Umudunuzu kaybetmeyin 🧡 Aşılama, tüp bebek düşünürken kendiliğinden mucizeme kavuştum 🥹🙏🏻💜

En son gizli pcos diyen doktor M.Fatih Karslı mıydı?
merhaba , hayır değildi :) 6 farklı doktora gittim en son gittiğim doktor söylemişti. Pcos görüntüsü var dedi ama adetlerim ve yumurtlamalarım düzenli kilo problemim de yok dedim, bu tür vakalar gizli pcos olabilir demişti. Yani Belirti vermeden yumurtalılarda bi sürü kist görüntüsü olabilir demişti. Tabi bu M.F.K'ya danışmadığım anlamına gelmez ona da sormuştum kendi ilacını önermişti onu da kullanmıştım

Beta değeriniz 53 çıktıktan kaç gün sonra birdaha ölçtünüz ve kaç çıktı? Umarım sağlıkla kucağınıza alırsınız ve bizlere de nasip olur :)
Amiiin dileyen isteyen herkese hayırlısı ile nasip olsun inşallah . beta ilk 53 çıktı, 2 günde bir verdim 60 çıktı. 60 çıkınca biraz üzülmüştüm kimyasal diye çünkü çok az artmıştı. sonra vermeye devam ettim 2 günde bir 137 çıktı , 2 gün sonra 301 çıktı . sonra doktorum bıraktırdı baktırmadı. 1 hafta sonrasına da keseyi gördük, muhtemelen kese göründüğüne göre 1500 ü geçmiştir dedi doktor.

Dün de kalp atışlarını dinlemeye gittik , Allahım o sesi duymayı nasip etti çok şükür Belki de dünyanın en huzur veren sesiydi o an. Bekleyen herkese o sesi duymak nasip olsun inşallah
Hala kendim bile inanamıyorum hamile olduğuma, beklemediğim anda geldiği için sanırım

Bende tüplerimi kontrol ettirmiştim ama açıktı. eşimde spermiyogram verdi sonuçlar kötü değildi , adetlerim hep düzenliydi ama bende 1 buçuk sene bir tanı koyulamadan bekledim her şeyi her ilacı denedim. En son saldım ve oldu. İnşallah senin de tutmuştur ve kavuşursun

Çok tşk ederim inşallah olmusturr bu sefer rabbim her şeyin en hayırlısını bilendir zamaninida o bilir ol dedimi oluyor işte

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…