Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

:KK49:UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER :KK49:

:KK64::KK64::KK66::KK62::KK19::KK66:
1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp) :emir_bebek::KK49:
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
5-ndevil----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
7-emine1983----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
8-hilal23---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
9-gncam---hamile -ikiz ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
10-htcyldz---hamile - kalp atışı duyuldu :nazar: ( umut - tüp 4.deneme) :emir_bebek::KK49:
11-özgemercan---hamile ( KENDİLİĞİNDEN) :emir_bebek::KK49:
12-turuncu86---hamile-ikiz ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
13-sympathique ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
14-ceysin---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
15-bebekteyiz --- ( umut-tüp ):nazar:
16-tlyvs---hamile ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
17-fulya41-----hamile - ikiz annesi olcak ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
18-deryaberil---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49::nazar:ŞÜKÜRLER OLSUN ALLAH'IMA
19-wisegirl81---hamile ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
20-fındık faresi --- ( iğnelerine başladı - umut - tüp ) :nazar:
21-nsh--- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
22-turkal---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
23-sevdammmmm---tedavi başladı hayırlısıyla(umut-tüp) :nazar:
24-nurme --- (test günü : 4 nisan - umut-tüp ) :nazar:
25-pili --- ( tedaviye başlandı - umut - tüp ) :nazar:
26-besa3467----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
27-

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:KK68::97::97::KK6::KK6::nazar::emir_bebek::emir_bebek:
1-belle_femme --- BİR DAHAKİ TEDAVİYE KADAR DİNLENİCEK ARKADAŞIMIZ :nazar:
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak ) :nazar:
3-bolu----merkez araşırıyor-tedavisi belli olacak
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti ) :nazar:
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor) :nazar:
6-tahmer---tedaviye başlayacak -umut-tüp:nazar:
7-umud----güç vereceğiz arkadaşımıza hamileyim diyebilsin diye:nazar:
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın) :nazar:
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta):nazar:
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun ) :nazar:
11-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek ) :nazar:
12-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak) :nazar:
13-herasles----(preseed ile deneme yapacak ) :nazar:
14-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor ) :nazar:
15-siri_ne -----şehir dışından gelip tedaviye başlayacak mart sonu :nazar:
16-sinems941---(ilk görüşmesini yaptı-şubat sonu başlayacak) :nazar:
17-elinn---( danimarka - tüp - karar değişti.nisanda başlıyorrr) :nazar:
18-panadol----(umut-2.deneme-haziran):nazar:
19-ezgi0312---umut-2.tüp denemesini yapacak :nazar:
20-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemede ) :nazar:
21-nursin1981---YEPYENİ UMUTLARLA TEKRAR BAŞLAYACAK :nazar:
22-karadenizgülü----genetik araştırma yapılacak :nazar:
23-ikramaya ---- rapor almaya çalışacak :nazar:
24-sevgi3434--- mart sonu 7cücelerden birini almaya gidecek :nazar:
25-angel_78---allah yüzüne gülecek meleğimizin inşallah:nazar:
26-bh2006 --- tedaviye başlayacak araştırıyor :nazar:
27-
28-

:nazar::nazar:
Bismillâhillezi lâ yedurru ma’asmihi şey’ün fil Erdı ve lâ fissemâi ve hüvessemi’ul alim

canım nasıl üye oluyorduk orayaaa

belgincim siteye uye olmak istiyorsan burasi
Tp bebek portal, Infertilite,Ksrlk, hamile kalmak,bebek sahibi olmak

ama tedaviye baslamn once sitede numara yaziyor online destek diye, orayi ariyosun ordan uyelik parasi 150 tl oduyosun,onlar senin adina tup bebek merkezinden randovu aliyorlar tabi senin istedigin tarihte
oraya gittiginde nerden duydun nerden geliyosun denildiginde CIDERden diceksin
bana uygulanan indirim
5000 tlden 3950 ye dustu ,tabi uyelik parasi 150 tl ama baya indirim oluyor hic yoktan

Son düzenleme:
kasık agrın kanaman olmadıgı suretle iyi bir belirti.. Bebegin kesesini büyütüp plesantasını oluşturuyor ki rahmini genişletip büyüyecegi evini genişletsin. Buda kasık agrısı olarak yansıyor. O yüzden korkma... Bu agrı ara ara giren kramplar şeklinde , sızlamalar şeklinde oluyor olmalı . çok şiddetli dayanılmayacak ve hiç kesilmeyen bir agrı ise doktora git. Kanaman lekelenmen varsa git. Ama şu andaki tariflerin bebeginin büyüme çabasının agrısı . Bizde de oldu.. Hatta merkezde yasemin hanıma gidip agrım var dersen tepki şu "ohhh ohhh iyi gebesin agrıyacak tabi " diyor...
Için ferah olsun .

saol canım ya allah razı olsun herzamanki gibi içimi rahatlattın....

:))))her zaman hizmetinizdeyim :))

selam kizlar nasilsiiz nasil gidiyor, hamisler tedavide olannlar:KK71:
ben size birsey soylemek istedim bilmem daha once yazdimmi
aranizda CIDERe uye olupta tedaviye baslayan oldumu,olmadiysa uye olun
baya bi tup bebek tedavisinde indirim aliyosusunuz, ben cidere uye oldum baya indirimli tedavi olmustum bilmeyenlere tedaviye baslamayanlara duyurmak istedim

çider üyelik için 250 tl istiyor 500 tl indirim yapıyor...bana çok gereksiz ve saçma geldi... ben heyet raporu aldım...rapora uygunlugu olan rapor alsın . 2000-2500 tl kar oluyor....

canım benim hormonlardan biri geçen ay yüksek çıkmıştı hani,transfer ertenip dondurulmuştu miniklerim.bende onlardan birini perşembe akşamı aldım geldim:)umarım benimle kalır.sizin listeniz maşallah süper anacım.koparmıyım hiç sizden süpersiniz.:KK62:

ya atlamışım ya da sen mi yazmadın ki _??? ben transfer oldu sanıyordum...
neyse inş hamile haberinle halay çekcez......

slm arkadaşlar bende sizin yazdıklarınızdan ve umutta tedavi olan arkadaşlarımdan memnuniyetinden izmirden istanbula gelip orda tedavi olmak istiyorum ama bahçeci kliniğinde..kalıcak arkadaşım o yakada olduğundan ben bahçeciyi aradım bilgi almak istedim bana dönüceklerdi ama hala bir dönüş olmadı ben mayıs gibi yaptırmayı düşünüyorum ama arkadaşım mayısta son olduğunu sperm kalitesi düştüğü için yapmadıklarını söyledi geçmi kalmış oluyorum bir bilginiz varmı bu konuda kızlar umutla aynı ekipmi var ordada..yardımcı olrsanız çok sevinicem kızlar.:26::KK16:
mayısta kalite düşüyor bilgisi son derece saçma...ben mayısta başlıcaktım tedaviye... o zamanki degeri eşimin çok yüksekti.. transfer günü 10da 1ine indi ...

bahçeci olduktan sonra şüphen olmasın . ekibi çok iyi . biz umut hastalarıyız ..sonuçlarımızı görüyrsun . belki bhaçecinin de topici vardır oraya da gir bak....

saolun kızlar cvplarınız için bana yazdığı msjı tekrar okudumda tüp bebek için mayıs ayından sonra yapmıyorlar die yazmış ondan kafam karıştı kızlar..eşimin değerleri iyi onda sorun yok zaten ben çikolata kistinden ameliyat oldum ve hala gebelik oluşmadı 2 sene oldu artık tüp bebeğe geçelim diyoruz maddi açıdanda mayıs ayı gibi tamamlıycaz parayı geç kalmış olmak istemedim :18: :KK16:
allah yardımcın olsun . izmirde düşünme ben de izmirliyim ama bu işin pazarı istanbul.... önce bence eşinle ( cinsel perhizli olarak gelin) gelip muayene olun . ilk görüşmeyi yaptırın tüm testlerinizi de getirin. doktorlar karar versin ne olacagına belki aşılama bile kafi gelir....
sen tüp diye karar verme bence eşinin degerleri iyi ise. aşılamala çözülür inş. tüp tedavisi maddi manevi kadın için çok zor...

:KK69:kızlar hamile iken genital bölgeye ağda yaptırmakta sakınca varmı, doktora danışan var mı aranızda...hepinizin affına sığınarak soruyorum ama kafama takıldı haftaya kontrölüm var acaba bebişe zarar verir mi

benim okudugum kitapta diyor ki ilk 3 ay tavsiye etmiyor ama sonrasında işin uzmanı birinee gitmenin sakıncası yok diyor onlar hijyene ve uygulama hareketlerine dikkat ediyorlar diyor...ama daha soramadım doktoruma ben de...

:nazar: slm kızlar bu gün yumurtalarımı toplattım sekiz tane çıktı. Heyecanla sonucunu bekliyorum. siz neler yaptınız bakalım.:nazar:

allah inşalah güzel embriyo ve bebiş sahibi olmana yardım eder....dualromdasınnnnnnnn

herkese hayırlı akşamlar..aranıza yeni katıldım .bende umut yolcusuyum dr. um ulun bey.ocak ayında 25 tane yumurtam toplandı.fazla yumurtlamam oldugu için ulun bey transferimi iptal etti.4 tane embriyom oluştu ve donduruldu..adet görünce tekrar gittim ve dondrulmuş embriyo tedavisine başladık.hormon seviyem yüksek çıktıgı için transerim tekrar iptal oldu.şimdi lucrin kullanmaya başladım mart 24 de adet görmem gerkiyodu ama hala gelmediii.galiba çok stres yaptım.Allahın izniyle bu sefer bi sorun çıkmazsa inşallah o listede bende olurum bigün.hamişşler listesii....:)

allah yardımcın olsun ...listeye yazmamı ister misin ? söyle ..tedavin başladığında da bilgi ver. ılık duş al hergün... beline sıcak su torbası koy. stres yapma...

:nazar::nazar::nazar::nazar:
kızcaksınız ama bugun eşimle istanbula veda gezisi yaptık...adalara gidelim diyorduk dalga vardı...evden (maltepeden) kadıköye gittik . ordan vapurla beşiktaşa geçtik . yürüyerek ortaköye gittik ( yaklaşık 3km ) orda oranın en meşhur yiyeceginden yedik . . . orada biraz resim çekindik vakit geçirdik falan derken ...otobüse atladık ordan da eminönüne gittik. kuşumuza seyehat kafesi aradık , aldık . ordan da vapurla kadıköye geçtik . arabamıza bindik . maltepeye geldik ,ignemi yaptırdık ve evimize geldik . süper bir menü hazırladım akşam yemegi için . yemegimizi yedik ... biraz zorlandım yemek yerken sonra da midem bulandı ama bir formül buldum . limonlu çay ve ekmek arası peynir. bulantımı alan tek ilaç:))

dizilerimizi de izledik . yarın sabah kahvaltısında bir arkadaşımızla buluşacagız kızkulesine nazır , üsküdarda.. onunla vedalaşacagız. akşam üzeri de yine eşimin arkadaş grubu ile vedamız var... onlarla olucaz...

o yüzden şimdi hemen bebişim ve ben uyumamız , dinlenmemiz gerek teyzeleri ...

hepinize iyi geceler.... bebişime kardeş getiren teyzelerimizi öpüyoruzzzz arkadaşlarına iyi baksınlar bebişimin ; diğer teyzelere deeee diyoruzzz kiii haydi elinizi çabuk tuttun biz büyümeden arkadaşlarımızı getirrinnn hemeennnnnnn:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1:

öpüldünüüzzzzzzz:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:

kimseler yok havada güzel ya nere gittiniz iyi gezin kızlar akşam yazın ama

herkese iyi pazarlar diycem ama kimse yok gibi herkes geziyo galiba ne güzel.bende kaç gündür temizlik yapıyorum tedavi öncesi evimi tertemiz yapayım rahat rahat başlayayım tedaviye dedim.Deryacım nasılsın canım ya sana bişey sorcam biz tedaviye 9 unda başlıyoruz ya tedavi parasını kredi çekiyoruz biz kafama takılan bizden istenen ücretten fazlasına gerek var mı eşim yarın başvuracak da krediye ne olur bi akıl ver korkuyorum bu seferde çektiğimiz yetmezse diye inşallah bir an önce gelirsinde yazarsın senide yoruyorum ama görüşürüz canım...

GENETİK TEst yapılmadı çünkü 2. denememde hamile kaldım şükürler olsun.... eğer buda olmasaydı evet genetik bakılacaktı artık morfolojimiz bizim%2 ydi kızlar 7 milyonda spermimiz vardı..... ve 12 yumurtadan sadece 4 dü döllenmişti.....ama hamileyim işte..... çok takılmayın ben ne makaleler okuyup sinir ettim kendimi sakın takılmayın buna sonuçta sadece sağlıklı bir tane sperm lazım ve şöyle düşünün sizde %1 i gayet sağlıklı yani içinden bulunabilecek kadar sağlıklı sperminiz var.....ben şuna inanıyorumki olucaksa oluyoo gerçekten tek embiryodan ikizlerim var işte 14 haftalık.....rabbim ol dedi başka açıklaması yok....
allah yardımcınız olsun
ne kadar güzel gncam,tek embriyodan ikiz annesi olucaksın demek..bende şükrediyorum &1 olmasına,ilk yapıldığında 0 çıktı çünkü..gerçekten öyle RABBİM ol desin yeter kii..tebrik ederim seni yürekten,,çok seviniyorum hamile haberi duyunca..bizden istedi emre bey..sizin durum biraz daha iyi bize bakalınca,eşimin sperm sayısıda çok düşük ..ama olsun d,yorum biz bu işe 0'dan başladık..bir kaçyerde daha yaptırınca birazda olsa varmış onu öğrendik....RABBİM BEBEKLERİNİZİ KORUSUN..:nazar:

DERYABERİL listede ismimi görmek çok güzel inşallah basamak atlayıp okuyabilirim ismimi mayısta..uğurlu bir liste o ben inanıyorum ellerine sağlık....

konuşmanızın içinde ilaçlar dahilse başka yok ama yumurtalar toplandıkdan sonra 80 liralık ilaçlar var başka yok
herkese iyi pazarlar diycem ama kimse yok gibi herkes geziyo galiba ne güzel.bende kaç gündür temizlik yapıyorum tedavi öncesi evimi tertemiz yapayım rahat rahat başlayayım tedaviye dedim.Deryacım nasılsın canım ya sana bişey sorcam biz tedaviye 9 unda başlıyoruz ya tedavi parasını kredi çekiyoruz biz kafama takılan bizden istenen ücretten fazlasına gerek var mı eşim yarın başvuracak da krediye ne olur bi akıl ver korkuyorum bu seferde çektiğimiz yetmezse diye inşallah bir an önce gelirsinde yazarsın senide yoruyorum ama görüşürüz canım...

konuşmanızın içinde ilaçlar dahilse başka yok ama yumurtalar toplandıkdan sonra 80 liralık ilaçlar var başka yok

5000tl ilaç dahil ücret ödedik.bunun dışında verdiklerini ilaçlar var,onları sen alıyorsun.biz sanırım 2 kere 80,00 tl verdik ilaçlara.onun dışında da bir ücret ödemedik.

:KK69:kızlar hamile iken genital bölgeye ağda yaptırmakta sakınca varmı, doktora danışan var mı aranızda...hepinizin affına sığınarak soruyorum ama kafama takıldı haftaya kontrölüm var acaba bebişe zarar verir mi

benım doktorum ilk 3 ay mantar,enfenksiyon nedeni ile uygun bulmamıştı.

canım özelden yazdımmmm..faturalarıyla duruyor hepsi . yazdım sana da ...

DERYABERİL listede ismimi görmek çok güzel inşallah basamak atlayıp okuyabilirim ismimi mayısta..uğurlu bir liste o ben inanıyorum ellerine sağlık....
o liste sizlerin sayesinde uğurlu hale geliyor tatlım .. eee sende katkıda bulun bu uğura :)))
bilgi ver bana gelişmeleri güncelliyim durumunu

sabah 9dan beri dışardayız.. boğazda arkadaşımızla kahvaltı ettik . ordan üsküdarda aile dostumuzu ve torununu ziyarete gittik . ordan maltepeye geldik . topic arkadaşımız özgecan ve eşiyle buluştuk . uzunnn sohbet keyfinden sonra okey oynamaya başladık . kızlara erkekler oynadıkkk ve bizzzz kazandıkkk :))
sonra başka arkadaşlarımız geldi onlarla birlikte bir yerde oturduk sohbet vs. derken eve daha az evel geldim . hemen bi bakiimm dedim . biraz dinlenip yatcam . sabah doktora gitmeyi planlıyorum ilaç yazdırıp kan tahlilleri baktırmak için ...

eyyy gecelerrrrrrrrrr

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

:KK49:UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER :KK49:

:KK64::KK64::KK66::KK62::KK19::KK66:
1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp) :emir_bebek::KK49:
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
5-ndevil----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
7-emine1983----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
8-hilal23---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
9-gncam---hamile -ikiz ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
10-htcyldz---hamile - kalp atışı duyuldu :nazar: ( umut - tüp 4.deneme) :emir_bebek::KK49:
11-özgemercan---hamile ( KENDİLİĞİNDEN) :emir_bebek::KK49:
12-turuncu86---hamile-ikiz ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
13-sympathique ---- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
14-ceysin---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
15-bebekteyiz --- ( umut-tüp ):nazar:
16-tlyvs---hamile ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
17-fulya41-----hamile - ikiz annesi olcak ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
18-deryaberil---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49::nazar:ŞÜKÜRLER OLSUN ALLAH'IMA
19-wisegirl81---hamile ( umut - tüp 2.deneme) :emir_bebek::KK49:
20-fındık faresi --- ( iğnelerine başladı - umut - tüp ) :nazar:
21-nsh--- hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
22-turkal---hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
23-sevdammmmm---tedavi başladı hayırlısıyla(umut-tüp) :nazar:
24-nurme --- (test günü : 4 nisan - umut-tüp ) :nazar:
25-pili --- ( tedaviye başlandı - umut - tüp ) :nazar:
26-besa3467----hamile ( umut - tüp ) :emir_bebek::KK49:
27-

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:KK68::97::97::KK6::KK6::nazar::emir_bebek::emir_bebek:
1-belle_femme --- BİR DAHAKİ TEDAVİYE KADAR DİNLENİCEK ARKADAŞIMIZ :nazar:
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak ) :nazar:
3-bolu----merkez araşırıyor-tedavisi belli olacak
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti ) :nazar:
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor) :nazar:
6-tahmer---tedaviye başlayacak -umut-tüp:nazar:
7-umud----güç vereceğiz arkadaşımıza hamileyim diyebilsin diye:nazar:
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın) :nazar:
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta):nazar:
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun ) :nazar:
11-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek ) :nazar:
12-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak) :nazar:
13-herasles----(preseed ile deneme yapacak ) :nazar:
14-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor ) :nazar:
15-siri_ne -----şehir dışından gelip tedaviye başlayacak mart sonu :nazar:
16-sinems941---(ilk görüşmesini yaptı-şubat sonu başlayacak) :nazar:
17-elinn---( danimarka - tüp - karar değişti.nisanda başlıyorrr) :nazar:
18-panadol----(umut-2.deneme-haziran):nazar:
19-ezgi0312---umut-2.tüp denemesini yapacak :nazar:
20-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemede ) :nazar:
21-nursin1981---YEPYENİ UMUTLARLA TEKRAR BAŞLAYACAK :nazar:
22-karadenizgülü----genetik araştırma yapılacak :nazar:
23-ikramaya ---- rapor almaya çalışacak :nazar:
24-sevgi3434--- mart sonu 7cücelerden birini almaya gidecek :nazar:
25-angel_78---allah yüzüne gülecek meleğimizin inşallah:nazar:
26-bh2006 --- tedaviye başlayacak araştırıyor :nazar:
27-
28-

Bismillâhillezi lâ yedurru ma’asmihi şey’ün fil Erdı ve lâ fissemâi ve hüvessemi’ul alim

facte online ol...yarın doktora gidemm ben de... buluşalımmı dicektim . yagmur olmazsa ben de gelemmm diyommm ne dersinnnn_?zaten ilaç da yazdırmam gerek ....

canım özelden yazdımmmm..faturalarıyla duruyor hepsi . yazdım sana da ...

o liste sizlerin sayesinde uğurlu hale geliyor tatlım .. eee sende katkıda bulun bu uğura :)))
bilgi ver bana gelişmeleri güncelliyim durumunu

sabah 9dan beri dışardayız.. boğazda arkadaşımızla kahvaltı ettik . ordan üsküdarda aile dostumuzu ve torununu ziyarete gittik . ordan maltepeye geldik . topic arkadaşımız özgecan ve eşiyle buluştuk . uzunnn sohbet keyfinden sonra okey oynamaya başladık . kızlara erkekler oynadıkkk ve bizzzz kazandıkkk :))
sonra başka arkadaşlarımız geldi onlarla birlikte bir yerde oturduk sohbet vs. derken eve daha az evel geldim . hemen bi bakiimm dedim . biraz dinlenip yatcam . sabah doktora gitmeyi planlıyorum ilaç yazdırıp kan tahlilleri baktırmak için ...

eyyy gecelerrrrrrrrrr

oh ne güzel gezmişsin sefan olsun canım.Cevap için çok teşekkür ederim ya bazen çok çaresiz hissediyorum kendimi bu günde öyleydim ama sayenizde geçti teşekkürler dediğin gibi yapacağız cevabını eşimle birlikte okuduk oda teşşekkür ettiğimi söyle dedi.şey çok oluyorum ama bişey daha sorcam beta testi ne?:KK71:

bugün özgecanlarla buluşmamız.... güzel vakit geçirdik ....teşekkürler...

$DSCN4357.JPG

hanımlar iyi akşamlar merhabalar hepinize maşallah listenize göz attım umutla bay ahamile kalanlar var rabbim ümitlerimizi boş çıkarmasın

oh ne güzel gezmişsin sefan olsun canım.Cevap için çok teşekkür ederim ya bazen çok çaresiz hissediyorum kendimi bu günde öyleydim ama sayenizde geçti teşekkürler dediğin gibi yapacağız cevabını eşimle birlikte okuduk oda teşşekkür ettiğimi söyle dedi.şey çok oluyorum ama bişey daha sorcam beta testi ne?:KK71:

rica ederim şekerrrrrrrrrrrrrr

beta testi hayatının testi olacak birtanem ....

BETA HCG : GEBELİK TESTİ

VE İNŞALLAH POZİTİF OLACAK .
TEST MERKEZDE 35 TL ... EGER DEGERİN BİRAZ DÜŞÜK ÇIKARSA DOKTORLAR 2GÜNE BİR 2-3 DEFA TEKRARLANMASINI İSTİYOR. AMA TAMAM DİYECEKLERİ BİR DEGER ÇIKARSA 1 DEFA YETER DİYORLAR.
AMA BEN 2 KERE BAKTIRDIM YİNE DE ...İÇİM RAHAT ETSİN DİYE..

X