Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

allah hayırlı etsın ben bısey sorabılşırmıyım ben arastırıyorumda hangı hastane dıye umut tupp bebegı cok methedıyolar gercekten oylemı onerırmısın kıme gıttın kaca maloldu

canım bizde sperm eksikliği var sizde sorun neydi bu arada ne kürü yapıyorsun eşine RABBİMin izniyle belkide gerçekten kendiliğimizden hamişle kalırız ne güzellll olur bak düşününce bile heyecanlandım :))

allah hayırlı etsın ben bısey sorabılşırmıyım ben arastırıyorumda hangı hastane dıye umut tupp bebegı cok methedıyolar gercekten oylemı onerırmısın kıme gıttın kaca maloldu

merhaba canım bende umut tüp bebekde yaptırdım tedavimi benimkisi negatifle sonuçlandı nasip işte ama ben sana olumsuz örnek olmayayım burda o kadar çok kişi varki umutta hamile kalan ben 2. tedavimi tekrar umutta yaptıracağım RABBİM izin verirse....

kızlar ya çok heycanlıyım sabah olcakmı diye yarın test günüm allahın izniyle bana şimdiden birşeyler oluyor sabahı nasıl yapcam

kızlar ya çok heycanlıyım sabah olcakmı diye yarın test günüm allahın izniyle bana şimdiden birşeyler oluyor sabahı nasıl yapcam

olur olur bilirim beklemenin ne kadar zor oldugunu artik sabaha kadar karma karisik ruyalar gorursun heyacandan..
hadi sabaha guzel haberini bekliyoruz

nurmecim ben özelden msj gönderemiyorum :)) söylediklerini bende uygulamaya başlayacam artık RABBİM yardımcımız olsun

sevgi34343 canım hayırlı uğurlu olsun inşallah bebişin sana sıkı sıkı tutunur elin canım hayırlı haberlerini bekliyoruz..Kızlarrrrrrrrr beni şimdi aradılar 3 yumurtam döllenmişti ya 2 si 2 hücreli bi tanesi 4 hücreliymiş nasıl sizce kızlarrrrrrrr......

sevdacım nerdesin seni bekliyom heycanla hadi gel güzel haberlerinle inşallah

slm kızlar burdayım ama sonucum malesef yine negatif olmayınca olmuyor işte istediğin kadar dikkat et yemene içmene önem ver rabbim istemeyince olmuyor.ümitlerim hayallerim başka baharlara kaldı yine ben bu sefer çok iyiydim olacağına çok inanmıştım ona göre hareket ettim ama yine negatiffffffffffffffffffffffff bir sonuç işte

butun mesaj yazan arkadaşlarıma cok cok teşekkur ederim tek tek cevap yazamadım fazla oturmak istemyorum pc başında genelde uzanıyorum herkesin guzel dilekleri için cok teşekkur ederim allah hepinizden razı olsun rabbim hepimizi evlat sahibi etsin hamile arkadaşlarıma rabbim saglıklı evlatlar nasip etsin inşallah allaha emanet olun

Allah umutlarını boşa çıkarmasın sevdam .işallah en kısa zamanda kucağını bebişini alırsın.ümidini asla yitirme.insan umut ettiği sürece yaşarmış.bende

canım çok ümitliydim bunda tutacak diye ama rabbim hayırlıını nasip etsin inşllah 3 cüye gerek kalmadan kendiliğinden olur

arkadaşlar hepinize merhaba uzun zamandır takip ediyorum sizleri hatta listede ismim de var hamile olan arkadaşları ayrı ayrı tebrik ediyorum allah bebişlerinizi kucağınıza almayı nasip etsin tedavide olan arkadaşlarada allah yardımcısı olsun inşallah... bende bahçeci kliniğinde tedavime devam ediyorum 3 denemem dün yumurtalarım toplandı 7 tane bugün aradılar 4 tane olgun yumurta var 2 tanesi döllenmiş...1.denemde ve 2.deneme farklı merkezde oldu 10 yumurta toplanmıştı aslında hamilede kaldım ikiz bebeklere ama malesef hamileliğin 6.ayında aldırmak zorunda kaldım suları bitmişti...2.denemde kimyasal gebelik yaşadım bir de kendiliğinden gebeliğim var 7 hafta da düşük oldu bunca sıkıntıdan sonra şimdi çok korkuyorum allah herşeyin hayırlısını versin kötü düşünmek istemiyorum ama sayı az geldi bana az oluncada ya 2.gün ya 3.gün yada donduracaklar böyle arkadaşlar sadece sizlerle paylaşmak istedim sanırım beni en iyi sizler anlarsınız

10 gün önce aldım aynı sonuçu kendimi teseli edemezken sana ne yazım bilemedim bir inş diyorum

slm kızlar.bugün transferim yapıldı.sonunda bebişimi aldım evime geldim.inşallah hep benimle olur.test günüm 3 mayıs.heycanla bekliyorum.hayırlı akşamlar

slm kızlar.bugün transferim yapıldı.sonunda bebişimi aldım evime geldim.inşallah hep benimle olur.test günüm 3 mayıs.heycanla bekliyorum.hayırlı akşamlar

Canim benim soyleyecek hic bir soz bulamiyorum gecmis olsun
Insallah bir dahaki tedavinde positiv sonuc alirsin
Allah yardimcin olsun.. Bu senin kacinci denemendi??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…