Tüp Bebek Merkezleri Umut Tüp Bebek Merkezinde Tüp Bebek Tedavisi Görenler

fulya bide ne sorucam transfer gunu dahilmi 9.gun yoksa o gunu saymadanmı 9.gunde tahlil yaptın bende catlıycam meraktanda ona gore zaten erken tahlil yapıcam

fulya bide ne sorucam transfer gunu dahilmi 9.gun yoksa o gunu saymadanmı 9.gunde tahlil yaptın bende catlıycam meraktanda ona gore zaten erken tahlil yapıcam

fulyacım senden gordugume gorede demkki hafif kanama lekelenme olursa korkmamam lazım pozitifde olabiliyormuş yanlız fulya sakın bi iş yapma oldukca yat dinlen kanaman olduya ne olur ne olmaz cok dikkat et cok sevindim rabbim yuzunu soldurmasın...darısı benm ve sonuc bekleyenlerin başına inşallah

Canım haklısın Lekelenmeniz olursa benim kadar paniklemeyin Dün biraz koyu kırmızı kan geldi Kesin adetim başladı dedim ama sonuç çok güzel Tabiki yatmaya dinlenmeye devam İnşallah herşey yolunda gider

hamiş kalan bütün arkadaşlar allah tamamına erdirsin allah benim gibi yeni başlayanlara versin inşallah amin ecmain

Canım transfer günü dahil değil O günü sayarsak 10.gün Ama senin sabahtan yapılmıştı Benim ise Öğleden sonra 3 te O kadar zaman bile etkiyordur herhalde

Canım transfer günü dahil değil O günü sayarsak 10.gün Ama senin sabahtan yapılmıştı Benim ise Öğleden sonra 3 te O kadar zaman bile etkiyordur herhalde

cok sagol canım benm bende o zamn en iyisi transfer gununu saymayıp 10.gunde bi tahlil yapayım zaten düşükse kesin hamile degilim anlamına gelir

sevgi beni hatırladınmı okudum şimdi yazdıklarını az kalmış seninde teste hadi inşallahh güzel haberlerini bekliyorumm :KK16:

kızlar gögüslerime dokunamıyorum o kadr acıyolarki bide gogus uclarımda degişim oldu kucuk kucuk kabarcıklar var niye boyle agrım var hiç anlamadım:18::18:

cok sagol canım benm bende o zamn en iyisi transfer gununu saymayıp 10.gunde bi tahlil yapayım zaten düşükse kesin hamile degilim anlamına gelir

Canım bu arada benim 5. gün embriyosuydu Yanlış hatırlamıyorsam senin de öyleydi 5. gün embriyoları biraz daha erken belli olabiliyor galiba Senin de 9. yada 10. günde belli olur

sevgi beni hatırladınmı okudum şimdi yazdıklarını az kalmış seninde teste hadi inşallahh güzel haberlerini bekliyorumm :KK16:

evet canım az kaldı çarşamba 10.gunum test yaptırıcam sonrada cuma 12.gun yaptırıcam inşallah olumlu haberler alırım....sen naptın tedavin ne aşamada canım

evet canım az kaldı çarşamba 10.gunum test yaptırıcam sonrada cuma 12.gun yaptırıcam inşallah olumlu haberler alırım....sen naptın tedavin ne aşamada canım

canım benim çok şükür benim tedavi bitti ben hamileyim :KK49: darısı başına inşallah bende 10.gün yaptım test 222.07 çıktı değerim güzel dediler tekrar istemediler canım.

canım benim çok şükür benim tedavi bitti ben hamileyim :KK49: darısı başına inşallah bende 10.gün yaptım test 222.07 çıktı değerim güzel dediler tekrar istemediler canım.

canım listeye baktım orada tedavi oluyor yazıyodu deryacık degştirmeyi unutmuş heralde allahım saglıkla kucagına aldıgın gunleride gostersin inşallahhhhhhhhh...kaçıncı gun embriyosuydu canım ilk denemenmiydi yoksa birkaç embriyomu transfer edildi

canım listeye baktım orada tedavi oluyor yazıyodu deryacık degştirmeyi unutmuş heralde allahım saglıkla kucagına aldıgın gunleride gostersin inşallahhhhhhhhh...kaçıncı gun embriyosuydu canım ilk denemenmiydi yoksa birkaç embriyomu transfer edildi

ya canım ben tüp bebekte kaç kişiyize yazdım ama buraya yazmadım hamile olduğumu o yüzden değişmemiştir canım.benim ikinci deneme 5. gün embriyosu yasal olarak tek embriyo konuldu canım.

Canım tebrik ederim çok güzel bir haber daha Bir gün de 3 hamilelik haberi Süpeeerrrr yaaa Topiğimiz coştu bugün Allahım kucağımıza da almayı nasip etsin

Canım tebrik ederim çok güzel bir haber daha Bir gün de 3 hamilelik haberi Süpeeerrrr yaaa Topiğimiz coştu bugün Allahım kucağımıza da almayı nasip etsin

aminn canımm senindee hayırlı olsun canım sağlıklı kucağına almayı nasip etsin rabbim darısı burdaki tüm arkadaşların başına inşallahhhh :KK16:

dikkat ediyorum 5.gun embriyosu sanırım biraz daha avantajlı gibi gozukuyor inşallah benmkide tutar hamiş kızlar sizin goguslerinizdede cok agrı oldu mu ben dokunamıyorum okadr acıyolrki

hamile arkadaşları kutlarım.:KK49::KK49::KK49::KK49::KK49::KK49:işallah güzel bir hamilelik geçirip bebişlerini kucaklarına alırlar.darısıda başıma :KK66:

X