Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

kızlar, 10 şubat'tan bu yana dün ilk kez keyfim için dışarı çıktım.annemle gezdik biraz,arkadaşıma çaya gittik,ordan manikür&agda vs... Derken aksam eve geldik. Zaten dışardayken hafif hafif agrılarım başlamıştı akşam 21.30 gibi iyice tavan yaptı,00.30 gibi hastaneye gittik. Nöbetçi doktor karnımdan bi halt göremedi,vaginal muaynede ben istemedim.

Sabah erkenden doktoruma gıttım normalde zaten yarın kontrol günümüzdü.bebegi gördüm,kalp atışlarınım dinledim,doktorum "hersey gayet normal,yarın eşinin elinden tut getir onada gösterelim" dedi.

Belli bir süreye kadar istirahati uygun gördü bunun yanı sıra progestan igne ( 5 ) ,balık yagı hapı,coraspin ve folbiol verdi.

Kızlar nolur dua edın,bebegim ikinci kez beni terk edip gitmesin.allahım hepimize eli,yüzü düzgün,sağlıklı evlatlara sahip olmayı nasip etsin.

kuzummmmmmmm canımmmmmmmmmmmm iyi olmana çok sevindim .. Annemle bizde seni konnuşuyorduk az evel . Kuuzm allah yardım edecek inşalah gör bak . Ignelerini saatiyle ol. Progestron bende kullanıyorum iğne..saatini şaşırtma.. Muhakak aynı saatlerde ol . Folik asitini de düzenli iç bebişin omur ilik gelişimi için grekli balıkyagı da hem sana hem bebişe yararlı... Kontrollerini de düzenli yaptır.

Bak moralini bozmak için degil çözümümüz var demek için yazıyorum . Benim bir dostum senin esra gibi :) 1 düşük yaptı. Sonra şimdi hamile 4aylık oldu. Doktor tekrar düşük yapmasın diye rahmine dikiş atmış . Bu bi önlemmiş düşük olmasın diye. Hani en kötü bunu sorarsın doktoruna . Ama şimdi endişe etme. Kalp atışını da duymuşun allahıma şükür.
Duamda direk adını söylerek ettim . Bebegine bir nefeste kucagına al kavuş diye...

deryacım benim işlem 12 de 11 de orda olucam inşallah karşılaşırızzz....
Offf heyecan sardııı kızlar ne yapmam ne yapmamam gerekiooo?

gece 12den sonra bişey yeme içme...banyoya girsen de şampuan dökme. Ellerinde oje falan olmasın . Parfüm falan sıkma. Makyajla gitme sakın . Eşofmanını giy , temiz çamaşırlarını giy. Istersen yanına yedek çamaşır al . Korkma. Herşey güzel olacak . Anestesiden korkma anlamıyorsun bile . Bayılmanla ayılman bir oluyor hissetmiyorsun...
Haydi allah yardım etsin .

Inşalah bende o saatlerde bebeişimin haberini almış doktorumla konuşuyor olurum .

slmlar..bana yardimci olabilirmisiniz umut tüp bebekle bahceci klinigi ayni ekip degilmi okuduklarimindan anladigim kadari ile .. Avrupa yakasindaki bahceci klinigi anadolu yakasinda ise umut tüp bebek dogrumu anlamisim eger yanlisim varsa düzeltin ...tskler:)
evet güzelim dogru anlamışsın . Ekip aynı , çalışma mantıgı aynı ama doktorlar haliyle farklı...

Endişen olmasın çok dogru bir yer...

kızlar günlerdir dışarı çıkmamıştım . Annemle şimdi marketlere gittik . 10gün sonra dogum yapcak bir arkadaşımın bebeğine elbise aldık . Birde bebek bez pastası yapmak için malzemeler aldık . Yürüdük biraz. Kramp girdi kasıklarıma sanki kanıcak gibi oldum
ama geldim bişey yok :) sızı oldu biraz yürüyünce. .
Sabah dua okurken de sanki içimde bebek büyümüş hani duyacak hale gelmiş gibi , dua okudukca içimde batmalar oldu...

Bilmem artık .. şimdi de annecimle çay keyfi yapıcaz :))

saol deryacımmm ohhh afiyet olsun ama açık iç çayını bebişe dokunmasın :KK66:
bide ilk defa anestesi alcam onunda tedirginliği var :)
ya varya bide hastanede çalışyorum ahala alışamdım ya şu ortamaaa

bende senı arayacaktım,burda ve msn de göremeyince merak ettım haliyle...ilk düşügümde pataoloji yapılmadı belki yapılsaydı neden düştügünü bilecektik.sonra biliyorsun tüp bebek raporumu çıkarıp yuzeysel bir genetik araştırma yaptırcaktım ama birden hamile kaldım.

dun gece hem nobetcı doktorla konuştuk hemde bgun fatih bey ile... benim düşügüm agır kaldırdım ondan oldu bir düşük degıl.eger bebekte gelişimsel olarak sakatlık varsa beyın bütün iletişimi kesiyor ve ordaki canlıyı öldürüyor. bunu daha önceki canım doktorumda bana izah etmişti ama her düşükte sakat bebek demek degıl. yanı coook degısken bir durum canım... Allahım düşmanımın başına vermesin.Evlat isteyenl herkesin yuzu gülseün hayırlısıyla.

Derya,sabah daha erken gıtsen olmaaaz mı ? :18: Valla zaten gerginim bugun bile acaba test yaptı mı? acaba arasam mı? die yedim kendimi...hayırlı haberler ver.kızımla sana dua edecegız...

(erkek cocuk delısı ben,hamile oldugumu ogrendıgım andan itibren istemsiz bir şekilde kızım dıyorum )

Allah yardımcımız olsun :KK71:

inşallah güzelim . . . Inşallah güzel haberle gelirim . Inşallah bunları yazarken seni üzmüyorumdur.. Kırıcam seni ve angeli diye innan çok korkuyorum .

aramıza hoşgeldin . Listemize alıındın :) hikayni paylaş bizle..

canım belki denk geliriz. Ben 9 civarı orada olmayı planlıyorum . Resmimdekinin aynısıyım . Beni görürsen konuş emi :)
inşalah mercimekim fasulye olmuştur şeker.. Inşallah... Seninde güzel güzel yumoşların olsun inşallah sonrada verimli embriyorların olsun inşallah. . .

canım inşallah saol güzelim . Bakalım annem öyle dedi ama çin takviminde erkek görünüyor:)))

kızlar ;

cuma günü sebebiyle annem ve ben birlikte yasin ve dilimiz döndüğünce bütün dualardan okuduk . Hepimizin dileği için dualarımızı yaptık . Allah hepimizin dualarını kabul etsin inşalah. El açıp amin diyen tüm kullarının cuma hürmeetine dualarını kabul etsin inşallah. . .

Allah yardıımcımız olsun . . .
saçmalama canım benim niye kırılıp üzülelim delimisin fesat insanlar kendileri bişey sahibi olamayınca boyle şeylere kırılırlar ayrıca bacım ben cok guzlu bi yapıya sahibimdir ben unuttum bile yaşadıgımı:KK64: benim artık hedefim gelen aya:KK34: ben de angel da cok coooooooookkkkkkkk seviniriz senin guzel haberlerine allahım yarınını hayırlı eylesin rabbim o guzel yuzunu guldursun inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh sen yarın guzel haberler ver sevgi bacın halay ceksin kuşum:KK34::KK34::KK64::KK64::KK64::KK64:

saol deryacımmm ohhh afiyet olsun ama açık iç çayını bebişe dokunmasın :KK66:
bide ilk defa anestesi alcam onunda tedirginliği var :)
ya varya bide hastanede çalışyorum ahala alışamdım ya şu ortamaaa

ceysin bak canım benim kadar anesteziden korkan tanımıyodum opuya girmeden gunlerce evvel beni korkusu sarmıştı şimdi diyomki ne aptalmışım o kadar basit bişeymişki igneyi vuruyolar hemen uyuyon hemen uyanıyosun hatta ben ayıldıgımda keşke biraz daha uyusaymışım dedim o kadarki guzel bir uykuydu hiç hiç korkma.sadece hiçbir makyaj kullanma ojede dahil olmak uzere yarın guzel guzel yumoş haberleriyle bekliyoruz canım ha bide parfumde kullanma bu gece 12 den sonra su bile içme

bende senı arayacaktım,burda ve msn de göremeyince merak ettım haliyle...ilk düşügümde pataoloji yapılmadı belki yapılsaydı neden düştügünü bilecektik.sonra biliyorsun tüp bebek raporumu çıkarıp yuzeysel bir genetik araştırma yaptırcaktım ama birden hamile kaldım.

dun gece hem nobetcı doktorla konuştuk hemde bgun fatih bey ile... benim düşügüm agır kaldırdım ondan oldu bir düşük degıl.eger bebekte gelişimsel olarak sakatlık varsa beyın bütün iletişimi kesiyor ve ordaki canlıyı öldürüyor. bunu daha önceki canım doktorumda bana izah etmişti ama her düşükte sakat bebek demek degıl. yanı coook degısken bir durum canım... Allahım düşmanımın başına vermesin.Evlat isteyenl herkesin yuzu gülseün hayırlısıyla.

Derya,sabah daha erken gıtsen olmaaaz mı ? :18: Valla zaten gerginim bugun bile acaba test yaptı mı? acaba arasam mı? die yedim kendimi...hayırlı haberler ver.kızımla sana dua edecegız...

(erkek cocuk delısı ben,hamile oldugumu ogrendıgım andan itibren istemsiz bir şekilde kızım dıyorum )

Allah yardımcımız olsun :KK71:

yok kuuzum test yapmadım annem izin vermiyor. bekle sabret diyor...

saçmalama canım benim niye kırılıp üzülelim delimisin fesat insanlar kendileri bişey sahibi olamayınca boyle şeylere kırılırlar ayrıca bacım ben cok guzlu bi yapıya sahibimdir ben unuttum bile yaşadıgımı:KK64: benim artık hedefim gelen aya:KK34: ben de angel da cok coooooooookkkkkkkk seviniriz senin guzel haberlerine allahım yarınını hayırlı eylesin rabbim o guzel yuzunu guldursun inşallahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh sen yarın guzel haberler ver sevgi bacın halay ceksin kuşum:KK34::KK34::KK64::KK64::KK64::KK64:

allah razı olsun canım benim . çok iyisin.. melek gibisiniz ikinizde ... çok güzel .. allah yüzlerinizi güldürsün inşallah. . .

ceysin bak canım benim kadar anesteziden korkan tanımıyodum opuya girmeden gunlerce evvel beni korkusu sarmıştı şimdi diyomki ne aptalmışım o kadar basit bişeymişki igneyi vuruyolar hemen uyuyon hemen uyanıyosun hatta ben ayıldıgımda keşke biraz daha uyusaymışım dedim o kadarki guzel bir uykuydu hiç hiç korkma.sadece hiçbir makyaj kullanma ojede dahil olmak uzere yarın guzel guzel yumoş haberleriyle bekliyoruz canım ha bide parfumde kullanma bu gece 12 den sonra su bile içme

kızlar az evel tuvalete çıktım çamaşırımda koyu kahve bir leke vardı azcık . belimde de agrı . biraz bekleyip tekrar kontrol edicem ama moralim sıfırın altına düştü ... üstelik bagırsaklarm çalışmaya başladı . böyle oldugunda malum olay olur :KK43:
korkuyorum . kızlar sabahı göremicek miyim :KK43: ????

kızlar kk dan tanıştığım sonra da ailecek gidip gelmeye başladığımız bir arkadaşım için hazırladığım doğum hediyesi sürprizimi sizle de paylaşmak istedim . arkadaşım haftaya doğum yapıcak . allah nasip ederse kızı olacak . . .

bu minik sürpriz hediyemi göstermek istedim . . . beğendiniz mi ???

$Photo-0362.jpg

$Photo-0363.jpg

$Photo-0364.jpg

$Photo-0365.jpg

$Photo-0367.jpg

Son düzenleme:

selam kızlar,
pazartesi sabahı benimde toplamam var.Allah herkese hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah....

kızlar kk dan tanıştığım sonra da ailecek gidip gelmeye başladığımız bir arkadaşım için hazırladığım doğum hediyesi sürprizimi sizle de paylaşmak istedim . arkadaşım haftaya doğum yapıcak . allah nasip ederse kızı olacak . . .

Eki Görüntüle 150781

Eki Görüntüle 150782

Eki Görüntüle 150783

Eki Görüntüle 150780

Eki Görüntüle 150779

süppermişşşşşşşşşşşşş:nazar:....yarın ogrenir ogrenmez sonucu yaz merkezde net var nasılsa catlarım yoksa bide kahverengi leke kimde duyduysam hamile oluyo inşallah seninde hamiş belirtindir.allah yardımcın olsun gonlundekini nasip etsin yarın guzel haberler vermeni nasip etsin inşallahh

zeki insanın hali bambaşka oluyor : ) ben olsam pakete kurdale baglar gıderım :KK9: kadın pasta yapmış Allahım sana saglıklı huzurlu uzun ömür versin hem insanları gülümset :KK66:

Eki Görüntüle 150781

Eki Görüntüle 150782

Eki Görüntüle 150783

Eki Görüntüle 150780

Eki Görüntüle 150779

çok güzel olmuşlar canım benim.Ellerine sağlık.Rabbim inşallah kendi bebeğin içinde hazırlamayı nasip eder.Tatlım bizi kırmıyorsun.Hamile haberini almak inan benide çok ama çok mutlu edecektir.Kendim kalmış kadar sevinirim inan.Sakın bizi kırcaksın diye bi düşünceye kapılma.Bizler her nekadar burda arkadaşlık kursakta uzak olsakta yüreklerimiz aynı şey için çarpıyor.Bu yüzden rahat ol arkadaşım.Rabbim yar ve yardımcın olsun...

Kızlar, 10 Şubat'tan bu yana dün ilk kez keyfim için dışarı çıktım.Annemle gezdik biraz,arkadaşıma çaya gittik,ordan manikür&agda vs... derken aksam eve geldik. Zaten dışardayken hafif hafif agrılarım başlamıştı akşam 21.30 gibi iyice tavan yaptı,00.30 gibi hastaneye gittik. Nöbetçi doktor karnımdan bi halt göremedi,vaginal muaynede ben istemedim.

Sabah erkenden doktoruma gıttım normalde zaten yarın kontrol günümüzdü.Bebegi gördüm,kalp atışlarınım dinledim,doktorum "hersey gayet normal,yarın eşinin elinden tut getir onada gösterelim" dedi.

Belli bir süreye kadar istirahati uygun gördü bunun yanı sıra progestan igne ( 5 ) ,balık yagı hapı,coraspin ve folbiol verdi.

Kızlar nolur dua edın,bebegim ikinci kez beni terk edip gitmesin.Allahım hepimize eli,yüzü düzgün,sağlıklı evlatlara sahip olmayı nasip etsin.

korkma bebegin seni birakmayacak:KK61: Allah bebegini saglikla kucagina verir insallah..
bence fazla dusunupte kendini strese sokma, yaptigin gibi keyfine bak guzelim

X