Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

arkadaşlar hepinize çok ama çok teşekkür ederim.....
Allah isteğen herkese bu tadı yaşatsın, Allah herkese evladı nasip eylesin inşallah...Hepimiz aynı yollardan geçtik hepimiz yaşadık herşeyi Allahım herkesin sonucunu Hayırlısıyla güzel nasip eylesin inşallahhhhhhh.....

kızlar biliosunuz bugün 9. günüm ama bende hastanede çalıştığım için dayanamayıp test yaptım sonerasındada kliniğ aradım 106,73 çıktı dedim hayırlı olsun dediler yani HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMM........

masAllah masAllah Allah nazarladan korusun tebrik ederim Allah saglikla kucagina vermeyi nasip etsin..
degerinden cok guzel cikmis 9. gun olmasina ragmen

arkadaşlar hepinize çok ama çok teşekkür ederim.....
Allah isteğen herkese bu tadı yaşatsın, Allah herkese evladı nasip eylesin inşallah...Hepimiz aynı yollardan geçtik hepimiz yaşadık herşeyi Allahım herkesin sonucunu Hayırlısıyla güzel nasip eylesin inşallahhhhhhh.....

ceysııınnnn çok çok tebrik ederim canım.Allah tamamına erdirsin inşallah...darısı bizlerin başına.....çok mutlu oldum senin adına.ii geceler...

kızlar biliosunuz bugün 9. günüm ama bende hastanede çalıştığım için dayanamayıp test yaptım sonerasındada kliniğ aradım 106,73 çıktı dedim hayırlı olsun dediler yani HAMİLEYİMMMMMMMMMMMMM........

gözün aydı bitanem çabalarının karşılığını aldın rabbim sağ salim kucağına almayıda nasip eder ihşallah hamişlerin duaları kabul olur bizede dua et bende ihşallah birgün burda hamileyimmmmmmmmmmmmm diye yazağım günleri görürüm

:nazar::nazar:anaaaaaaam :81: amaaanın :KK62::KK62::KK62: ay çok çok çok mutlu olduuum :KK66::KK66::KK66::KK66: Allahım tamamına erdirsin...Allahım bebek bekleyen herkese bu cumleleri yazmayı , hamiş olanlarada sağlıklı sıhattli kucaklarımıza almayı nasip etsiiin !!!!n:emir_bebek:

cnm allah tamamına erdirsin gözün aydın

merhaba ben aranıza yeni katıldım tabiki kabul ederseniz...
ben 17 şubatta umut tüp bebekde süleyman beyle başladım tedavime 28 şubatta 15 adet yumurta toplandı 14 tanesiyle işlem yapıldı 9 tanesi döllendi 1 blast. embriyo transferi yapıldı kalan 8 embriyom tranferden ertesi güne istenildiği kadar gelişmedi..
17 martta testimi yaptırmam gerekliydi fakat heyecandan 15 martta idrarda baktım negatif ertesi gün kanda baktım ve negatif sonucu aldım. bu benim ilk denememdi ve başarısızlıkla sonuçlandı kendimi bir bebeğim olacağı fikrine o kadar çok kaptırmış o kadar çok umut etmiştimki negatif sonucu aldığımda yıkıldım meger farkında olmadan minik meleğime karşı ne kadar çok hayalim umudum varmış ve hepsini bir negatifle kaybettim...halada toparlanamıyorum psikolojim bozuldu kendimi kötü hissediyorum ama verende alan RABBİM sonuçta daha tedaviye başlarken RABBİM hayırlısını nasip et demiştik belkide bölesi hayırlıymış. bütün bunları bilmeme rağmen kendimi pekde iyi hissettiğim sölenemez isyan etmiyorum sadece üzgünüm kırgınım...
süleyman bey ilaçları kesmemi söledi ve bunun beklemediği bişe olduğunu ama oldu işte, ama biliyorum herkez elinden geleni yaptı sadece nasip değilmiş. süleyman beyle tekrar görüşmeye gideceğim bakalım ne söleyecek 2. tedaviye ne zaman başlayabilirim buna cesaret edebilirmiyim hiç bir şey bilmiyorum maddi ve manevi olarak sarsıldık bilmiyorum işte...
umarım burda güzel arkadaşlıklarımız olur ve 2. tedaviye sizinde desteğinizle başalayabilirim belki bende burda pozitif sonuç alanlardan olurum.

hayatım aramıza hoş geldin olsun kendini bukadar üzme senin gibi dünyada binlerce insan var bu sorunla karşı karşıya olan bak kendimden anlatayım ben 1yıl önce tüp bebek yapdırdım kanda pozitif sonuç aldım 15 gün sonra doktorum gel keseyi görcez dedi ve ben 15gün sonra gittiğimde keseyi göremediler böyle olabilir bazen keseyi göremiyoruz birde yeniden kana bakalım denildi kan verdim ve sonucum negatif ç ıktı oan ne yapacağımı ne diyeceğimi bilemedim nutkum tutuldu kendimi eve nasıl attımı bilmiyorum ama bu bir son değil allahın izniyle bu ayın sonunda yeniden tedaviye balşlcam ihşallah bu sefer güzüm gülecek sende kendini üzme dua et

hayatım aramıza hoş geldin olsun kendini bukadar üzme senin gibi dünyada binlerce insan var bu sorunla karşı karşıya olan bak kendimden anlatayım ben 1yıl önce tüp bebek yapdırdım kanda pozitif sonuç aldım 15 gün sonra doktorum gel keseyi görcez dedi ve ben 15gün sonra gittiğimde keseyi göremediler böyle olabilir bazen keseyi göremiyoruz birde yeniden kana bakalım denildi kan verdim ve sonucum negatif ç ıktı oan ne yapacağımı ne diyeceğimi bilemedim nutkum tutuldu kendimi eve nasıl attımı bilmiyorum ama bu bir son değil allahın izniyle bu ayın sonunda yeniden tedaviye balşlcam ihşallah bu sefer güzüm gülecek sende kendini üzme dua et

canım merhaba ALLAHIN izniyle İNŞALLAH senin tedavin olumlu sonuçlanır.bana gelince evet haklısın bu dünyanın sonu değil benden daha zor durumda olan insanlar var belki benimki daha çok yeni o yüzden bu kadar çok canımın yandığını hissediyorum yada nasıl anlatsam çok fazlamı kendimi kaptırdım hiç bir olumsuzluğa hazır değidim minik meleğimin olacağına bana tutunacağına dair o kadar çok hayalim hayalim vardıki o dünyaya geldiğinde ona çok iyi bir anne olabilmek için elimden geleni yapacağıma dair bir çok sözüm vardı kendi kendime verdiğim anlayacağım bir hayalim olumsuzlukla sonuçlandı.
dedim ya benimkisi daha çok yeni toparlanağım ve daha sonra tekrar başlayacağım bu cesareti kendimde bulabilirsem şayet ve RABBİM izin verirse bu sefer başaracağım bu sefer mutlu olacağım buna inanmak istiyorum.
umarım sende bende ALLAHIN izniyle başaranlardan oluruz canım ...bana cevap verdiğin çok teşekkür ederim

canım merhaba ALLAHIN izniyle İNŞALLAH senin tedavin olumlu sonuçlanır.bana gelince evet haklısın bu dünyanın sonu değil benden daha zor durumda olan insanlar var belki benimki daha çok yeni o yüzden bu kadar çok canımın yandığını hissediyorum yada nasıl anlatsam çok fazlamı kendimi kaptırdım hiç bir olumsuzluğa hazır değidim minik meleğimin olacağına bana tutunacağına dair o kadar çok hayalim hayalim vardıki o dünyaya geldiğinde ona çok iyi bir anne olabilmek için elimden geleni yapacağıma dair bir çok sözüm vardı kendi kendime verdiğim anlayacağım bir hayalim olumsuzlukla sonuçlandı.
dedim ya benimkisi daha çok yeni toparlanağım ve daha sonra tekrar başlayacağım bu cesareti kendimde bulabilirsem şayet ve RABBİM izin verirse bu sefer başaracağım bu sefer mutlu olacağım buna inanmak istiyorum.
umarım sende bende ALLAHIN izniyle başaranlardan oluruz canım ...bana cevap verdiğin çok teşekkür ederim

Seni anlayanların arasında olduğunu bilmeni isterim :) Burada aynı durumu yaşayan çok insanız.Şu an birilerinin söyleyeceği yalanlara ve seni anlıyorum demesine öyle ihtiyaç duyuyorsundur ki :KK43:( Acı yaşadığın için, acını başkaları da bilsin ve sana belki de duymak istediğin şeyleri söylesin istiyorsun. Evet çok üzücü. Kendini kaptırmış giderken bazı hayallere , alt üst olmak böyle bişey :KK43: Hepimiz yaşıyoruz zaman zaman, .. Sana nacizane bir tavsiyem olacak. Ben sayısını bile hatırlamıyorum bu yaşadığım hayal kırıklıklarının :) İçime atıp kendimi avutmadım. Günlerce hapsettim kendimi ,ağladım ağladım.. Kimseyle konuşmadım. Hatta burası da dahil, hiçbir gebelik sitesine girmedim.. Sonra ne mi oldu? .. Kendimi farklı avuntularda buldum. iş değiştirdim evimi değiştirdim. Ev aldım, para piriktirdim,vs.. vs.. İçimde bir yangın durmuyor muydu,,, evet hep uyurken bir ateşle uyanıyordum.. Sonra 2 yıl sonra yeniden karar verdim başlamaya.. 10 yıldır bebek özlemindeyim.şimdi ilk kez tüp bebek denedim ve sonucumu bekliyorum.. Yaşadıklarımın bana ne faydası oldu .. Hayat karşısında daha gerçek duruşa sahibim, olumsuz da olsa yaşayacaklarım, HAZIRIM demesini öğrendim :) ..
Üzülme demek kadar boş bir kelime yok! Üzül .. Ama hayatın sonu olacak kadar değil, sadece bakış açını değiştir en azından bir süre...
Sevgi ve selametle ..

ben 17 şubatta umut tüp bebekde süleyman beyle başladım tedavime 28 şubatta 15 adet yumurta toplandı 14 tanesiyle işlem yapıldı 9 tanesi döllendi 1 blast. embriyo transferi yapıldı kalan 8 embriyom tranferden ertesi güne istenildiği kadar gelişmedi..
17 martta testimi yaptırmam gerekliydi fakat heyecandan 15 martta idrarda baktım negatif ertesi gün kanda baktım ve negatif sonucu aldım. bu benim ilk denememdi ve başarısızlıkla sonuçlandı kendimi bir bebeğim olacağı fikrine o kadar çok kaptırmış o kadar çok umut etmiştimki negatif sonucu aldığımda yıkıldım meger farkında olmadan minik meleğime karşı ne kadar çok hayalim umudum varmış ve hepsini bir negatifle kaybettim...halada toparlanamıyorum psikolojim bozuldu kendimi kötü hissediyorum ama verende alan RABBİM sonuçta daha tedaviye başlarken RABBİM hayırlısını nasip et demiştik belkide bölesi hayırlıymış. bütün bunları bilmeme rağmen kendimi pekde iyi hissettiğim sölenemez isyan etmiyorum sadece üzgünüm kırgınım...
süleyman bey ilaçları kesmemi söledi ve bunun beklemediği bişe olduğunu ama oldu işte, ama biliyorum herkez elinden geleni yaptı sadece nasip değilmiş. süleyman beyle tekrar görüşmeye gideceğim bakalım ne söleyecek 2. tedaviye ne zaman başlayabilirim buna cesaret edebilirmiyim hiç bir şey bilmiyorum maddi ve manevi olarak sarsıldık bilmiyorum işte...
umarım burda güzel arkadaşlıklarımız olur ve 2. tedaviye sizinde desteğinizle başalayabilirim belki bende burda pozitif sonuç alanlardan olurum.

canım gerçekten zor bi süreç bu yaşadıklarımız. kimimizde ilkinde tutunuyor bebiş kimimizde 2. yada 3. de. ben bunun tamamen şans olduğunu düşünüyorum. allah 2. denemende yüzüne gülecek inşallah. lütfen pozitif düşün, sonuçta kısmetin hangi aydaysa o ay tutunacak bebişin merak etme ve pes etme. anladığım kadarıyla yaşın genç, bir sürü yumurtan oluşmuş ve 5. güne gidebilmiş bu çoook iyiye işaret. 5. gün emriyosu olunca olasılığın çook artıyor. bence fazla ara verme bikaç ay dinlen moral toparla sonra hemen yola devammmmmmm. bi gün sende buradan hamileyim diye bize çığlıklar atıcaksın o günü hayal et..

amin bu sefer hamileyim diye buraya yazmak istiyorun allahın izniyle

lilufercim; beni bana o kadar güzel anlatmısın ki çok teşekkür ederim ben günlerdir evdeyim sadece deli gibi temizlik yapıyorum beni rahatlasın düşünmemek için canımın yandığını tek başıma olduğumu hissediyorum.
transfer sonrasında ananas kivi kuruyemiş ye demişlerdi bunlar embriyonun tutunmasını sağlıyormuş 10 gün boyunca bunları yedim bol bol sonra negatif sonucunu aldım ya şimdi bunlara bile kızgınım :) kendimi toparlamam gerek ne zaman nasıl olacak bilmiyorum ama kendimi toparlamam lazım biliyorum eşim için kendim için ve birgün başaracağım düşüncesiyle....maddi manevi biraz toparlanıp tekrar başlayacağım tedavimi hepimiz için hayırlısı sana bol şans canım RABBİM yardımcın olsun isteyen herkeze nasip etsin...

Son düzenleme:
canım gerçekten zor bi süreç bu yaşadıklarımız. kimimizde ilkinde tutunuyor bebiş kimimizde 2. yada 3. de. ben bunun tamamen şans olduğunu düşünüyorum. allah 2. denemende yüzüne gülecek inşallah. lütfen pozitif düşün, sonuçta kısmetin hangi aydaysa o ay tutunacak bebişin merak etme ve pes etme. anladığım kadarıyla yaşın genç, bir sürü yumurtan oluşmuş ve 5. güne gidebilmiş bu çoook iyiye işaret. 5. gün emriyosu olunca olasılığın çook artıyor. bence fazla ara verme bikaç ay dinlen moral toparla sonra hemen yola devammmmmmm. bi gün sende buradan hamileyim diye bize çığlıklar atıcaksın o günü hayal et..

canım ben 27 yaşındayım evet son ana kadar herşey yolundaydı ama olmadı işte olumsuzlukla sonuçlanan bir hayal...
İNŞALLAH dediğin gibi burdan çığlık atabilirim bende hamileyim bende başardım meleğim benimle die...
ama şimdi toparlanmam gerek hayata tutunmam gerek nasıl olacak bilmeden içimdek bütün umudun yerini hayal kırıklığı ve karamsarlık aldı....

canım benim hoşgeldin aramıza oncelikle gecmiş olsun bu kadar kendini yıpratma canım cunku yanlız degilsin bu hepimizin başına geldi mesela ben gecen ay negatif sonuç aldım ama hiçde yıkılmadım cok şukur embriyolarım var canım sag eşimin canı sag hep boyle duşun ve belkide bizim için boylesi daha guzeldi belki saglıklı bir bebek olmayacaktı ben hep boyle teselli ettim kendimi ve bunada şukur ettim şimdi yarın ilk muayenemi olucam ve gelen ay tekrar deneyecegim sadece 1 ay ara verdim oda doktorumun tavsiyesiydi yoksa ben yine hemen yapardım boşver artık canım gecmiş orda kaldı artık gelecekteki denemene odaklan allah yardımcın olsun burdan bizlere yazarsın bi sıkıntın oldugunda paylaşırsın kib aeo

canım benim hoşgeldin aramıza oncelikle gecmiş olsun bu kadar kendini yıpratma canım cunku yanlız degilsin bu hepimizin başına geldi mesela ben gecen ay negatif sonuç aldım ama hiçde yıkılmadım cok şukur embriyolarım var canım sag eşimin canı sag hep boyle duşun ve belkide bizim için boylesi daha guzeldi belki saglıklı bir bebek olmayacaktı ben hep boyle teselli ettim kendimi ve bunada şukur ettim şimdi yarın ilk muayenemi olucam ve gelen ay tekrar deneyecegim sadece 1 ay ara verdim oda doktorumun tavsiyesiydi yoksa ben yine hemen yapardım boşver artık canım gecmiş orda kaldı artık gelecekteki denemene odaklan allah yardımcın olsun burdan bizlere yazarsın bi sıkıntın oldugunda paylaşırsın kib aeo

canım teşekkür ederim evet geçmiş ama o geçmiş hala canımı yakıyor unut diyorsunya öle hemen olmuyor ama başaracağım...
diğer tedavime başlamam için ne kadar süre gerekli hiç birşey bilmiyorum doktorum la görüşmeye gittiğimde herşeyi konuşacağız ben sonucumu çalıştığım hast. yaptırmıştım doktorumla telefonla görüştüm kendini topla görüşelim telefeonda olmaz dedi. 2. tedavim için maddi manevi yönden toparlanmam lazım.. herşeyin hayırlısı olsun hepimiz için İNŞALLAH 2. denememd mutlu olurum.
sanada bol şans canım herşey gönlünce olsun umarım mutlu sonucu hep beraber alırız. benim hiç embriyom kalmadı herşeye sil baştan başlayacağım ama belkide buda daha hayırlıdır kim bilirki...

bende kaç gündür sana bakıyodum özelden mesaj atamıyorum msn adresini bana özelden yazarmısın..

besacım naber ?bende ne yazıkki özelden mesaj atamıyorum.naber ,nasıl geçiyor günler?ben perşembe günü kliniğe gidip orada sonucu öğrenicem.sen neler yaptın ?ben yarın işe başlıyorum :KK43:(
inşallah perşembe günü bizim hiç bitmeyecek mutluluğumuzun bir başlangıcı olur.

besacım naber ?bende ne yazıkki özelden mesaj atamıyorum.naber ,nasıl geçiyor günler?ben perşembe günü kliniğe gidip orada sonucu öğrenicem.sen neler yaptın ?ben yarın işe başlıyorum :KK43:(
inşallah perşembe günü bizim hiç bitmeyecek mutluluğumuzun bir başlangıcı olur.

selam canım nasılsın, iyi işe başlıyosun kafan dağılır en azından evde olunca daha çok kafanda kuruyosun yani benim ki öyle oluyor bişeylerle meşgul olmak daha güzel, benim cumartesi hafif kahve rengi lekelenme şeklinde kanamam başladı arada devam ediyor bakalım perşembeye kadar adet olmazsam bende sabahtan gidicem merkeze orda görüşürüz senin nasıl gidiyor herşey yolundadır umarım.öptüm hoşçakal.

evi neden topluyorsun taşınıçanmı

evet canım izmire taşınıyorum. ailemin yanına. haftaya oraya gidiyoruz... o yüzden toplaşıyorummmm

ihşallah rabbim bu yolda çaba gösteren tüm kullarının yanında olur dün eyüp sultana gittim herkes için dua ettim ihşallah dualarımız kabul olur kucaklarımız boş kalmaz allahın izniyle:):
allah kabul etsin. bende selami dede türbesine gidip dua etmiştim hepimiz için . . .

deryaberil
canımcım allah yardımcınız olsun eşininde seninde inşallah tez zamanda aşarsınız maddi problemleri rabbim bol bereket versin...bu arada iyi giydirmişsin bana igneler için :KK1::KK1::KK1: benim kıçım kıymetli ondan:KK60::KK60::KK60: balım şaka bi yana pazartesi bende merkezdeyim randevum var artık tahlillere felan başlıycaz sen saat kacta oradasın goruşurduk öpuldun:KK49:
canım saolasınnnnnn... giydiririm tabi delirttiniz beni . bak 33.ignedeyim popiişlerim mosmor ama gıkım çıkmıyo bebiş için

canım 13.30da ordayım . beni görürsen laf at...

süperrrrrrrsiinnnnnnnnnnnn demiştim sanaa demiii
süperrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr allahım kucagına da almak nasip etsinnnnnnnn
:nazar::nazar::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK19::KK19::KK19::KK19::KK19::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK19::KK19::KK19::KK19::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62:

güzel arkadaşım önce aramıza hoşgeldin. rabbim hayırlısı ne ise onu vermiştir. isyan etme. üzüntün muhakkak . ama bizlerin arasında ol . hepimiz burda sana destek olmaya moral verip güç kazanmana yardım ederiz. elini tutmaya çalışırız.
araştırmalar ne ise tekrar git süleyman bey sebebi araştırsın . tedavine de maddi durum düzelince hemen başla. eger oluyorsa rapor al . 3000 tl oluyor rapor olunca. elimden geldiğince yardım ederim rapor aşamaları için. ben raporla yaptırdım tedavimi .

allahıme hepimiz için dua ediyorum . sen de içini ferah tut. şöyle düşün demekki saglıklı değildi. tutupta ilerleyen zamanda kaybetseydin canın daha çok acırdı... şimdi sorunu bulup sağlıklı bebekler elde etmeye çalışırsınız. allah dualarını kabul etsin. canım çok üzülme yıpratıp kopma bu uğurdan...

kızlar bende 2-3 gündür yoktum kusura bakmayın ev topluyoruz. yorulup dinleniyorum. kızlar bende birazdan merkeze gidicem . bakalım ne dicek süleyman bey ...
gelince yazarım yine..

hepinizi çok öpüyorum

X