Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

sağol canım iyiyim Allaha şükür arada bi küçük ağrılar giriyo onun dışında bi değişiklik yok inşallah ikiside tutununurlar sıkı sıkı ben çok ümitliyim ama bakalım hayırlısı.inş. senindende 2. denemende hayırlısıyla olur inş.

Allah hayırlı sonuçlar nasip etsin umut forum dada yazıyordunuz sanırım

bende adet oldum yarın gidicem ve ağrım var doktor sıkışmadıkça hap alma dedi ve minoset içebilirmişim sadece yada parol offf çok ağrıyo ama hiç bişi almıcam bebişim için...

hadi hayrlı olsun adet olmuşsun bende bugun ilk ignemi vuruldum cok bastmiş sıra sende hadi bakalım

Slm kizlar nasilsiniz ben en son buraya randovum oldugunu yazmistim, ve tam randovu gunu adetim basladi ilk gun muayene oldum bugun testler yapildi ve ben bugun igneye basladim kendi kendime vurdum :). Esiminde yarin yada bugun diyim :) emre beyde randovusu var bakalim o ne zaman dicek micro tese icin buyuk ihtimalle sali olur insallah sperm bulunur . Deryabel canim yasemin hanima kk nin uyesi oldugumu soyledim ama seni sormamistim , dogrusuda icimden cok gecti aceba burdamidir diye :). Sonumuz insallah hayirli olur dilegimize kavusuruz

sağol canım duan kabul olur inş. Rabbim cümlemize hayırlısını versin benim 4. denemem diğer 3 hep başarısızdı ondan bu arada yaşımda 30.
4.deneme diye mi 2 oldu ..yaşın gen.ç çünkü..haydi hayırlısı inşallah...

Evet canim sonunda basladim bende , senin adetinde gecikmemi oldu falutal kullanmisin onu ne kadar ve gunde kac kez aldin ilac ne zaman bittide hala bekliyosun , bende ayni ilactan kullandim yani progesteron tam bitirdikten 3.gun sonra adet gordum randevu gunumde :)

deryaberil olursun bugun yarn benm adetm normlde bir gun dahi şaşmazdı ama bu ay 4 gun gecklmel oldum demekki heyecandan korkudanmıdır nedr gecikiyo sabret sennde gelr elbet olursan yazarsın hoşçkl

canım dualarım seninle allah yardımcın olsun güzel haberlerin bekliyorum diğer topiğede yazsana canım tedaviye başladığını...

merahaba kızlar bende umutta tedavi görüyorum drum ulun bey çok memnunum pazartesi günü yumurta toplancak rabbim herkesin yardımcısı olsun...

merahaba kızlar bende umutta tedavi görüyorum drum ulun bey çok memnunum pazartesi günü yumurta toplancak rabbim herkesin yardımcısı olsun...

hadi hakkında hayırlısı canım bende ulun beyn hastasıyım bendede ayın 10 gibi yumurta toplanacak inşallah cok guzel yumurtaların olur inşallah bebişine kavuşursun bu ilk denemen mi?

Arkadaslar pazartesı yumurta toplama gerceklesmıstı.10 yumurta toplandı.6 tanesı olgun cıktı ve 4 tanesı döllendi.esımın 13, kromozunda sekıl bozuklugu oldugundan 4 embrıyo 3.gun pgt ıcın gonderıldı.embrıyolog bugun sabah aradı 2 tanesı saglam cıkmıs embrıyonun ve bugun ogleden sonra ıkı embrıyo transfer edıldi.ıkısıde blastosıtmiş 5.gun.hayırlısı ıle beklıyorum test gunumu artık.dua edın lutfen

Son düzenleme:
hadi hakkında hayırlısı canım bende ulun beyn hastasıyım bendede ayın 10 gibi yumurta toplanacak inşallah cok guzel yumurtaların olur inşallah bebişine kavuşursun bu ilk denemen mi?

canım umutta ilk denemem olcak ama 2.denemedeyim aminn rabbim tüm isteyenleri kavuştursun...

canımm rabbim emeklerini boşa çıkarmasınn inşallahh tutunurlar sana ikizin olur inşallahhhhhhhhhh

Canım hayırlı olsun İnşallah hamile olduğun haberini de alırız Şubat ayında bu topik şenlenecek galiba Şubat ayında sonucunu bekleyen çok kişi var Allahım inşallah emeklerimizi boşa çıkarmaz Peşpeşe hamileyim haberlerimizi veririz inşallah

tatlım farlutal 3x1 kullandım...en yuksek dozda kullandım ama hala olmadım . 25inde bitmişti... 4 gün geçti üstünden hala olmadım . agrı ,şişlik var kanama yok ..walla kısmızı don giydim yine gelmedi :))

deryaberil olursun bugun yarn benm adetm normlde bir gun dahi şaşmazdı ama bu ay 4 gun gecklmel oldum demekki heyecandan korkudanmıdır nedr gecikiyo sabret sennde gelr elbet olursan yazarsın hoşçkl
inşallah tatlım... artık sizler öncü oldunuz.. aşamaları sizlerden öğrencemmm artık ... ben ışık tutacam derken ışık alır oldum :)))

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER

1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp)
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp )
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp )
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp )
5-ndevil----hamile ( umut - tüp )
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp )
7-emine1983----hamile ( umut - tüp )
8-hilal23---hamile ( umut - tüp )
9-gncam---hamile ( umut - tüp 2.deneme)
10-htcyldz---test gününü bekliyor ( umut -tüp )
11-belle_femme --- test gününü bekliyor (umut- tüp)
12-sympathique ---- tedavisi başladı (umut-tüp)
13-ceysin---tedavisi başladı (umut-tüp)
14-sevgi3434--- tedavisi başladı ( umut-tüp )
15-nursin1981---hamile ( umut-tüp)
16-tlyvs---tedaviye başladı( umut-tüp)
17-fulya41-----( transfer :10 şubat - umut - tüp )

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:97::97:
1-deryaberil ---( heyet raporunu alıp umut'a koşacak - ocak )
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak )
3-nurme --- ( tedavisine başlamak için bekliyor - ocak )
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti )
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor)
6-pili --- ( henüz tedaviye başladı - beklemede )
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın)
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta)
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun )
11-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek )
12-turuncu86---( dondurulmuşlarıyla 2.denemesi- ocak sonu - umut )
13-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak)
14-herasles----(preseed ile deneme yapacak )
15-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor )
16-nsh---(evvela doktora gidip sebebini öğrenmeli)
17-sinems941---(ilk görüşmesini yaptı-şubat sonu başlayacak)
18-elinn---( umut - tüp - haziran dondurulmuşlarla)
19-panadol----(umut-2.deneme-haziran)
20-besa3467----( umut - tüp )
21-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemede )
22-
23-
24-
25-
26-

kızlarrrr

ben hala adet olmadım .............. bel agrım herşeyyy var ama bir tek kan yok !!! kırmızı don bile giydim yawwww... gene de yok..

kızlar bu arada listeyi düzenledim ..alt listeden 6 kişi yukarıya geçti .. çok iyi yaaa:)) süperrrr.. demekki hamişlerimizzzz artcakkk :)) ohhh ohhh ne güzelllll ... ben biliyordummmmmmmmmmmmm bu liste ugur getirceeeeek diyee..

süperrrrr kızlarrrrr..

enerjinizi yüksek tutun.. hamiişlerrrr bi z bekleyenlere de dua edin yaffff :))

öpücüklerrrrrrrrrrrrrrrrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…