unutamyorum ki :(

nefret edip sılmek kolay onu yaptımda zaten ama unutmak zor olan

zamanla olda olur...belki suan bu söylediklerimiz seni rahatlatmiyor, belki de inandirici gelmiyor ama biz, o yollardan geçmis tecrübeli insan olarak bikmadan sana bunu tekrar edecegiz, zamanla unutacaksin...ve umarim seni hakedeni bulursun, bu dualarim bütün haksiz yere ask acisi çekmis arkadaslara gelsin.

Unutmak ne zor bir kelime
Hele birde sevdanin yükü
Üzerindeyse

Umutlanamazsin
Ya da unutturamazsin
Yüregin fena halde
Çirpinir durur kendine

Ask öyle bir büyü ki
Öyle bir büyü ki
Göze alsan olmaz,aska gönül
Doymaz
Seven kalbi istesende
Susturamazsin

aynı durumdayımmmmm...:KK43:((((((((((((

merhaba..ben 1,5 yıl biriyle ilişki yaşadım ve bana başka biriyle çıkmak istedğini söyledı ayrıldık..3 ay ayrı kaldıktan snra arkadas olmaya karar verdk fakat bana bır daha eskısı gıbı olamıcağımızı benı bır daha sevemıceğini söleyınce onu ve ona aıt herşeyı sıldım..tam unutucaktm kı geçenlerde bır çağrısıyla yenıden aklıma girdi..bir türlü unutamıorum arkadaslar sızce ne yapmalıyım :KK43:

neyazıkki sen hiç unutamamışsın bence bu işten hayır gelmez daha fazla yıpranmadan bitir kafanda.biliyorum çok acımasız oldu ama daha fazla üzülmemen için şart sana mutluluklar dilerim daha sağlıklı bir ilişki dileğiyle hoşçakala.s.

insan birde unutmayi denedikce ,sanki sevgi dahadasiddetleniyor gibi oluyor degilmi?aslinda ne kadar sacma ya

birdr insan onun hakkinda ne kadar kötü sey duydugu halde nefret etmeye calisiyor ,ama nedense kalb bir türlü ondan nefret edemiyor,nefret etmeye calissa bile insan unutamiyor.cok ilginc.amabunun bir ilaci vardir muhakkak.

ya offf gözü çıksın bu erkeklerin

uff kızıyorum böylelerine yani madem eskisi gibi olamayacağını söylüyorsun niye iki de bir karşındakini rahatsız edip mutsuz olmasına neden oluyorsun.neyse olan olmuş da en azından sana ulaşıp iki de bir aklına girmesini engelleyebilirsin.hattını değiştirebilirsin mesela ne bileyim onunla karşılaşacağında emin olduğun yerlerle fazla haşır neşir olmazsın?unut diyemeyiz hiç birimiz ama bunun için çaba harcayabilirsin.sevgiler arkadaşım ya da ablacım

qqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqqq

Son düzenleme:
ya bende unutamıyorum.
tam unutmuş gibi oluyorum sonra bi şarkı falan dinleyince aklıma geliyor.
napacam ben ya??????????????????????????*
bana da arkadaş kalalım dedi seni istemiyorum demenin kibarcası.
Ama beni tanımadan tam olarak bu karara vardı.
Sinir oldum çok kızdım.bitti sonra yine konuşmaya başladık.sonra yine bitti.
Ne kötü ya???????????

yilmak yook kizlaaarr
birisi gider digeri gelirr
yaa neyini gordunuz anlamiyorum ki ask evet ama
size deger verseydi zaten birakip gitmezdi:kahve:

aşk acısı geçer herşeyin acısı boyut değiştirir yeri gelir yaraların kabuk bağlar
sen yeterki iste canım sevgiler a.s.

Unutulmaz deme bana
Unutulur unutulur
Kapanır en derin yara
Acısıda unutulur
Bir rüyadır gelir geçer
her aşk bir gün hayal olur
Unutulmaz denen günler unutulur unutulur.....

valla o seni bir başkası için terk edip gitmiş.daha sonra geri dönmüş demekki o seni sevmemiş sevseydi gitmezdi bence hiç görüşme bende aynı şekilde 5 senemi verdim çok severek ayrıldım .şu an evliyim ve eşimi çok seviyorum iyiki ona kanmamışım sakın ona aldanma daha önüne kimler çıkacak ve yıllar sonra iyiki diyeceksin.iyiki onla beraber olmamışım değmezmiş diye .inan bana tecrübe konuşuyor canım......

zorda olsa elbette bi gün unutacaksın böyle söylüyoruz ama aslında unutulmuyo biliyomusun kendi kendimizi kandırıyoruz sadece ama inşallah sen unutursun gülüm

zorda olsa elbette bi gün unutacaksın böyle söylüyoruz ama aslında unutulmuyo biliyomusun kendi kendimizi kandırıyoruz sadece ama inşallah sen unutursun gülüm

walla cnm dogru diyosun daimaa içini yakıp kavuran aşklar unutulmaz.. ancak acısı dıner belli bir süre sonra... önemli olan da bu ztn içimizdeki acıyı zamanla öldürmek.. bu da bizim elimizde.. önce işe ona ait ne varsa kaldırmaktan başlayın bir müddette bunalım müzik takılmayın.. odaya kapanıp kalmayın imkan varsa gezin...allaha dua edin hayırlısı böyleymiş demek diye düşünün... başka alternatif yok bu acıyla yaşanmıyor çünki !

Yanarim Sana Yanarim Gidisin Vurur beni kanarim...
Uzak olma nolursun...
Acitir yaralarim..
Can yitik can garip
Yoklugunda Solarimm..
Soldum Soldurdu
Unutamadim Kizlar Unutturmadi Kendini
Ama Elimi uzatmaya kalktigimda Karsimda Olmadi
Ne gitti Tamamen Nede Kaldi
Zayif Düsdüm ben:KK43:

Isyan eder oldum caresizligime

merhaba..ben 1,5 yıl biriyle ilişki yaşadım ve bana başka biriyle çıkmak istedğini söyledı ayrıldık..3 ay ayrı kaldıktan snra arkadas olmaya karar verdk fakat bana bır daha eskısı gıbı olamıcağımızı benı bır daha sevemıceğini söleyınce onu ve ona aıt herşeyı sıldım..tam unutucaktm kı geçenlerde bır çağrısıyla yenıden aklıma girdi..bir türlü unutamıorum arkadaslar sızce ne yapmalıyım :KK43:

"Tam unutacaktim ki gecenlerde cagrisiyla yeniden aklima girdi" demissin. Bu insan sana haksizlik yapiyor canim. Eger sevmiyorsa, artik sevemeyecekse delikanli gibi cekip gitmesi gerekiyor. Sana birdaha onu hatirlatacak hareketlerde bulunmamasi gerekiyor. Insanlar neden bunu yapiyor bilmiyorum. Karsimizdakine aci cektirmekten baska birsey degil bu. Eger seninle birdaha birlikte olmak istemedigine eminsen, numarani degistir ve birdaha o insanla gorusme derim. O kisinin aklina tekrar girmesi, o sahsin hatasi ama bu senin ona olan duygularininda henuz bitmedigini gosterir. O bitirdiyse, seninde bir sekilde bitirmen gerekiyor, ve bunu ancak onsuz basarabilirsin.

X