Ünlüler makyajsız çıkarsa?

güzellik yüz hatlarındaki oran ve hatların birbirine uyumudur bu ünlülerin de çoğunun yüz hatları güzel maşALLAH kıskanmayın kadınlar güzel şimdi diceksiniz çoğu estetikli diye siz de cesaret edebiliyosanız edin yaptırın estetiği bence gayet güzeller bunlar da sonuçta insan evladı millet ünlü diyince fantastik yaratık makyajlı ve makyajsız görüntüsü birbirine eşit bekliyor oysa sıradan insanların bile makyajlı ve makyajsız halleri farklı kaldıki bunlara günlük makyaj değil profosyonel makyaj yapılıyor

resımlere baktımda o kadarda kötü degıl bızım turk ünlüler daha itici geliyor bana estetıklı estetıksız hıc bı farkları yok ornek verecek olursam demet akalın seda sayan akannehir aklıma daha gelmeyenlerde var nette arastırın daha nıceleri ben bunları gorunce normaller dıyorum yerimseniben

makyajlı hallerine o kadar alışmışız ki makyajsız gözümüze hoş gözükmüyorlar

hepsi iyi ama bir Sharon Stone birde madonnayı tanıyamadım çok kötü görünüyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…