Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

deryaberilcim sana özel mesaj gönderemiyorum
mesaj alımın kapalımı bir kontrol edermisin?

slm ben umudu aradım ban randevum vardı ama gitmedim üçret dediler görüğşme için ama ön ğörüşme üçretli deyil di ama randevuya gidicem gün 150 lire üçreti var dediler ben gitmedim fiyat olarakda aynı ben medikale gidicem ağtuya kanal d varya sabahları 4500 dedi en fazla 4750 olurdedi umur bana vitamil ler sana ait5000 dedi ben o yüzden gitmedim tlf medikaldeki danişman yaşimi testlerimi hep sordu daha ilgililer ben buraya karar verdim sen ne yaptın

Muayeneden alınan ücret tedavi ücretinden düşüyorlar canım aytuğda vitaminler hastaneye mi ait ki?

deyacım sana özel msj gönderemiyorum hala
o dediğin seçenekte bende yok acaba niyeki ?
arkadaş olarak ekle beni belki bu şekilde olur
bak sana msj gönderdiğim zaman şu yazı çıkıyor;

deryaberil isimli Üyemiz ya Özel Mesaj alamıyor veya almak istemiyor. Bu sebebten dolayı Özel Mesajınızı gönderemiyoruz.

konuyla alaklı olmadığı için afedersiniz kızlar
başka türlü iletişim kuramadım arkadaşla

merhaba pili;
senin aklına neresi yatıyorsa orayı seç
sonradan keşkeler olmasın
ama şu sitede ben hiç olumlu bir görüş okumadım o dr hakkında yada bana denk gelmedi
söyleyenler birebir hastaları ve hiç yüzünü görmüyorduk ilgisiz ve soğuk diyorlardı
ama tekrar söylüyorum senin içine neresi sinerse orada başla
inşallah hayırlı sonuçlar alırsın

eğer çidere üye olunursa ilk muayene ücretsiz oluyor umutta biz öyle gitmiştik eşimde bende ücretsiz olduk muayenelerimizi tabi tahliller ücretli ama orada yaptırmak şart değil sadece emre bey spermiogram tahlilini orada istiyor. Diğer tahlilleri dışarıda yaptırdık.

tatlım ekledim seni ..buyur ne yazacaksan yaz :)))

çidere üye olunca heyet indirimi olmuyor yada kk indirimi..sadece 1 indirimi kabul ediyorlar... o yüzden biz heyet istedik...bilmeyenler için ;
çider : çocuk istiyorum derneği.... :)

nihancım bilmiyordum.çok sevindim inan ki..ben burada hamile haberlerini okuyunca moralim düzeliyor ve umudumu kaybetmiyorum..Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah...

hepimizin umudu bizden evvel hamiş kalan arkadaşlarımız... :))))

aslıcımmmmm - judith-mc hamiş haberlerinizi bekliyoruzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

kızlarrrrrr ben bugun haydarpaşa numunede rapor işlerimi başlattımm...bugun galiba şanslı günümüzdeydik...kısaca anlatayım benden sonraki arkadaşlara yoldaş olsun...

arkadaşlar öncelikle aslıcığıma teşekkür ediyorum...bize fikriler verdi:)

arkadşlar öncelikle bütün testlerinizi kesinlikle dışarda ( devlet yada özel) yaptırın elinizde hazır olsun.. testler şöyle
kadın : hormon,smear,hsg doktor raporu,vajinal ultrason ekran görüntüsü ve doktor raporu
erkek: üroloji doktor raporu , sperm testleri , varsa varikosel muayene sonuçları

tüm bunları hazır edin...

pzt ( bugun ) sabah 8de saglık kurulu ( vehbikoç binasında - 3.katta ) önündeydik...randevu masasında dilekçe imzaladım.onu aldık kayıt bölümünde kayıdımızı yaptırdım . sonra o kağıt ile en alt kattaki ( 0 giriş katı ) vezneye gittim . 1 doktor = 16 tl + rapor bedeli= 13 tl olmak üzere 7 adet doktor ve rapor için toplam = 115 tl para ödedim . dekontu da alarak yine sağlık kuruluna çıktım... orada son masa olanönform masasına geldik. orda 2 kagıt verdiler. üzernde gireceğimiz doktorların bölümlerinin yazdığı ( x ile gösterilen yerlere gidilecek ) yerler... sonra beklemeye başladık.hemen sağlık kurulunun karşısında 7 tane kapı var...herbirinde farklı doktor..benim o doktorlar dışıdna bir tek kadın doğum da vardı görmem gereken ..akıllılık edip işlemler başlamadan hemen kadındoğumdan randevu aldım . 10.15e verdiler randevumu..sonra bekledik . doktorları merdivende geldiklerini gördüğüm gibi arkalarından girdim içeri..bütün bölümlerde önce doktor sonra ben girdim..ilk imzaları ben aldım hep arkamdan diğer insanlar girdi :) hepsini tamamladım.kadındoğma gittim . o da ürolojiye gitmemiz için bir yazı yazdı . o yazıyla ürolojiye gittik eşimle birlikte..doktora izah ettik neden geldiğimizi eşimi tekrar muayene etti. 3 hafta evvel yine gitmiştik orda ürolojiye onu da hatırlattık o zaman ne dediğini anımsattık :) çakallık edip :) yoksa sallıcaktı... yazdı yardımcı üreme teknikleri uygundur dedi :) o yazıyı da aldık gittik kadın doğuma gösterdim..tamam dedi... sağlık kurulunda işlerini bitir sonra tekrar gel bize dedi.... bütün evrakları ( sağlık kurulundna verilen 2 sayfa kagıdı ve 4 adet fotografı ,ödeme dekontunu ) sağlık kuruluna teslim ettik... 1 de gelin dediler... zaten 11.30 falandı verdiğimiz tüm evrakları...1 de tekrar gittik. 2ye gelmek üzereydi... adımı okudular kapıdan.. perşembe günü saat 3 te gel raporunu burdan al dediler...:) bu haberi de fırladım kadındoğum doktoruna verdim...tamam süper yetiştirmişin bak dedi . hepsini al tüm tahlilerinle birlikte diger heyet evraklarını da hazırla gel perşembe hocaya gösterelim dedi.. :) cuma günü de heyete gir dedi..diger evraklar ve işleyişi de bir başka doktora sordum.. o da evrakları söyledi...

perşembe günü göstericez..hoca bi mani bulmazsa cuma günü heyet giricez inşallah... :) o gün de izmire yola çıkıcaz nasıl olcak onu bilemedim işte..doktor hemen çıkar dedi cuma günü ama nasıl olcak ne zaman çıkıcak bilemedimm

işte böyle kızlar..bugünlük işler bitti işlemlerimiz..böyle gelişti....

bugün bir de bunca koşturmaca arasında eşimin bir arkadaşı eşimin desteği ve tavsiye etmesi üzerine tüp bebek yaptırmışlardı geçen haftalarda..günlerini ebkliyorlardı...bugun 12.günmüş ..kız evde idrar testi ypmış 2.çizgiyi görmüş... az evel de doktorlarına gitmişler kan tahlili yapmış doktorları pozitif çıkmış... onu da duyunca pek bi heycanlandım.....

sarısı burada umutla bekleyen umut yolcularının güzel haberlerini sırasıyla duymak ve paylaşmak olsun inşallah...

kızlar ;
bir uğur listesi başlatalımmı :) diğer topiclerde var yaa:)))

1- nihan ---- hamile ( umut - tüp )
2- aslı-ist ---hcg bekliyor ( umut-tüp)
3-.......
4-.......
5-.......
.
.
.
.
.
.
.
.

umut'a yolculuk
1-deryaberil ( heyet raporu alıp umut'a koşacak )
2-.......
3-.......
4-.......
.
.
.
.
.
.
.

ALLAH NAZARLARDAN ESİRGESİN...HEPİMİZİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRSÜN...AVUÇLARIMIZI ,KUCAKLARIMIZI BOŞ BIRAKMASIN İNŞALLAH...ALLAH BEBEK BEKLEYEN BÜTÜN KADINLARA "ANNE" OLMA DUYGUSUNU TADDIRSIN İNŞALLAH.... BEBİŞLERİMİZİN GELECEĞİ GÖBÜŞLERİMİZİN DOLACAĞI GÜNLERİ GÖRMEK NASİP ETSİN İNŞALLAH....
ALLAH HEPİMİZE BU YOLDA YARDIMCI OLSUN....

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER

1- nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp )
2- aslı-ist ---hcg bekliyor ( umut-tüp)
3-.......
4-.......
5-.......
.
.
.

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:26::26:

1-deryaberil ( heyet raporunu alıp umut'a koşacak )
2-ceylinnaz
3-.......
4-.......

Son düzenleme:
kızlar nerdesiniz ya????bugün kimse girmemiş topice...

aslı , judith ne alemdesiniz???test yaptınız mı ? haftasonunuz nasıl geçti ...? bir yazın bişeyler deyin hele :)

merak ettimm siziiiiiiiiiiiiii

kızlar nerdesiniz ya????bugün kimse girmemiş topice...

aslı , judith ne alemdesiniz???test yaptınız mı ? haftasonunuz nasıl geçti ...? bir yazın bişeyler deyin hele :)

merak ettimm siziiiiiiiiiiiiii

kızlar sizi çok merak ediyorum...nerdesiniz? çok az kaldı... aslıcım son gündesin..yarın test günü ..nasılsın .. seni çok merak ediyorum....

heycan ve umutla bekliyorum güzel haberlerini....sonuc olumsuz bile olsa sakın yılma - pes etme...umudunu bırakma bu yolda... her anlamda destek olalım birbirimize....

haydi umutlu bir güne .....

2011 bizlerin senesi olsun haydiiiiiiii

sen suanda hangi aşamadasın tatlım bende umut yolcusuyum yumoslarım toplandı,haber bekliyorum transfer için.inşallah hepimiz için hayırlısı olur...

GÜNAYDINNNNNNNNNNNNNNNN KIZLAR

ÇOK AZ KALDI LÜTFEN BENİM İÇİN DUA EDİN

aslı-ist SENDEN BİR GÜN SONRADA BENİM TEST GÜNÜM ACABA YARIN YAPTIRSAM MI ÇOK KORKUYORUM

NOT : İsimlerinizi ve durumlarınızı bildirirseniz UMUT listemize sizileri de eklerim :) bekliyorummmm

NOT : İsimlerinizi ve durumlarınızı bildirirseniz UMUT listemize sizileri de eklerim :) bekliyorummmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…