Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

40 yaşında değilim ama merkez gerçekten başarı kesinlikle tavsiye ederim

turkal canım yeniyim kusura bakma ve bende başlayacağım için çok heycanlıyım sizin sorun neydi kaçıncı denemendi bilen birine sormak iyi gelecek de bana o yüzden soruyorum kusura bakma çok heycanlıyım da:26:

Aramıza hoşgeldin canım

canım benim eşim mikro tese oldu allahıma şükürler olsun ki sperm bulunup işlem yapıldı ve cumartesi sonucumu öğrendim

canım benim eşim mikro tese oldu allahıma şükürler olsun ki sperm bulunup işlem yapıldı ve cumartesi sonucumu öğrendim

hayırlı olsun canım inşallah bizde bir ay sonra böyle haberler alırız teşekkürler cevapladığın için

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER

1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp)
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp )
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp )
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp )
5-ndevil----hamile ( umut - tüp )
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp )
7-emine1983----hamile ( umut - tüp )
8-hilal23---hamile ( umut - tüp )
9-gncam---hamile -ikiz ( umut - tüp 2.deneme)
10-htcyldz---hamile - kalp atışı duyuldu ( umut - tüp 4.deneme)
11-özgemercan---hamile ( KENDİLİĞİNDEN)
12-turuncu86---hamile-ikiz ( umut - tüp )
13-sympathique ---- hamile ( umut - tüp )
14-ceysin---hamile ( umut - tüp )
15-bebekteyiz ( umut-tüp )
16-tlyvs---hamile ( umut - tüp 2.deneme)
17-fulya41-----hamile - ikiz annesi olcak ( umut - tüp )
18-deryaberil---hamile ( umut - tüp ) ŞÜKÜRLER OLSUN ALLAH'IMA
19-wisegirl81---hamile ( umut - tüp 2.deneme)
20-fındık faresi --- ( iğnelerine başladı - umut - tüp )
21-nsh--- ( test günü bekliyoruz - umut - tüp )
22-turkal---hamile ( umut - tüp )
23-sevdammmmm---ilaçlarını alındı regl bekleniyor(umut-tüp)
24-nurme --- (24 yumoşu var arkadaşımızın - umut-tüp )
25-pili --- ( tedaviye başlandı - alman hast.)

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:97::97:
1-belle_femme --- BİR DAHAKİ TEDAVİYE KADAR DİNLENİCEK ARKADAŞIMIZ
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak )
3-bolu----merkez araşırıyor-tedavisi belli olacak
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti )
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor)
6-------------
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın)
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta)
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun )
11-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek )
12-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak)
13-herasles----(preseed ile deneme yapacak )
14-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor )
15-siri_ne -----şehir dışından gelip tedaviye başlayacak mart sonu
16-sinems941---(ilk görüşmesini yaptı-şubat sonu başlayacak)
17-elinn---( danimarka - tüp - karar değişti.nisanda başlıyorrr)
18-panadol----(umut-2.deneme-haziran)
19-besa3467----( umut - tüp )
20-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemede )
21-nursin1981---YEPYENİ UMUTLARLA TEKRAR BAŞLAYACAK
22-karadenizgülü----genetik araştırma yapılacak
23-ikramaya ---- rapor almaya çalışacak
24-sevgi3434--- mart sonu 7cücelerden birini almaya gidecek
25-angel_78---allah yüzüne gülecek meleğimizin inşallah
26-bh2006 --- tedaviye başlayacak araştırıyor
27-umud----güç vereceğiz arkadaşımıza hamileyim diyebilsin diye
28-tahmer---tedaviye başlayacak -umut-tüp

teşşekkürler deryaberil inşallah bir gün hamile yazar ismimin karşısında

hayırlı yolçuluklar güle güle git deryacım
saol canımcımmmmm

tamam şeker....
Lilypie - Maternity and Pregnancy tickers
buradan ayarla.... sonra orda tarif ediyor. http ile başlayan uzantıyı profilindeki avatar vardı sanırım oraya kaydet....yapamazsan bana bilgileri ver sana yapar linki atarım

canım sen benden az evvel ordaydın demekki . gittiğide yasemin hanım adını hatırlayamadı . şeyy burdaydı az evel sen söylemişsin . deryaberilden duydum biliyorum dediğini söyledi. zaten merkeze yasemin hnma giden beni anlatıyormuş..zaten beni iyi biliyorlardı meşhur oldum sayenizde kızlar...yasemin hnmın basın danışmanı olcam ;:))))
yazdıklarımızı yasemin hnm sitesinde yayımlayacak.... yaz ihmal etme..bizdensonraki arkadaşlarımıza yol olsun .

kız o eski resmim dedim ya... ben koyu kahve saçlıyımmmm... ama biz 1.30da ordaydık . geldilk randevum 2.30muş gidip yemek yeyip geldik. çikolata götürmüştim. yasemin hnm dagıttı hatta ordaki hastalara. ordamıydın bilmiyorum o sırada??
şeker elevit bende alıyorum . ben sabah içiyorum ki bütün gün etkisi başlasın diye....5er dk arayla iç... oki :) hatta portakal suyuyla içersen emilimi kolaylaşırmış... ben transfer sornası öyle içtim hep

güle güle git DERYEBERİL....
saol tatlımmmmmm

kızlar cumartesi günü testim yapıldı sonucum pozitif

canım mmm süperrrrrrrrrr. adın derya mı senin de????
bugün süleyman bey deryalarda bişey var tutuyor dedi :) az evel bak bir derya hastam daha pozitif haberini verdi dedi... hatta güldlü . bundan sonra bütün derya olan hastaları ben alayım dedi :)))

canım sonuucuna çok sevindim . allahım saglıkla büyüyüp sağlasın . hayırslısı ile kucaklarımıza alalım inşallah.

evet başarılı bir ekibe sahip bir merkez..doktorum süleyman bey 45 yaşa kadar başarı oranının mümkün olduğunu söyledi....o yüzden ilk görşmeye git...

Tüp Bebek Tv - Kadın Sağlığı, Makyaj Estetik sitesinde yakında başarı hikayelerimizde yayımlanacak....

eşimin sayıda düşüklük var başka bir sorun yok nisandaki reglimde başlıyoruz vitamin kullanmaya başladım bakalım hayırlısı...

arammıza hoşgeldin.....listemdesin....

herkese hayırlı geceler...

olcak olcak...sen aramızda kalmya devam et..bak ben reçete yazıyorum . kızlar da uyguluyor :)) ilk hamişimiz ceysin :)))

sırada nsh ve nurme var. sonra da sırayla tüm listemiz hamiş kalcazzzzzz....

aramızda kal . paylaş ..huzurlu ol ..yeter....

hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar İNŞALLAH bana umut olrsunuz ve 2. denememe cesaret edebilirim. ve ismimin karşısında hamile yazar... hepimizin hakkında hayırlısı olsun.
ben artık 2. denemeye daha umutluyum ama kendimi yinede kaptırmak istemiyorum hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum ama RABBİM herşetin doğrusunu bilir bunu biliyorum asla isyan etmedim etmiyorum sadece üzgünüm belki kendimi çok fazla kaptırdım o yüzden....
hamile olan arkadaşlar darısı bizimde başımıza dua edin....

sagol bacım allah razı olsun bilgilerin için bu arada galiba aynı zamnlarda sonuc bekliycez gibi gorunuyor inşallah ikimizde guzel haberler alırız benm adet eger gecikmezse ayın 28 inde seninle aynı donemde olucaz sanırım

hoşgeldin aramıza canım allah hayırlı etsin sonunda yuzun guler inşallah bende ulun beyin hastasıyım benimde nisanda ikinci denemem olucak aynı zamnlarda sonuc beklycez galiba allah kolaylık versin simdiden

deryacım çok teşekkür ederim benide listeye eklemişsin İNŞALLAH birgün ismimin karşısına hamile yazarsn... bilsen bunu düşünmek bile beni nasıl heyecanlandırıyor bu umuda nasıl ihtiyacım var. bilsen ilk denememde ne çok hayal kurmuştum o minicik meleğim için farkında olamadan kaptırmışım kendimi hayal kırıklığı yaşayacağımı bilmeden....
sakın bu sözlerimden isyan ettiğimi düşünme üzgünüm sadece sonuçta bende insanım kalbim var üzülmek sevinmek hepimiz için....
İNŞALLAH bende birgün bu duyguyu yaşayabilirim RABBİMİN izniyle bebeğimi kucağıma alabilirim onu sevip ona dokunabilirim onu çok seveceğim bütün kalbimle yanında olacağım...yine duygusal takıldım dimi?? ama geçecek kendimi her açıdan toparlayıp meleğim için mücadele edeceğim RABBİM ömür verdiği sürece NASİPSE tabi....

Son düzenleme:
deryaberil
canım bende saat 2 de geldim merkeze 3 de cıktım muhakkak gormuşuzdur birbirimizi neyse kısmet degilmiş canım benim yarın sabah başlayacagım vitaminlere o zamn 5 dakika arayla içerim dedigin gibi portakal suyuyla bunlarda da saat onemlimi deyacım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…