Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

Kızlar ben hamileyım galıba ama aldırabılırım yarın suleyman beyle goruşmeye gıtcez lutfen dua edın bana

Yawrum sen zaten hamileydin...listedeydin... şu kürtaj mevzuunu sormuştun??? hayırdırrr ???

canım yarın kaçta orda olcaksın biz de 09.30dan sonra orda olcaz ... orda olursan görüşelim mi ??*

benimde doktorum süleyman bey...

gerçek adım da derya benim . . . .

Yawrum sen zaten hamileydin...listedeydin... şu kürtaj mevzuunu sormuştun??? hayırdırrr ???

canım yarın kaçta orda olcaksın biz de 09.30dan sonra orda olcaz ... orda olursan görüşelim mi ??*

benimde doktorum süleyman bey...

gerçek adım da derya benim . . . .

canım benım bellı değıldı bugun ıdrarda yaptım ve çıktı ama ben bılmeden hsg çektırdım onon aldırabılırım boyle bı ıkılemde kalmak çok zor allah kımseye yaşatmasın bende2de ordayım canım adım nurcan ama sen gıdersın o saate kadar gorusmek ısterdım tabıkı

Teşekkür ederim Deryaderil,
allah hepimizin yardımcısı olsun,birazdan yazmış olduğun duayı okuyacağım senin için allah kabul etsin.
hepinize iyi geceler.

canım benım bellı değıldı bugun ıdrarda yaptım ve çıktı ama ben bılmeden hsg çektırdım onon aldırabılırım boyle bı ıkılemde kalmak çok zor allah kımseye yaşatmasın bende2de ordayım canım adım nurcan ama sen gıdersın o saate kadar gorusmek ısterdım tabıkı

allah allah...nasıl yaaaaaaa???hsg çekerken görmediler mi ??? ee hsg adetin 8 - 10 gününe kadar çektirilebiliyor...

nasıl oldu da çekildi ya????bu dava meselesi ama ???

allahım inşallah bebeğinde bir şey yoktur. sağ salimdir... ve inşallah sıkıntı olmaz ve sana tutunmaya devam eder.. gönülden diliyorum kuzum... allah yardımcın olsun...

ben başlıyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

saat 09.30 da merkezde olucam ... haydi hayırlısı olsun inşallah... allah dualarımızı kabul eder yüzümüzü güldürür inşallah...

:86:

canım 3 yıl evlilik olayı yok artık dogal yolla hamile kalınmayacagı raporu yetiyor ben cıkarmadım ama cıkarmak için tup bebek merkeziyle goruşmuştum onlar soylemşti fakat biraz engebeli oluyomuş cıkarması ondan vazgectik biz bu arada anadolu yakasında haydarpaşa numuneyle zeynep kamil veriyo bu raporu sadece

yanıtın için cok teşekkür ederim.kartal egıtım araştırma' ya gıdıyorum.kadın dogum polikliniğinden inferteliteye sevk aldım. gecen ay reglim ile gittim. smear ve spermiogram yenılememi istediler. onlarıda yaptık. bakalım hayırlısı,regl olmayı bekliyorum. umarım hiç birimizin önünde engel olmaz hersye sular gıbı berrak olur. Allahım gönlümüze göre versin

ben başlıyorummmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

saat 09.30 da merkezde olucam ... haydi hayırlısı olsun inşallah... allah dualarımızı kabul eder yüzümüzü güldürür inşallah...

Canım hayırlı olsun tedavin İnşallah herşey yolunda gider ve hamile olduğun haberini de alırız ve daha sonra da doğurdum haberini ve daha sonrada ikinciye hamileyim haberlerini :))) Herşey gönlünce olsun

allah allah...nasıl yaaaaaaa???hsg çekerken görmediler mi ??? ee hsg adetin 8 - 10 gününe kadar çektirilebiliyor...

nasıl oldu da çekildi ya????bu dava meselesi ama ???

allahım inşallah bebeğinde bir şey yoktur. sağ salimdir... ve inşallah sıkıntı olmaz ve sana tutunmaya devam eder.. gönülden diliyorum kuzum... allah yardımcın olsun...

Adet olmuştum 8.gunu çekıldı zaten ama uzerıne gormuşum galıba of off

yanıtın için cok teşekkür ederim.kartal egıtım araştırma' ya gıdıyorum.kadın dogum polikliniğinden inferteliteye sevk aldım. gecen ay reglim ile gittim. smear ve spermiogram yenılememi istediler. onlarıda yaptık. bakalım hayırlısı,regl olmayı bekliyorum. umarım hiç birimizin önünde engel olmaz hersye sular gıbı berrak olur. Allahım gönlümüze göre versin

canım bu konuya ilişkinbiraz daha yukarda dün cevap verdim... canım kartalda rapor verilmiyor...ben 12 ocakta aldım raporumu numunede... 3 ocakta başladık işlemlere 12 ocakda teslim aldım evraklarımı...
3 yıl evlilik şartı şyle aranıyor.. 1 yıllık evliysen olmuyor elbet ama 2yılı geçkinse o zaman doktorlar 3 yıllık tedavide gebelik sağlanamadı yazıyorlar ..ki zaten evlilik cüzdanı da gerekli....

Canım hayırlı olsun tedavin İnşallah herşey yolunda gider ve hamile olduğun haberini de alırız ve daha sonra da doğurdum haberini ve daha sonrada ikinciye hamileyim haberlerini :))) Herşey gönlünce olsun

allahım ne güzel dilekler öyleee...inşallah tatlım...hepimizzz bebişlerimizin haberiyle coşturcaz burayı... resimler ekliceezz:)) ohh daha neler nelerr

İnşallah hepimizin çocuğu olur..
ben önce Memorialde deneyip çok pişman olduktan sonra umut tüp bebeğe gittim çok memnun kaldım.sakın Memoriale gidip paranızla rezil olmayın,Bahçeci ya da Umuttan ben çok memnun kaldım...

deryacım senin adına çok sevindim canım inşallah allah ümitlerimizi yarı yolda bırakmaz ve bebişlerimizle devam etmemizi sağlar....
hadi hayırlısı olsun canım tedavi sürecin akan sular gibi tertemiz ve sorunsuz geçsinn....
sonunda da bebişini kucağına almayı nasip etsinn...

hayırlı olsun canım inş. sonucu güzel olur.

allah razı olsun . inşallah senin de güzzelim .. sen ne alemdesin heycan dorukta mı ??

deryacım senin adına çok sevindim canım inşallah allah ümitlerimizi yarı yolda bırakmaz ve bebişlerimizle devam etmemizi sağlar....
hadi hayırlısı olsun canım tedavi sürecin akan sular gibi tertemiz ve sorunsuz geçsinn....
sonunda da bebişini kucağına almayı nasip etsinn...

canım çok saol .. hepimizin duaları kabul olur inşallah .

hadi hayirli olsun, senin icin dua edecem

canım teşekkür ederim ... şeyyyy benim yazdığım duadan mı okuyacaksın ? yoksa genel anlamda dua etmekden mi bahsettin ??? sayı tutuyorum da :)

allah razı olsun agzına saglık ..

Deryacım bende okutmuştum dua yaşım kadar hatta bugün bitti ve son duasını edicem fetih suresiydi benimki...ve senin için annemle okuycaz listeye ekleyebilirsin 2 kişi daha... okuduktan sonra yine söylerim cnm..buarada listeyi yenilesen diyorum 2 gün sonra transferim var malum 5 şubatta :KK9:

kızlarrrrrrrrrrr

bu sabah 09.30da umuta gittik eşimle...önce muayenemizi olduk... çok yumurtamız var dedi süleyman bey... bu hem iyi hem kkötüymüş...fazlasını istemiyoruz dedi .. .

sonra 1. katta ignelerimi anlattı hatice hemşire... ve gonalf ten bir tane başladı 225 doz... her akşam 6-8 arası vurulacakmışım . pzt sabaha çağırdı kontrol için.. o zaman doz olayına karar vercek ...

işteee böyleeeeee

hayırlısı ise başladık tedavimize...
eşim hiçbir şeyi takmamamı , düşüünmememi , sinirlenip kendimi strese sokmamamı istedi ...dedi ki ,
hep beyninle göbüşün bir olsun... bebeğimden daha değerli birşey yok diye düşün dedi . . pamuk gibi ol dedi :)))

öyle olcammmm pamukk gibi ...bebişim gelsinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

yaa bişey dicem ağrı yapıyormu bu igne... hafif hafif karnımla kasık altımda agrı var adet oldugumdan mııı ilaç tesir etti yumoşlar harekete mi geçti ondan mı bilemedim ???

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

:KK49:UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER :KK49:

:KK64::KK64::KK66::KK62::KK19::KK66:
1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp) :emir_bebek::KK49:
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
5-ndevil----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
7-emine1983----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
8-hilal23---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
9-gncam---hamile ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
10-htcyldz---test gününü bekliyor ( umut -tüp ) :nazar:
11-belle_femme --- test gününü bekliyor (umut- tüp):nazar:
12-sympathique ---- tedavisi başladı (umut-tüp):nazar:
13-ceysin---tedavisi başladı (umut-tüp) :nazar:
14-sevgi3434--- tedavisi başladı ( umut-tüp ):nazar:
15-nursin1981---hamile ( umut-tüp) :KK49::emir_bebek:
16-tlyvs---tedaviye başladı( umut-tüp):nazar:
17-fulya41-----( transfer :10 şubat - umut - tüp ) :nazar:
18-deryaberil---(tedavisi başladı : 03.02.11 / umut - tüp ) :nazar:
19-
20-
21-
22-
23-
24-
25-

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:KK68::97::97::KK6::KK6::nazar::emir_bebek::emir_bebek:
1-fındık faresi --- ( 7-13 şubat adetiyle başlayacak - umut - tüp ) :nazar:
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak ) :nazar:
3-nurme --- ( tedavisine başlamak için bekliyor - ocak ) :nazar:
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti ) :nazar:
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor) :nazar:
6-pili --- ( henüz tedaviye başladı - beklemede ):nazar:
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın) :nazar:
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta):nazar:
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun ) :nazar:
11-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek ) :nazar:
12-turuncu86---( dondurulmuşlarıyla 2.denemesi- ocak sonu - umut ) :nazar:
13-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak) :nazar:
14-herasles----(preseed ile deneme yapacak ) :nazar:
15-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor ) :nazar:
16-nsh---(evvela doktora gidip sebebini öğrenmeli) :nazar:
17-sinems941---(ilk görüşmesini yaptı-şubat sonu başlayacak) :nazar:
18-elinn---( umut - tüp - haziran dondurulmuşlarla) :nazar:
19-panadol----(umut-2.deneme-haziran):nazar:
20-besa3467----( umut - tüp ) :nazar:
21-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemede ) :nazar:
22-besa3467---- duamı okuduğun için teşekkürler.. allah yüzünü güldürsün :nazar:
23-
24-
25-
26-

1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp)
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp )
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp )
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp )
5-ndevil----hamile ( umut - tüp )
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp )
7-emine1983----hamile ( umut - tüp )
8-hilal23---hamile ( umut - tüp )
9-gncam---hamile ( umut - tüp 2.deneme)

10-htcyldz---test gününü bekliyor ( umut -tüp )
11-belle_femme --- test gününü bekliyor (umut- tüp)

12-sympathique ---- tedavisi başladı (umut-tüp)
13-ceysin---tedavisi başladı (umut-tüp)
14-sevgi3434--- tedavisi başladı ( umut-tüp )

15-nursin1981---hamile ( umut-tüp)
16-tlyvs---tedaviye başladı( umut-tüp)
17-fulya41-----( transfer :10 şubat - umut - tüp )
18-deryaberil---(tedavisi başladı : 03.02.11 / umut - tüp )

X