Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

yaptırdınız bütün tahlilleri filimleri al eşinin varsa onuda al yoksa isterler perhiz 3 gün

hımmmm oki o zaman..allah yardımcın olsun canım . Allah sana da göstersin inşallah...

slm kızlar benim 6 tane yumoşum tutmuş bakalım yarın ne diyecekler

allah yüzünü güldürsün kuzummmmmmmm

walla zeynep kamile hiç gitmedim. Burda oradan rapor alan sevdaaaam rumuzlu arkadaşımız var istersen özelden ona sor. Ama dediğin mantıklı gel burda yapalım diyebilrler belki . . . Numune de yok . Rapor alabiliyorsun ama....
Kolay gelsin .

elinde ne kadar rapor tetkik var ise hepsini al . 3 günlük cinsel perhizde olsun eşin . Sperm testlerini senin hormon tahlillerini falan da al ...
Koly gelsinnnn

allah allah. Uzun portokolde adet başladıgında doğum kontrol ilacı veriyorlar o 28 gün kullanılıyor sonra yine adet görülüyor o zaman başlatılıyor ilaçlara...ama umutta hiç uzun protokol uygulanan duymamıştım . Sen yüzyüze konuşmaya gitsene yarın gününü geçirmeden ....allah allah....
Inşallah hakkında en hayırlısı olur.

Sabah kadın dogum hastanesine gittim . Bildiğim ne kadar kan tahlili varsa hepsini yazım kagıda ben bunları istiyorum dedim . Eşim alcak birazdan sonuçları . O sonuçlarla izmirdeki doktora gideyim de kontrollerime orda devam edeyim dedim . . .

Allah hepimizin yardımcısı olsun dualarımızı kabul etsin . Rabbim hepimizin yüzlerini güldürsün inşallah....

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER

1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp)
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp )
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp )
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp )
5-ndevil----hamile ( umut - tüp )
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp )
7-emine1983----hamile ( umut - tüp )
8-hilal23---hamile ( umut - tüp )
9-gncam---hamile -ikiz ( umut - tüp 2.deneme)
10-htcyldz---hamile - kalp atışı duyuldu ( umut - tüp 4.deneme)
11-özgemercan---hamile ( KENDİLİĞİNDEN)
12-turuncu86---hamile-ikiz ( umut - tüp )
13-sympathique ---- hamile ( umut - tüp )
14-ceysin---hamile ( umut - tüp )
15-bebekteyiz --- ( umut-tüp )
16-tlyvs---hamile ( umut - tüp 2.deneme)
17-fulya41-----hamile - ikiz annesi olcak ( umut - tüp )
18-deryaberil---hamile ( umut - tüp ) ŞÜKÜRLER OLSUN ALLAH'IMA
19-wisegirl81---hamile ( umut - tüp 2.deneme)
20-fındık faresi --- ( iğnelerine başladı - umut - tüp )
21-nsh--- hamile ( umut - tüp )
22-turkal---hamile ( umut - tüp )
23-sevdammmmm---tedavi başladı hayırlısıyla(umut-tüp)
24-nurme --- (test günü : 4 nisan - umut-tüp )
25-pili --- ( tedaviye başlandı - umut - tüp )
26-besa3467----hamile ( umut - tüp )
27-

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:97::97:
1-belle_femme --- BİR DAHAKİ TEDAVİYE KADAR DİNLENİCEK ARKADAŞIMIZ
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak )
3-bolu----merkez araşırıyor-tedavisi belli olacak
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti )
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor)
6-tahmer---tedaviye başlayacak -umut-tüp
7-umud----güç vereceğiz arkadaşımıza hamileyim diyebilsin diye
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın)
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta)
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun )
11-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek )
12-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak)
13-herasles----(preseed ile deneme yapacak )
14-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor )
15-siri_ne -----şehir dışından gelip tedaviye başlayacak mart sonu
16-sinems941---(ilk görüşmesini yaptı-şubat sonu başlayacak)
17-elinn---( danimarka - tüp - karar değişti.nisanda başlıyorrr)
18-panadol----(umut-2.deneme-haziran)
19-ezgi0312---umut-2.tüp denemesini yapacak
20-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemede )
21-nursin1981---YEPYENİ UMUTLARLA TEKRAR BAŞLAYACAK
22-karadenizgülü----genetik araştırma yapılacak
23-ikramaya ---- rapor almaya çalışacak
24-sevgi3434--- mart sonu 7cücelerden birini almaya gidecek
25-angel_78---allah yüzüne gülecek meleğimizin inşallah
26-bh2006 --- tedaviye başlayacak araştırıyor
27-kuzunaz--- rapor aşamasında
28-

Bismillâhillezi lâ yedurru ma’asmihi şey’ün fil Erdı ve lâ fissemâi ve hüvessemi’ul alim
[/QUOTE]

deryacim biraz nette arastirdim adettin 21. gunu burun spreyi yada lucrine baslaniliyormus 10 ile 14 gun sonrada adet oluyorsun ve normal tedaviye baslaniyormus, bu tedavi genelde yumurtaliklarinda sorun olmayan kisilerde uygulaniyormus anladigim kadariyla
hayirlisi olsun nisanin sonunda olsun,

moralim çok bozuk yaaaa...adetim gelmeyince hastaneyi aradın hemsire kist olbilir ultrasona gir dedii.yarın burdaki dr.uma randevu aldım ona gidicem.inşallah bişey çıkmaz yaa.....

slm kızlar ya hergün burdan yeni birşey öğreniyorum ya bu uzun yada kısa protokol neye göre söyleniyo anlamadım mesela biz ön görüşmeye gittik ben kan tahlillerimi yaptırmuştım doktor muayne etti ve hamile kalmanda hiç bi sorun yok dedi eşim de pehrizli gittiği için test verdi iki gün sonra doktor aradı eşime ve bana verdiği vitaminleri kullanmamızı ve adetin 2. günü gitmemi istedi yani deryacım biz şimdi kısa mı uzun muyuz anlamadım:44::44:

kısa protokolsun canım

Deryacım inşallah test sonuçların güzel çıkar Hangi testleri yaptırdın merak ettim Doktor bizden de bir sürü test istedi 3 hafta sonraki kontrolümüze birkaç gün kala yaptımamızı istedi Ayrıca testler için ücret ödedin mi

Sabah kadın dogum hastanesine gittim . Bildiğim ne kadar kan tahlili varsa hepsini yazım kagıda ben bunları istiyorum dedim . Eşim alcak birazdan sonuçları . O sonuçlarla izmirdeki doktora gideyim de kontrollerime orda devam edeyim dedim . . .

Allah hepimizin yardımcısı olsun dualarımızı kabul etsin . Rabbim hepimizin yüzlerini güldürsün inşallah....[/QUOTE]

canım inşallah sonuçlar çoookkk güzel çıkar.Bize haber vermekte gecikme...

slm arkadaşlar.ben şuan istanbuldayım yani geldim.geçmişi okuyamadım ne var ne yok diyee.herkesin herşey yolundasır inşallah.bugün süleyman beyde randevum vardı.adetin ikinci günü başlıyoeuz kızlar.her zamn giremiycem nete ama haber vereyim dedim.misafirlikteyiz o yüzden şimdi girebildim.heyecanlıyım biraz kızlar.süleyman beye soracak okadar çok şey vardıki hepsini unuttum inanın yanına girince.haftaya adet olucam inşallah ve başlıycaz.benden bu kadar şimdilik.görüşmwk üzere.
deryacım bu arada süleyman beyle ve neslihan hanımla kulaklarını çınlattık biraz:))

kısa protokolsun canım

nasılsın hayatım adet olmadın galiba daha ya ben bu tedavi süresince yalnız kaldım senin adet olmanı bekledim ben 2gündür bursadaydım annemlerle beraberdim gezdim dolaştım yarın kontrolüm var onun için döndüm rabbim hakkımızda hayırlısı neyse onu nasip eder ihşallah

canım bende uzun protokolla tedavi gördüm yumurtlama problemi olmayan kadınlara ve kkaliteli yumurta çıkaran kadınlara uygulanıyor bu protokol genelde ayrıca doğum kontrol hapı falanda kullanman şart diik bu protokolda dediğim gibi döngünde sorun yoksa kullanmıyorsun bende hiç kullanmadım....... olsun üzülme hiç kaliteli malzeme çıkıcak senden merak etme :)))) sadece lucrinde fsh larını aynı anda yapınca biraz karın zarın kalınlaşıcak ve biraz canın yanıcak iğnelerden oda artık sonuna doğru oluyo merak etme canım başkada bir farkı yok.....tekrar adet olduğunda 2. günü gonal iğnelerin başlicak 17 sindede lucrine başlicaksın gidince tek farkı bu....hayırlısı olsun....

deryacım ya sana birşey sorcam ialçlarımı yazdırdığımda 150tl ödedim merkeze ödeme yapmadan protokol numarası veremiyoruz dediler bana peki bu para tedavi için ödeyaceğim 2000liradan düşecekmi yoksa düşmüyormu normalde 5000liralık peketten düşüyor ama bunu bilmiyorum

CANIM ADETİN 2.GÜNÜ BAŞLIYORSAN KISA PROTOKOL YANİ HEMEN TEDAVİN BAŞLIYOR CANIM ... YUMURTA KALİTESİ VS İLE ALAKASI YOK . BEN 2 MERKEZE GİTTİM HER İKİSİ DE YUMURTA REZERVİM VE KALİTESİNİN ÇOK İYİ OLDUGUNU SÖYLEDİ . AMA MESELA MAYA UZUN PROTOKOL UYGULUYOR HEP . UMUTTA DA GENELDE KISA UZUNA NEREDEYSE RASTLAMADIM HIC...KISA PROTOKOL DAHA İYİ CANIM BİRAN EVEL BAŞLICAN İŞTE:))

CANIM
RUBELLA,TOKSOPLAZMA,HEPATİT,FOLİK ASİT,PIHTILAŞMA SÜRESİ,ŞEKER,TAM KAN,HEPATİT,AIDS,BETA HCG VE RUTIN TUM KAN TAHLILLERI VE TAM IDRAR.....
HEPSI NORMAL CIKTI . DEVLET HASTANESINE GITTIM CANIM . SEMIHA ŞAKIR KADIN DOGUMA GITTIM . RISKLI GEBELIKTEN GIRIS YAPTIM (RANDEVU) HEMEN TESTLERIMIN SONUCUNU DA ALDIM . RISKLIDEN GIDINCE HEMEN VERIYORLAR :) UCRETSIZ TESTLER CANIMCIM .
HAA BUARADA 11.HAFTADA GIDILDIGINDE 2LI TARAMA TESTI DE YAPILIYORMUS. AMA 11.HAFTADAN EVVEL GIDIP RANDEVU ALMAK GEREKIYORMUS. 11.HAFTA GECERSE BAKMIYORLAR..UCRETSIZ. GEBE POLIKLINIGINDEN .
BILGINIZE KIZLAR.

CANIM ALLAH YARDIMCIN OLSUN ... AYYY ÇOK MERAK ETTIM NE KONUŞTUNUZ DA KULAKLARIM CINLADI...SÜLEYMAN BEY PEK KONUŞMAZ YASEMIN HANIM BENI SEVER KESIN GUZZEL ŞEYLER DEMIŞTIR :)) MERAK ETTIM OKUYUNCA YAZ 1 SATIRCIK :))

WALA CANIM İNAN BAŞIMA BU DEDIGIN GELMEDI. RAPORDA MI SIKINTI OLDU ACABA ? PROTOKOL NUMARASINI ECZANE VERMICEKTI KI ? ESIN ECZ. DENMI ALDIN ILACLARI ? ESIN HNMA BIR DANISSANA .MERKEZIN YANINDA....
BENDE OYLE BISEY OLMADI . BIZ ECZANEYE 1000TL IGNELER ICIN VERDIK . SONRADA BU VITAMINLER DIGER IGNELER VS ICIN EKSTRA 200 CIVARI PARA VERDIK ....

KIZLAR TESTLERIMI YAPTIRDIM . NORMAL CIKTI DEGERLERIM AILE HEKIMINE GOSTERDIM . ILACDA YAZDIRDIM BITENLERI ... IGNEMI YAPTIRDIM . BUGUN OFISIMIZ YENI BINASINA TASINDI ONU YERLESTIRDIM TEMIZLEDIM DOSYALARI DOLAPLARI DUZENLEDIM . EVE GELDIM EVDE DE BIR SURU KOLI YAPTIM TOPLADIM . SONRA MIDE BULANTISI ILE YATTIM . SIMDI ESIM TOST YAPTI ANCAK ONU YIYEBILDIM . BOYLE SEYLER YIYEBILIYORUM HERSEY KOKUYOR MIDEMI KALDIRIYOR.YEMEK BILE YAPAMIYORUM MUTFAGA SU ICMEYE GIREMEZ OLDUM ...

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER

1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp)
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp )
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp )
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp )
5-ndevil----hamile ( umut - tüp )
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp )
7-emine1983----hamile ( umut - tüp )
8-hilal23---hamile ( umut - tüp )
9-gncam---hamile -ikiz ( umut - tüp 2.deneme)
10-htcyldz---hamile - kalp atışı duyuldu ( umut - tüp 4.deneme)
11-özgemercan---hamile ( KENDİLİĞİNDEN)
12-turuncu86---hamile-ikiz ( umut - tüp )
13-sympathique ---- hamile ( umut - tüp )
14-ceysin---hamile ( umut - tüp )
15-bebekteyiz --- ( umut-tüp )
16-tlyvs---hamile ( umut - tüp 2.deneme)
17-fulya41-----hamile - ikiz annesi olcak ( umut - tüp )
18-deryaberil---hamile ( umut - tüp ) ŞÜKÜRLER OLSUN ALLAH'IMA
19-wisegirl81---hamile ( umut - tüp 2.deneme)
20-fındık faresi --- ( iğnelerine başladı - umut - tüp )
21-nsh--- hamile ( umut - tüp )
22-turkal---hamile ( umut - tüp )
23-sevdammmmm---tedavi başladı hayırlısıyla(umut-tüp)
24-nurme --- (test günü : 4 nisan - umut-tüp )
25-pili --- ( tedaviye başlandı - umut - tüp )
26-besa3467----hamile ( umut - tüp )
27-

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:97::97:
1-belle_femme --- BİR DAHAKİ TEDAVİYE KADAR DİNLENİCEK ARKADAŞIMIZ
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak )
3-bolu----merkez araşırıyor-tedavisi belli olacak
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti )
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor)
6-tahmer---tedaviye başlayacak -umut-tüp
7-umud----güç vereceğiz arkadaşımıza hamileyim diyebilsin diye
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın)
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta)
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun )
11-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek )
12-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak)
13-herasles----(preseed ile deneme yapacak )
14-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor )
15-siri_ne -----şehir dışından gelip tedaviye başlayacak mart sonu
16-sinems941---(ilk görüşmesini yaptı-şubat sonu başlayacak)
17-elinn---( danimarka - tüp - karar değişti.nisanda başlıyorrr)
18-panadol----(umut-2.deneme-haziran)
19-ezgi0312---umut-2.tüp denemesini yapacak
20-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemede )
21-nursin1981---YEPYENİ UMUTLARLA TEKRAR BAŞLAYACAK
22-karadenizgülü----genetik araştırma yapılacak
23-ikramaya ---- rapor almaya çalışacak
24-sevgi3434--- mart sonu 7cücelerden birini almaya gidecek
25-angel_78---allah yüzüne gülecek meleğimizin inşallah
26-bh2006 --- tedaviye başlayacak araştırıyor
27-kuzunaz--- rapor aşamasında
28-

Bismillâhillezi lâ yedurru ma’asmihi şey’ün fil Erdı ve lâ fissemâi ve hüvessemi’ul alim

cnm sana bişey sorucam 2000 lira ssk raporlu fiyatımı.bu fiyatın içinde neler var acaba.

cnm sana bişey sorucam 2000 lira ssk raporlu fiyatımı.bu fiyatın içinde neler var acaba.

tatlım heyet raporu aldıgın zaman ;

merkeze 2000 tl
eczaneyede tedavi süresinceki ( başlangıc - yumurta toplama-transfer ) igneler için de 1000 tl ödüyorsun ....
yani 5000 tl lik pket 3000 tl olmuş oluyor .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…