımlerını bana aldğı doum gunu hedıyelerını herşeyını sıldım 3 ay boyunca çok rahattım ama bır çağrısıyla bıle yenıden aklıma gırdı şimdi keşke bı daha çağrı atsa dıorm ama bılıorm yenıden başlarsam cnm yanıcak tek isteğim bıran önce unutmak başka bişi istemıorm ve hayatıma kımse gırsınde istemıorm ben böle mutluyum..erkeklere guwenemıorum guvensem bıle aşık olamıorm çok zor gunler geçırıorm ah bı atlatabılsem keşke..

• Konu Sahibi yaralı..
Bu durumda onu unutmalısın.unutmanın ne kadar zor oldugunu bılıyorum yanlız imkansız degil emın ol!
Kendine bak giyin süslen çık dışarı hayat çok güzel bu dünyada hiç kimsenin seni üzmesine izin verme...
BİR AVUÇ TOPRAK İÇİN YOR KENDİNİ DÜNYA'DA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALANN
bu sözü unutma canım öptüm

• Konu Sahibi yaralı..
gerçekten doğru bir söz..teşekkür ederim :)

• Konu Sahibi yaralı..
sana diebileceğim tek şey zaman herşeyin ilacıdır bende öyleydim ama zamanla geçio bak evlendimm çocuğum bile oldu ben intiharı bile düşündüm cahildik o zaman ama bak şimdi allaha şükürler olsunki çok mutluyum allah hakkında hayırlısını versin cnm üzülme hayatta hiçbirşey senden kıymetli değildir gidene boşver gelene hoş gel de üzülme geçicek ayrıca bu günler emin ol

• Konu Sahibi yaralı..
Onu unutmaya çalışmaktan başka yapabilecegin bişey yok gibi gözüküyor.Acı ama onun seninle aynı duyguları paylaşmadıgı kesin.Seni yedekte tutuyor gibi.Eski sevgiliyle arkadaş kalınmasını ben hiç dogru bulmuyorum,helede hala tek taraflı bi sevgi besleniyorsa ona.Bu insana acı vermekden başka bişeye yaramaz.Karşındakininde egosunu tatmin etmekten başka bişeyede yaramaz.Ona sakın olaki karşılık verme,senin sürekli halihazırda durdugunu düşünmesinede asla izin verme.Ondan ne kadar uzak durursan okadar iyidir.Dilerim herşey gönlünce olur...

• Konu Sahibi yaralı..
bnde öle düşünuodm diğer kızlardan yüz bulamadkça bana gelıo istemem yan cebıme koy hesabı ama bnmde artk akıllandğmı bılıoo bunun farkında..benm için yapmam gereken tek bişey varkı onu unutmaakk ama bunu nasıl yapıcam bılmıorm..zaman herşeyın ılacıda şu beklemek olmasa iştee

• Konu Sahibi yaralı..

canım benim bende yeni ayrıldım daha 2 hafta oluyor bana yaptıkları dayanılacak gibi değil belki okumuşsundur hikayemi ama lütfen sen benim gibi yapma sakın ben hep geri dönmesine izin veridm sen verme ve unut

• Konu Sahibi yaralı..
ben boyle sey;eri anlamiyorum.arkadasim senkendini hic mi sevmiyorsun hic mi deger vermiyorsun? baskasini tercih eden birini nasil seversin halen? o seni secmedi onu duydugun an silmen gerekiyordu.insan kendine deger vermezse kimseden deger gormez.birak ne hali varsa gorsun.herife bak ya oyuncak sanki kiz elinde.seni istemiyorum baskasini alicam yok o oladi sana doucem.oyuncak etmeyin kendinizi.senin onu unutmak dgeil nefret edip silmen gerekiyordu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…