Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

merhaba arkadaşlar.istanbulda oturanlar umutta hamile kaldıktan sonra aylık kontrollere nereye gidiyorlar

DERYACIM;
Bugün kontrolüm vardı ve ohss olmamaşım ama çok mide bulantım var ilaçlardan ağzıma lokma süremiorum...
perşembe transferim var :)

selam ceysın ,
benide bugün aradılar ,transferim ya perşembe ya da cumartesi .bakalım artık hayırlısı ile inşallah hepimiz hamile kalırız.bol bol dua edelim.Rabbim herkese bu uğurda tedavi gören ,parası olmayıpta tedavi olamayan ,isteyen tüm kullarına hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah :))

kızlar kadınlar gününüz kutlu olsun allahım hepimize anneler gününü kutlamayı nasip etsin inşallahhh

Pazartei transferim yapıldı şimdi bekleme sürecindeym bu beklemek daha zorrrrr

Burdan doktorum süleyman beye benimle sonuna kadar ilgilenen Neslihan hanıma Yasemin hanıma ve tüm ekibe sonsuz teşekürler

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar.Hepinizin kadınlar gününü kutluyorum ve rabbimden hepimiz için hayırlı sağlıklı evlatlar diliyorum.Bir kaç mesajda okudumda merkezden psikolog yasemin hanımdan destek alan arkadaşlarımız olmuş.Ve ister istemez ben neden almadım bana neden destek olunmadı sorusu geliyor tabiki akla ve buna bağlı olarakta kırgınlık oluşuyor.Negatif sonuç aldım sonucumu bildirdiğim halde ne doktorum nede başka biri geri dönüş yapmadı.Sizlerde çok iyi bilirsinizki en çok manevi desteğe ihityacım oluyor bu dönemde.Bu detseğide merkezden görmemiz kendimizi daha iyi hissetmemize sebep oluyor.Anlamadım adammı seçiyolar ne...

sevdacım adet oldunmu canım merak ettim ne durumdasın

yok hayatım herhalde mart sonunda olucam ben sen ozamana kadar allahın izniyle sonuçunu alırsın rabbim bu yolda verdiğimiz emeklerin karşılığını elbet birgün verecek ben buna inanıyorum. dualarımız seninle merak etme kuzummmmm

çok teşekkür ederim canım sizlelerde benim dualarımdasınız sabah konturolüm var bakalım büyümüşkermi yumoşlarım inşallah istenilen kadar oluştur çok heycanlıyım mnuykum gelmiyor eşim çok kızıyor bukadar kafaya takma olcağı varsada olmaz ne yapiyim çok istiyom yavrumun olmasını ona sarılıp öpmek onun mis kokusunu almak o uyurken onu öylece seyretmek istiyom rabbim bunları yaşamak isteyen herkese tattırsın yüce rabbim

allahım hepinize yardımcı olur, bebeklerinizi kucagınıza almayı nasip eder işallah. benimde tabi

Canım tedavin hayırlı olsun İyi şeyler düşün ki sonuç da iyi olsun Seni çok iyi anlıyorum Zamanında aynı sıkıntı ve endişeleri bende yaşamıştım Ama sonuç güzel oldu İnşallah aynı mutluluğu sizlerde yaşarsınız

canım malesef bende senin gibiyim merkezden negatif sonucu aldım kimse aramadı sormadı ne durumdayım diye merak bile tmedi ben de çok kızmıştım kırgındım ama sanıırm bizlede alakalı onlarla hep bi bağ içinde olursak bizlerle daha iyi ilgilenirlerdi diye düşünüyorum ben doktorumu görüp geliyordum ama ikincisinde böyle olsun istemiyorum daha atılgan olucam inşallah

nurmecim gecen sana yazdım ama gormedin sanırım ne aşamadasın diye sormuştum ama transferi bekliyosun inşallah cok kaliteli embriyoların olmuştur.gelişmeleri yazarsın beklycem

tatlm evet e2 de hormon testi. adetin 3.günü yapılıyor. digerleri normal zamanda yapılabiliyor hormon hariç olanlar.
eşinde sadece hareket sorunu varsa belki aşılama ile bile yeterli görürler. sen herşeyini hazırla dosyanla git. bakalım ne dicekler.
allah yardımcın olsun .
aaaaa aynıyız benımde 8+5 : ) Allahım kucagımza almayı kısmet etsınn....

şekerimmmm geldim.... dikkat et kendine. bende grip olmuşum... dün yollarda kardan dondum... şimdi evdeyim dinleniyorum. birazdan da işe gidicem ((
görüşelim şu hava düzelsin de...

DERYACIM;
Bugün kontrolüm vardı ve ohss olmamaşım ama çok mide bulantım var ilaçlardan ağzıma lokma süremiorum...
perşembe transferim var :)
bulantı bende de vardı bu iyi bişey... ilaçlar işe yarıyoor demekki... ilaçlarını miden bulanmadığında al ki çıkartma ... sabah bulantın oluyonrsa ki benim öyle oluyor.. peynir ekmek ye sonra aradan 1 saat geçsin öyle iç ilaçlarını . ama igneni saat geçirme sakın . fitilini de düzenli güzelce kullan... sonra yine konuşcaz tamam mı

hepnizin hamile kalması için ne yaptımsa söylicemmmm

kuzummmmmmmmmmmmmmm en yakın zamanda görüşelim dertleşelim emi :)) hemşiren bnim BUNDAN SONRAAAAA

merhaba arkadaşlar.istanbulda oturanlar umutta hamile kaldıktan sonra aylık kontrollere nereye gidiyorlar

WALLA İLK KONTROLÜMÜ SÜLEYMAN BEYE YAPTIRCAM . BİRLİKTE GÖRELİM DUYALIM İSTİYORUM . SONRA DA İZMİRE GİTMEDEN TEKRAR GİTMEM GEREKİRSE BÖLGE HASTANESİNE GİDERİM SANIRIM . . .

Pazartei transferim yapıldı şimdi bekleme sürecindeym bu beklemek daha zorrrrr

Burdan doktorum süleyman beye benimle sonuna kadar ilgilenen Neslihan hanıma Yasemin hanıma ve tüm ekibe sonsuz teşekürler

YASEMİN HANIM SÜPER BİR İNSAN ...BANA MÜJDEMİ VEREN OYDU.. UMUTTAKİ HERKESİ ÇOK AMA ÇOK SEVİYORUMMMMMMMM
ÇOK İLGİLİLER ALLAH RAZI OLSUN

ANGEL VE DUYGUCUM BAKIN BU BİRAZDA SİZLERİN ELİNDE. BEN ORDAKİ DANIŞMADAKİ SEKRETER KIZ ARKADAŞLARDAN ; AMELİYATHANEYE GÖTÜREN HASTABAKICI BAYANA KADAR TÜM PERSONELLE KONUŞTUM HEP . HATIR SORDUM . SOHBET ETTİM. YASEMİN HNM,NESLİHAN HNM,SENA HNM BAŞINDAN BERİ ODALARINA GİDİP SOHBET ETTİM. HEMŞİRELERLE HEP ŞAKALAŞTIK KONUŞTUM. ONLARDA BENİ SİMAMI İSMİMİ HEP HATIRLADI . NE ZAMAN GİTSEM ONLAR DİREK İLGİLENDİ.

SİZ YAKIN DURURSANIZ ONLARDA YAKLAŞIR. SİZ BİR ADIM ATIN ONLAR 2 ADIM ATACAKTIR...

deryacım dikkat et kendine yaaa mercimeğe geçmesin grip :)
bende izmitten gidip geliorum yollarda üşücem die korkuorum hep sıkısıkı giyinip duruorum valla bakalım yarın transferimiz var canımmm ohss oluşmamış aslında 57 kiloyum ama şanslıyım galiba :)

Deryacım herkesin yapısı farklı.Benim yapımda senin dediklerin yok.Zorlada yapamamki.BU bir suçmu yani.Yakın olamadık diyemi destek alamadık.Çok saçma....

UMUT'UN YOLUNDAKİLER VE UMUT'A KOŞACAKLAR LİSTESİ

UMUT'UN YOLUNDAKİ MUTLU HAMİŞLER

1-leydim84-----hamile ( yeşilköy international-tüp)
2-nihan1979 ---- hamile ( umut - tüp )
3-bnur2028-----hamile ( umut - tüp )
4-judith_mc-----hamile ( umut - tüp )
5-ndevil----hamile ( umut - tüp )
6-sevtap41 ---- hamile ( umut - tüp )
7-emine1983----hamile ( umut - tüp )
8-hilal23---hamile ( umut - tüp )
9-gncam---hamile -ikiz ( umut - tüp 2.deneme)
10-htcyldz---hamile - kalp atışı duyuldu ( umut - tüp 4.deneme)
11-özgemercan---hamile ( KENDİLİĞİNDEN)
12-turuncu86---hamile-ikiz ( umut - tüp )
13-sympathique ---- hamile ( umut - tüp )
14-ceysin---transfer: 10 mart (umut-tüp)
15-bebekteyiz ( umut-tüp )
16-tlyvs---hamile ( umut - tüp 2.deneme)
17-fulya41-----hamile - ikiz annesi olcak ( umut - tüp )
18-deryaberil---hamile ( umut - tüp ) ŞÜKÜRLER OLSUN ALLAH'IMA
19-wisegirl81---hamile ( umut - tüp 2.deneme)
20-fındık faresi --- ( iğnelerine başladı - umut - tüp )
21-nsh--- ( transfer:10 MART - umut - tüp )
22-turkal---(transfer tarihi:7mart -umut-tüp)
23-
24-
25-

UMUT'A KOŞACAK MÜSTAKBEL HAMİŞLER

:97::97:
1-belle_femme --- BİR DAHAKİ TEDAVİYE KADAR DİNLENİCEK ARKADAŞIMIZ
2-ceylinnaz --- ( biraz dinlenip umut'una kavuşacak )
3-nurme --- ( tedavisine başlamak için bekliyor - şubat sonu )
4-basakoztan --- ( 3. denemesi için araştırma yapıyor bahçeciyi seçti )
5-özgür1 --- ( araştırma yapıyor tedavi için umut düşünüyor)
6-pili --- ( henüz tedaviye başladı - beklemede )
8-aslı-ist ---(2.deneme için çalışmalarını sürdürecek ..umudu sürüyor arkadaşımın)
9-belgin -----(mart/nisan tedaviye başlayacak Umut'ta)
10-menlikee----( tedavisi başladı - hayırlısı olsun )
11-ayben85-----( dondurulmuşlarını kapıp umuta gelcek )
12-bakgün-----(heyet raporu için hazırlanıyor-umutta tüp yaptıracak)
13-herasles----(preseed ile deneme yapacak )
14-gulsah8585---(2 micro olumsuz- yeni tedavi umutta düşünüyor )
15-siri_ne -----şehir dışından gelip tedaviye başlayacak mart sonu
16-sinems941---(ilk görüşmesini yaptı-şubat sonu başlayacak)
17-elinn---( danimarka - tüp - karar değişti.nisanda başlıyorrr)
18-panadol----(umut-2.deneme-haziran)
19-besa3467----( umut - tüp )
20-aşk_meleği ---( 2.tüp denemesini de umutta yapacak - beklemede )
21-nursin1981---YEPYENİ UMUTLARLA TEKRAR BAŞLAYACAK
22-karadenizgülü----genetik araştırma yapılacak
23-ikramaya ---- rapor almaya çalışacak
24-sevgi3434--- mart sonu 7cücelerden birini almaya gidecek
25-angel_78---allah yüzüne gülecek meleğimizin inşallah
26-bh2006 --- tedaviye başlayacak araştırıyor
27-sevdammmmm---mart sonu tedaviye başlayacak

allah yardımcın olsun

deryacım herkesin yapısı farklı.benim yapımda senin dediklerin yok.zorlada yapamamki.bu bir suçmu yani.yakın olamadık diyemi destek alamadık.çok saçma....

yok be güzellik elbette senin suçun degil . Ben sadece kendi yaptıklarımı paylaştım . Belkide onların beklentileri budur demek istedim . Ama haklısın hepimiz aynı şartlardayız. Ilgi herkese eşit uzaklıkta olmalı.
Ama keşke gitsen bi konuşsan . Bana yardımcı olmanızı isstiyorum desen .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…