Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

sevdammm ne denir bilmiyorum ALLAH yardımcın olsun ama mutlaka daha zamanı değil ki olmadı ne olur çok üzme kendini.Kızlar nerdesiniz yaaa ben çok yalnızım merkezden haber bekliyorum dün 3 yumurtamın iyi olduğunu 2 tane 2 hücreli 1 tane de 4 hücreli vardı bu gün transfer olabilir nerelerdesiniz çok yalnız ve korkuyorum beni bırakmamışlardır değil mi yaaaa:KK43::KK43::KK43:

Canim benim soyleyecek hic bir soz bulamiyorum gecmis olsun
Insallah bir dahaki tedavinde positiv sonuc alirsin
Allah yardimcin olsun.. Bu senin kacinci denemendi??

benimki 2.denememdi hayatım bir dahakine umutta olacağımı sanmıyorum transfer günü moralim çok bozuldu ama ben allahtan hiç umidimi kesmedim demek ki nasipte yokmuş ne yapalım kendimi çok yıpratmıyorum iyi olmam lazım

benimki 2.denememdi hayatım bir dahakine umutta olacağımı sanmıyorum transfer günü moralim çok bozuldu ama ben allahtan hiç umidimi kesmedim demek ki nasipte yokmuş ne yapalım kendimi çok yıpratmıyorum iyi olmam lazım

canım moralini bozan kim oldu transfer zamanı yaaa

sevdammm ne denir bilmiyorum ALLAH yardımcın olsun ama mutlaka daha zamanı değil ki olmadı ne olur çok üzme kendini.Kızlar nerdesiniz yaaa ben çok yalnızım merkezden haber bekliyorum dün 3 yumurtamın iyi olduğunu 2 tane 2 hücreli 1 tane de 4 hücreli vardı bu gün transfer olabilir nerelerdesiniz çok yalnız ve korkuyorum beni bırakmamışlardır değil mi yaaaa:KK43::KK43::KK43:

hayatım rahat ol senin bu heyacanın başına iş açcak bak herşey yolundadır ihşallah rabbim gönlüne göre verir ihşallah ama bence bugün transferin yapılmaz sen boşuna panik yapma içime doğdu

hayatım rahat ol senin bu heyacanın başına iş açcak bak herşey yolundadır ihşallah rabbim gönlüne göre verir ihşallah ama bence bugün transferin yapılmaz sen boşuna panik yapma içime doğdu

sevdaaa aradılar yumurtalar 4 6 7 hücre olmuş evet transfer yarın olabilirmiş kaliteleri iyiymiş birz 4 olanın ki kötüymüş nasıl sence ne olur bir şey de ne olur...

dondurulmuş yoksa başka yere git iki olmuş senin

yok haytım dondurulmuşum malesef yok ama 20 yumurta alınıp 15şinin olgun olması 8tanesinin döllenmesi sonucu dondurulmuşumun olması beni çok şaşıttı ve üzdü eğer dondurulmuşum olsaydı tekrar denerdim orda ama sil başta tekrar düşünmüyor artık allahtan hayırlısı

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

:KK49:UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER :KK49:

:KK64::KK64::KK66::KK62::KK19::KK66:
1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp) :emir_bebek::KK49:
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
5-ndevil----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
7-emine1983----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
8-hilal23---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
9-htcyldz---hamile - 2li tarama testi zamanı :nazar: ( umut - tüp 4.deneme) :emir_bebek::KK49:
10-özgemercan---hamile -hopluyorrr bebişii :nazar:( KENDİLİĞİNDEN) :emir_bebek::KK49:
11-turuncu86---hamile-ikiz ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
12-sympathique ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
13-ceysin---bence burda kalmalısın arkadaşım ,gelecek bebişimiz yakında:nazar:
14-tlyvs---hamile ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
15-fulya41-----hamile - çok güzel kızı olacak örtmenimin:nazar: ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
16-deryaberil---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49::nazar:ŞÜKÜRLER OLSUN ALLAH'IMA
17-wisegirl81---hamile ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
18-nsh--- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
19-turkal---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
20-besa3467----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:

21-sevdammmmm---ne olur umudunu yitirme,gelecek biliyorsun (umut-tüp) :nazar:
22-bebekteyiz --- ??? ( umut-tüp ):nazar:
23-sinems941---hamile (umut-tüp):nazar:
24-sevgi3434--- test günü :30 nisan :nazar:
25-tahmer---tedaviye başladı-umut-tüp:nazar:
26-siri_ne -----transfer gününü bekliyor (umut-tüp) :nazar:
27-

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:KK68::97::97::KK6::KK6::nazar::emir_bebek::emir_bebek:
1-belle_femme --- BİR DAHAKİ TEDAVİYE KADAR DİNLENİCEK ARKADAŞIMIZ :nazar:
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak ) :nazar:
3-bolu----merkez araşırıyor-tedavisi belli olacak
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti ) :nazar:
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor) :nazar:
6-..................
7-umud----kendini hazır hissettiğinde "anne" olacak arkadaşımız:nazar:
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın) :nazar:
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta):nazar:
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun ) :nazar:
11-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek ) :nazar:
12-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak) :nazar:
13-herasles----(preseed ile deneme yapacak ) :nazar:
14-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor ) :nazar:
15-..........................
16-elinn---( danimarka - tüp - karar değişti.nisanda başlıyorrr) :nazar:
17-panadol----(umut-2.deneme-mayıs adetiyle):nazar:
18-ezgi0312---umut-2.tüp denemesini yapacak nisan sonu :nazar:
19-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemede ) :nazar:
20-nursin1981---YEPYENİ UMUTLARLA TEKRAR BAŞLAYACAK :nazar:
21-karadenizgülü----genetik araştırma yapılacak :nazar:
22-ikramaya ---- rapor almaya çalışacak :nazar:
23-...............
24-angel_78---allah yüzüne gülecek meleğimizin inşallah:nazar:
25-bh2006 --- tedaviye başlayacak araştırıyor :nazar:
26-kuzunaz--- rapor aşamasında :nazar:
27-tayf ---- antalyada tedavi görüp bebişine kavuşacak arkadaşım:nazar:
28-hilbay--- kontrolleri devam ediyor(umut-tüp):nazar:
29-ipekada---19 nisan önemli gün ( umut-tüp):nazar:
30-nurme --- bir başka denemede inşallah :nazar:
31-fındık faresi --- ( dondurulmuşlar uğur getirecek ) :nazar:
32-pili --- (allah hemen toparlanıp denemen için güç versin ) :nazar:

:nazar::nazar:
Bismillâhillezi lâ yedurru ma’asmihi şey’ün fil Erdı ve lâ fissemâi ve hüvessemi’ul alim
:nazar::nazar:

selam kızlar....

hamile olan arkadaşlara , çok çok tebrikler.. hamileliiği devam edenlere sağlıklı sıhatli bebekler doğurmak nasip etsin inşallah allahım . . .

tedavi sürecnde olan , transfer günü , test günü bekleyen arkadşlarıma allahtan sabır ve umud... inşallah olacaktır allahım nasip ettiyse...

tedaviye başlayacak arkadaşlarıma da güç kuvvet diliyorum . . .

olumsuz sonuc alan arkadaşlarıma ise sabır ve umutlarını yitirmeden bu yolda devam etmelerini temennü ediyorum . . .

kızlar yeni işe başladım ve inanılmaz yogun . annem de yakınımda olunca ignemi olmaya gidip yemek yiyorum eve gelip yatıyorum . evde daha yemek pişirmedim :) o kadar tembel oldum ev kısmında...

iş çok yoğun masa başı göya ama hep koşturuyorum . bebişim ne alemde bilmiyorum haftaya 2li taramamız var. inşallah iyidir ve güzel sonuçlar alırız..

bulantılarım azaldı ama ara ara coşuyor yine :) baı kokulara duyarlılığım fazla yine. bel agrılarım başladı . karnımda ara ara sertlik oluyor . başım agrıyor.. çok kolay yoruluyorum ve en kötüsü de bel fıtıgı başladı :KK43:

benden durum bu arkadaşlar...

hepinize allah yardım etsin . listeyi de biriniz takip ediverin geçmşi okuyop cvplamak çok zor oluyor artık benim için...

allah herkese yardım etsin..

allaha emanet olun . . .

hakkımızda hayırlı olan buymuş canım inan elden gelen bişe yok... RABBİM doğru zamanda hayırlı olanı nasip etsin hepimiz için İNŞALLAH..... bu arada transfer günü neden moralin bozuldu

selam kızlar....

hamile olan arkadaşlara , çok çok tebrikler.. hamileliiği devam edenlere sağlıklı sıhatli bebekler doğurmak nasip etsin inşallah allahım . . .

tedavi sürecnde olan , transfer günü , test günü bekleyen arkadşlarıma allahtan sabır ve umud... inşallah olacaktır allahım nasip ettiyse...

tedaviye başlayacak arkadaşlarıma da güç kuvvet diliyorum . . .

olumsuz sonuc alan arkadaşlarıma ise sabır ve umutlarını yitirmeden bu yolda devam etmelerini temennü ediyorum . . .

kızlar yeni işe başladım ve inanılmaz yogun . annem de yakınımda olunca ignemi olmaya gidip yemek yiyorum eve gelip yatıyorum . evde daha yemek pişirmedim :) o kadar tembel oldum ev kısmında...

iş çok yoğun masa başı göya ama hep koşturuyorum . bebişim ne alemde bilmiyorum haftaya 2li taramamız var. inşallah iyidir ve güzel sonuçlar alırız..

bulantılarım azaldı ama ara ara coşuyor yine :) baı kokulara duyarlılığım fazla yine. bel agrılarım başladı . karnımda ara ara sertlik oluyor . başım agrıyor.. çok kolay yoruluyorum ve en kötüsü de bel fıtıgı başladı :KK43:

benden durum bu arkadaşlar...

hepinize allah yardım etsin . listeyi de biriniz takip ediverin geçmşi okuyop cvplamak çok zor oluyor artık benim için...

allah herkese yardım etsin..

allaha emanet olun . . .

deryacım sen nerelerdesin yaa bi görünüp bi kayboluyorsun... canım benim hamileliğinin tadını çıkart herşeyin hayırlısı hepimiz için İNŞALLAH

sevdammm ne denir bilmiyorum allah yardımcın olsun ama mutlaka daha zamanı değil ki olmadı ne olur çok üzme kendini.kızlar nerdesiniz yaaa ben çok yalnızım merkezden haber bekliyorum dün 3 yumurtamın iyi olduğunu 2 tane 2 hücreli 1 tane de 4 hücreli vardı bu gün transfer olabilir nerelerdesiniz çok yalnız ve korkuyorum beni bırakmamışlardır değil mi yaaaa:KK43::KK43::KK43:

hakkında hayırlısı olsun canım...

ne kadar uzulmemeye calissakta elimizden olmadan kendimizi cok uzup yipratiyoruz,
valla ben onu bunu bilmam tuttacagi varsa nerde denersen dene orda tuturursun, ben kendim 4 degisik yerde denedim en son umutta yaptim ve hamile kaldim ama dusukle sonuclandi..
Allah hakkimizda hayirlisini nasip etsin

ne kadar uzulmemeye calissakta elimizden olmadan kendimizi cok uzup yipratiyoruz,
valla ben onu bunu bilmam tuttacagi varsa nerde denersen dene orda tuturursun, ben kendim 4 degisik yerde denedim en son umutta yaptim ve hamile kaldim ama dusukle sonuclandi..
Allah hakkimizda hayirlisini nasip etsin

kesinlikle olacağı varsa oluyor haytım ben geçen sene ilk denememi evime yakın diye bir merkezde yaptım aynen olacağı varsa yer yerde olur dedim merkez bahane veren rabbim her yerde verir ve hamileydim ama 15 gün sonra gittiğimde keseyi göremedik malesef burayı ise çok araştırdım hamile kalan hastaları çoktu ona göre umudumda çok ama olmadı

hakkımızda hayırlı olan buymuş canım inan elden gelen bişe yok... RABBİM doğru zamanda hayırlı olanı nasip etsin hepimiz için İNŞALLAH..... bu arada transfer günü neden moralin bozuldu

moralimi bozan tam transfere girdim süleyman bey bana ya emrbiyom çok iyi değil ama bu olmayacak anlamına gelmiyor bu embriyoyla hamile kalan hastam çok dedi böyle işte bende nasıl yani ben umutlanmayayımmı şindi dedim oda yok kötüde değil orta derece ilerledi dedi o an moralim çok bozuldu ama düşündüğümde rabbim isterse o beni bırakmaz dedim ve ona göre hareket ettim

moralimi bozan tam transfere girdim süleyman bey bana ya emrbiyom çok iyi değil ama bu olmayacak anlamına gelmiyor bu embriyoyla hamile kalan hastam çok dedi böyle işte bende nasıl yani ben umutlanmayayımmı şindi dedim oda yok kötüde değil orta derece ilerledi dedi o an moralim çok bozuldu ama düşündüğümde rabbim isterse o beni bırakmaz dedim ve ona göre hareket ettim

canım benim hepimizin hakkında hayırlısı olsun İNŞALLAH sana üzülme demek isterdim ama sölemekle olmuyor biliyorum elden gelen hiçbişe yok bende negatif sonucu aldığımda yıkıldım ağladım ama bak sonuç değişmedi hayırlısı böleymiş demekden başka bişe gelmiyorki elden

X