Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

50 pozitif demek değil mi cnm telaşlanma bakalım inşallah bugün yükselmiştir.alamadın mı daha sonucu?

hoşgeldin filiz.ben 2.denememi umutta yaptım sonucum pozitifbi kere ellerinde geleni yapıyorlar buna kalben inanıor insan.bence orada başlarsan kesinlikle pişman olmassın.ben çok inandım umut tüp bebeğe daha gitmeden ve sonuç çok şükür pozitif ALLAHIMINda izniyle.çok güzleryüzlüler bu da insana morel veriyor.bu işte morel çok önemli biliyorsun.tedaviye adetinin 2.veya 3.günü başlıyorsun,doktor muayene ediyor ona göre ilaç dozunu belirliyor.tabi kısa protokolde böyle uygulanıyor.

biz kendimiz istemiştik genetik tahlilini çünkü eşimin ailesinde bir kişi daha azospermdi ne olur neolmaz diye yaptıralım demiştik.Doktorumuz emre beyde yaptırın ozaman demişti öyle yaptırmıştık yoksa bizden de kimse bişey istememişti.tedavi ücreti 1.500 tl miş bende en son merkeze gittiğimde sorudum inşallah hayırlı olacak zamanda başlarsın canım

anladım.peki kısa protokolle uzun protokolun arasında fiyat farkı varmı?

arkadaşlar yarın görüşmeye gidicez umut a..muayene ediyolar dimi.doktor seçebiliyormuyuz bide hangi doktoru önerirsiniz?*

canım dernek var o derneğe üye olup gidersen fiyat düşüyormuş bende onu araştırıyorum.Derneğe üye olup randevuu onlar alıyormuş.bir araştır derim

canım dernek var o derneğe üye olup gidersen fiyat düşüyormuş bende onu araştırıyorum.Derneğe üye olup randevuu onlar alıyormuş.bir araştır derim

kocaelinde oturuyoruz.yarın ist a gidicektik giderken görüşelim istedik.yani üye olamam heralde bu kadar zaman içinde.almadan gidemiyormuyum görüşmeye.bide görüşmede para ödüyormuyuz

kocaelinde oturuyoruz.yarın ist a gidicektik giderken görüşelim istedik.yani üye olamam heralde bu kadar zaman içinde.almadan gidemiyormuyum görüşmeye.bide görüşmede para ödüyormuyuz
mutlaka görüşmeye alırlar fakat bekleyebilirisn rendevulu hastalar olduğu için.Muayne olacaksan ücretli fakat tedaviye karar verince o para düşülüyor 150 tl.Gitmeden önce telefonla görüşmende yarar var.

muaynesiz sadece görüşme yapacaksan ücret alınmıyor diye biliyorum canım ben.

Son düzenleme:

kaç kere gidiliyo merkeze.bugün randevu alamamdimi yarın için?

kaç kere gidiliyo merkeze.bugün randevu alamamdimi yarın için?

yarın yola çıktığında ara ben şehir dışından geliyorum bugün randevu almam mümkğn mü diye sor bence,randevusuz beklersin gibi geliyor.valla gidip gelmek kişiye göre değişir tedavine göre ama bende uzaktan gelip gittim 4 kere.tabi ondan önce eşim tek başına 4 kere gitti,bi takım tahliller tetkikler istemişti doktor.yani tedavin başlayınca 4.gidişinde bebeşini alıp dönersin izmite cnm.hadi hayırlısıı

kızlar bana dua edin salı günü bebişimin kesesini görmeye gidicez.çok korkuyorum bir aksilik olucak diye..hep aklım onda..görmeddiği bişeye insan nasıl bu kadar bağlanıyor anlamıyorum,garip bir duygu..

kızlar bana dua edin salı günü bebişimin kesesini görmeye gidicez.çok korkuyorum bir aksilik olucak diye..hep aklım onda..görmeddiği bişeye insan nasıl bu kadar bağlanıyor anlamıyorum,garip bir duygu..

Evet çok ilginç bir durum daha tam hamile olup olmadığımı bilmiyorum ama şimdiden onunla konuşmaya başladım

Canım hoşgeldin aramıza ilk görüşme için adetli olmana gerek yok tedaviye başlarken adetin 2 veya 3 günü başlanıyor.

Kesinlikle umut tüp bebek merkezini tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…