Umudun adı zeynep!!!

Nede güzel yazmışsınız.. birçok kısmında kendimi gördüm sıkıntı ilk bende sanıp sonra eşimde çıkması nerdeyse imkansız gibi bir durum bizimkide, ama hani rabbim en çok bu dönemlerde sınıyor ya seninde dediğin gibi gerçekten o kdar doğru ki bu yazdığın adım attığım yerde hamile görüyorum instagram hamile kadınlarla dolu en yakın kaçtane arkadaşım varsa hamile ve 4ay önce evlenen benim kız kardeşimde... kız kardeşimin hamile oldugunu duydugumda bağıra bağıra ağladım ama isyan etmedim döktüm içimi rabbime ağlaya ağlaya dua ettim rabbim büyük ol deyince olduran o bunca zaman hiç bir şeye kolay ulaşmadık hep çabaladık eşimle ama sonucunda rabbim yasattı güzelliğini inşallah bu konudada öyle olur bizde bir gün anne baba oluruz. Allahım isteyen her kuluna tattırsın bu güzel duyguları..

Evet abim benden sonra evlendi ve yaşı büyük olduğu için hiç beklemek istemedi bize hamile olduğunu söylerken gelinim annemin boynunun bir bükülüşü vardı ki ....sonra teyzeme torunum olacağına bile sevinemedim kızımın içinin yandığını biliyorum demiş...ah ahhh nelere maruz kaldım neleri içime attım.evet bizde eşimle hiçnirşeye kolay ulaşamadık herşeyimizi tırnaklarımızla kazıya kazıya yaptık allah çektiklerimizi görüyor bittim allahım dediğim anda rabbim yettim kulum dedi allahtan asla umudunuzu kesmeyin hep dua ettim allahım evlat kokusuna hasret kimseyi bırakmasın düşmanımı bile

Aminn canımm Allah razı olsun kızını öp yerime rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin bizde bir gün duamızı yaşarken buluruz kendimizi inşallah :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…