Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

cnm üzme kendini nolur,ilk denemede hamile kalmak büyük şans,nadirdir herhalde bana öyle gibi geliyor.bak ben sana şöyle diyim eşime azospermi demişlerdi.sonra biraz çıkış oldu.yani sana demek istediğim biraz sabır,olucak seninde sakın koyverme,bizim mücadele etmekten başka şansımız yok,benim de ilk denemem negatif çok üzülmüştüm.dondurulmuşumda yoktu,sil baştan 2.tedaviye başladık.senin umudum var dondurulmuşlarla şansın daha çok..geçicek bugünler benden sana tavsiye biraz uzaklaş bu konudan ben öyle yapmıştım.kafanı topla,moreli yükselt,geriye bakma ileriye de bakma bugünü yaşa,ben öyle atlattım ilkinin şokunu.şimdi düşünüyorum 6 ay önce ilk denemem de olsaydı ben çok rahat bir hamilelik yaşayamıycaktım,aklıma gelmeyen sıkıntılar yaşadım maddi manevi.ALLAHım kararlıyor birşeyleri,bizim dualrımızı duyuyor..olacak arkadaşım,biraz sabır..
sağol inşallah dediğin gibi daha iyi olacak bir yandan buna inanıyorum işte biryandan da umutsuzluk sarıyor beni aşmam lazım 2.denemede daha pozitif olmaya çalışacam ne bileyim Allahtan umut kesilmez sabır etmekten başka çare yok ama bir yandan da olumsuzluk peşimden geliyo gibi hissediyorum.Hayırlısı mevlam sabır versin

arkadaşlar azospermide hamile kalan varmı?uff kafayı yiycem vallahi:KK47:
merhaba eşim azosperm.. umutta mesa yoluyla sperm bulundu çok şükür embriyolarımız oluştuğunda bende bi sorun çıktı o yüzden dondurdular. sonra ilk denememizde 5. gün dondurulmuş embriyo ile hamile kaldım 6 aylık hamileyim şu an düşük riskim var sürekli yatıyorum .. ben transfer zamanı rahattım stres yapmadım yiyecek ekmeği varsa gelecek bebeğimiz dedim:) umudunu kaybetme zamana bırak herşeyi allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin

merhaba eşim azosperm.. umutta mesa yoluyla sperm bulundu çok şükür embriyolarımız oluştuğunda bende bi sorun çıktı o yüzden dondurdular. sonra ilk denememizde 5. gün dondurulmuş embriyo ile hamile kaldım 6 aylık hamileyim şu an düşük riskim var sürekli yatıyorum .. ben transfer zamanı rahattım stres yapmadım yiyecek ekmeği varsa gelecek bebeğimiz dedim:) umudunu kaybetme zamana bırak herşeyi allah hakkımızda hayırlısını nasip etsin

Masallah çoğu gıtmış azı kalmış sorun nedır allah yardım etsın

merhaba hanımlar iyi pazarlar diliyorum
pozitif sonucu aldıktan sonra kan sulandırıcı Fragmine coraspirine porogestan kapsula poregestan ampule ve estrefomene ne kadar devam ettiniz yazmanızı rica ediyorum sevgiler

5 haftada belirtiniz oldumu yada varmı kızlar her hangi bir ağrı yada akıntı gibi henüz keseyi görmedik
hayırlısı

5 haftada belirtiniz oldumu yada varmı kızlar her hangi bir ağrı yada akıntı gibi henüz keseyi görmedik
hayırlısı

merhaba panadol
ben de 7 aylık hamileyim fragmin kardiyovasküler diye bir teste göre uzunluğu belirleniyo ben doğuma kadar kullanıcam progesteron ampulde 12 hafta sonuna kadar ama gene bebeğin durumu belirliyor estrofem i hatırladığım kadarıyla bir kaç haftaya bıraktırrlar.5.haftada ağrım vardı benim ama psikolojik olarak sanki bütün belirtileri yaşadım bide yerleştirildiği günü zamanı biliyosun ondan herşey belirti oluyo insana

merhaba panadol
ben de 7 aylık hamileyim fragmin kardiyovasküler diye bir teste göre uzunluğu belirleniyo ben doğuma kadar kullanıcam progesteron ampulde 12 hafta sonuna kadar ama gene bebeğin durumu belirliyor estrofem i hatırladığım kadarıyla bir kaç haftaya bıraktırrlar.5.haftada ağrım vardı benim ama psikolojik olarak sanki bütün belirtileri yaşadım bide yerleştirildiği günü zamanı biliyosun ondan herşey belirti oluyo insana

Canım çok teşekkürler cevabın inşallah kucagımıza almak nasip eder bizdeki testlerde sorun yoktur coraspirinede kullandınmı sen beraberinde sevgiler

merhaba hanımlar iyi pazarlar diliyorum
pozitif sonucu aldıktan sonra kan sulandırıcı Fragmine coraspirine porogestan kapsula poregestan ampule ve estrefomene ne kadar devam ettiniz yazmanızı rica ediyorum sevgiler

canım fragmini 8. haftam bitti bıraktım ama digerlerine dvm ediyorum 12.haftada bırakıcam vitaminler hariç digerlerini belirtiye gelince benim şimdi 9+4deyim hala bi belirtim olmadı normal hayatıma dvm ne bulantı ne kusma ne agrı hiçbişey yok

kızlar son 4 gün 4 asır gibbi geliyo,idrar tahlili yapan arkadaşlar kaçıncı gün yapılırsa çıkar

sık dişini funda yapma idrar tahlili falan,yine sen bilirsin tabi ama ben bile heyecanla bekliyorum hatta eşimde:KK1::KK1:yok mu hamile haberi diyor.bak bugünde geçti kaldı 3 gün..

evet canım 5.gun ambriosu ile hamile kaldım cok şukur

sevgi bişey sorucam,benim betahcg 250 çıktı 12.gün,bir dahada yaptırmadım merkezden de yaptır falan demediler ama bakıyorum çogu insan 2. hatta 3.kez yaptırmış testi,senin kaçtı?bi tuhaflık olsa yaptır derlerdi herhalde.Bişey daha merkez ne zamana kadar kontole çağrıyor arkadaşım..

Canım sen azosperm den hamıle kalınırmı dıosun sen azo yu bırak emrıyoların 5. gune kadar gelmişmi ona bak sen rahatla artık
Bende en çok o yönden ümitliyim en azından geride kalan embiryolarım var ve 5.gün embiryosu diye daha umutluyum artık gerisi Allahın takdiri mevlam inşallah bizide anne olma mertebesine çıkarır.

galiba ben çok stres yaptım ama artık dersimi aldım stres herşeyin başı diye düşünüyorum Allah hamileliğini sonuna kadar götürsün canım.Sende nasıl bir sorun oldu

sevgi bişey sorucam,benim betahcg 250 çıktı 12.gün,bir dahada yaptırmadım merkezden de yaptır falan demediler ama bakıyorum çogu insan 2. hatta 3.kez yaptırmış testi,senin kaçtı?bi tuhaflık olsa yaptır derlerdi herhalde.Bişey daha merkez ne zamana kadar kontole çağrıyor arkadaşım..

benim 11.gun 620 çıkmıştı bendende istenmedi fakat benimki biraz erken yerleşmiş sanırım degerim neredeyse ikiz degeriydi ama senin degerinde ikinciyi gerektirecek degil cunku 200 uzeri net pozitif demek

sık dişini funda yapma idrar tahlili falan,yine sen bilirsin tabi ama ben bile heyecanla bekliyorum hatta eşimde:KK1::KK1:yok mu hamile haberi diyor.bak bugünde geçti kaldı 3 gün..

cnm ya rüyamda hep bebeklerle ve çocuklarla uğraşıyorum ,yani uyurken bile aklımda anla yani nasıl heyecanlandığımı bi de benim sağ tasrafta kaRnımın üstünde sancı var dün bütün gün, kasık ağrısı çok yok,belirti de yok doğru düzgün bir de göğüslerim sızlıyo o kadar,bütün hamile kalan arkadaşların belirtisi vardı buradakilerin,içimdeki ses miniğimin benle olduğunu söylüyor fakatyine de korkuyorum üf anlıyorsunuz beni dimi kızlar karmakarışık duygular içindeyim,etraftaki herkese de yattığım için hamile olduğumu fakat düşük tehlikesi olduğunu söyledik,herkes kaç aylık falan diye soruyor,Yüce Rabbim dualarımızı nolur boş çevirme,tüm evlat hasreti çekenlere sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip et,bizleri de içinden ayırma

benim 11.gun 620 çıkmıştı bendende istenmedi fakat benimki biraz erken yerleşmiş sanırım degerim neredeyse ikiz degeriydi ama senin degerinde ikinciyi gerektirecek degil cunku 200 uzeri net pozitif demek

senin bebişe maaşallah,annesine hasret kalmış,,:nazar::nazar:çok rahatladım şimdi sagol sevgi,bu arada ben çok rahatım sanki hamile değilim gibi,akşam olunca jeli yaptıktan sonra ağrım oluyor biraz o kadar..bide ömrümde yemediğim eriği yedim::KK1::KK1:5.haftaya girdim hesabıma göre,inşallah hep böyle gider..tiksinmem yemekten..seninde nasıl gidiyor?rahatsın sanırım sen de..

X